Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

w karku wygląda przepięknie serce


Pępek, warga, po 3 w każdym uchu :)

Standardowo uszy + monroe (do wycięcia przez chirurga, już mam skierowanie także i jego się pozbędę)
Kiedyś też miałam industriala i żałowałam, że go wyciągnęłam ;)

Ja mam w pępku (wybaczcie zdjęcie słabej jakości)i po 3 w każdym uchu, niestety nie mam zdjęcia uszu ale jak zrobię to na pewno i je pokażę :)



standardowo uszy i brew :)



Kiedyś miałam jeszcze septum, labreta po boku, i kolczyk w biodrze, ale wyjęłam, więc teraz mam tylko verticala,kolczyk w języku, tunele, industriala, helixa i taki zwykłe w uszach :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-23 11:58 przez Nyu_chan.

Choć piszą tu tylko kobiety, mimo wszystko wstawię swoje co nieco...

Były jeszcze w brodzie, języku i kilku innych miejscach ale się znudziły :)
Aaaa jest jeszcze intymny ale z oczywistych przyczyn dokumentował nie będę :)

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

język :) ale nie mam zdj żeby pokazać :)

Mam teraz już tylko tragusa i industriala, w czasach gimnazjum miałam smileya i antysmielya, do tego 13 przekłuć w uszach oraz tunele 15mm, tunele się zrosły (jak widać i dzięki bogu) :D



Cytat
gossip-girl
ja mam w jednym 3 takie "zwykłe" a w drugim mam zwykłego i cartliage (na górze w chrząstce) ostatnio zastanawiam się mocno nad tongue related [attachment 601168 j5.JPG] (coś takiego) ma ktoś może? czy mógłby się ktoś podzielić informacjami na temat tego kolczyka? :)

ja miałam kiedyś tam kolczyk, wg nie boli tylko ciężko włożyć kolczyk. Jest to delikatne miejsce i trzeba uważać bo ja jadłam w szkole jabłko i mi kolczyk wyszedł i już więcej nie robiłam. Praktycznie go nie czujesz.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-21 13:24 przez wakeupmakeup.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rany po wyciskaniu pryszczy