Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Herbatka powiększająca biust

11 sty 2013 - 20:51:16

http://www.livestrong.com/article/488816-natural-herbs-that-give-women-estrogen/

dla zainteresowanych link taka krotka notka, tyle ze po ang.,te ziola stosowane sa przy meonopauzie do stabilizacji estrogenu u kobiet, czyli cos w tym jest.
Natomiast w ostatnim akapicie sa wypisane przeciwskazania warto spojrzec.

niezweryfikowana
Posty: 1.256
Ostrzeżenia: 1/5

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:32:40

Miałam tą Natural Herbal Treatment. Niestety nie działa...

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:34:22

Ja watpie, zeby herbatka tak dzialala:p

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:37:33

A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:39:00

Gdyby takie herbatki powiększały biust, to każda z nas maiłaby wielkie "balony" ;) nie wierzę w takie rzeczy...

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:39:27

ojjjjj, chyba nie wierzę w takie rzeczy:)

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:39:58

Cytat
aguska9216
A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Ha ha co prawda to prawda! Zaczynam dopiero 6 miesiąc a mój biust "przeskoczył" już 4 rozmiary ;)

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:40:06

Pierwsze slysze o takiej herbatce

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:48:05

Nie wierze w takie "cuda"

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:49:04

Cytat
Justysia_q
Cytat
aguska9216
A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Ha ha co prawda to prawda! Zaczynam dopiero 6 miesiąc a mój biust "przeskoczył" już 4 rozmiary ;)
a nie mówilam? Od razu sie kobieta lepiej czuje ( i oczywiście mąż również he he:) ) Pozdrowienia dla przyszłej mamusi i maleństwa:)

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:56:27

Cytat
Nelii
Nigdy bym takich rzeczy do ust nie wzięła .
Rozreguluje ci poziom hormonów i potem będzie zabawa ;)

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 13:58:38

Miałam kiedyś herbatkę z allegro, ale nie pamiętam nazwy.
Gdybym ją piła systematycznie to może by coś dało, bo po 2 tygodniach czułam, że piersi są bardziej jędrne i nabrzmiałe. No, ale lenistwo zwyciężyło, nie piłam jej codziennie i herbatka straciła ważność:D

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:01:00

Jak matka natura nie dała, to herbatka nic nie zmieni.

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:11:37

Cytat
aguska9216
Cytat
Justysia_q
Cytat
aguska9216
A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Ha ha co prawda to prawda! Zaczynam dopiero 6 miesiąc a mój biust "przeskoczył" już 4 rozmiary ;)
a nie mówilam? Od razu sie kobieta lepiej czuje ( i oczywiście mąż również he he:) ) Pozdrowienia dla przyszłej mamusi i maleństwa:)


Ja bym sie tak nie cieszyła, byłam w ciazy z rozmiaru B zrobil Mi sie C/D byly piekne po urodzeniu karmilam 2miesiace niestety i po piersiach ani sladu pare rozstepow skora sie zrobila inna niz byla i z mojego niegdys B zrobilo sie malutkie B duze A wiec..

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:19:34

Cytat
ja-ska
Cytat
aguska9216
Cytat
Justysia_q
Cytat
aguska9216
A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Ha ha co prawda to prawda! Zaczynam dopiero 6 miesiąc a mój biust "przeskoczył" już 4 rozmiary ;)
a nie mówilam? Od razu sie kobieta lepiej czuje ( i oczywiście mąż również he he:) ) Pozdrowienia dla przyszłej mamusi i maleństwa:)


Ja bym sie tak nie cieszyła, byłam w ciazy z rozmiaru B zrobil Mi sie C/D byly piekne po urodzeniu karmilam 2miesiace niestety i po piersiach ani sladu pare rozstepow skora sie zrobila inna niz byla i z mojego niegdys B zrobilo sie malutkie B duze A wiec..

Mi "przeskoczyły" z 65A do 70D bez rozstępów (a tendencje mam), więc póki co mam z czego się cieszyć. Co będzie potem zobaczymy, grunt to odpowiednia pielęgnacja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile mogę schudnąć?