Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Mój nabytek, który ma miesiąc. Bywa, ze coś się z niego sączy :/.. boli.. ale bez niego pusto.. :)



Miesiąc to on jeszcze się nie zagoił i się nie wyjmuje w czasie gojenia kolczyków, poza tym dlaczego jest tak krzywo ??

mam w tym miejscu jeszcze dodatkowo u uchu mialam 7 kolczyków. w wardze na górze, w nosie, w języku i w pępku:) poja kolekcja i chyba na tym skoncze:)



ja mam industriala, niestety foteczki nie podesle, bo mam slaby aparat w tel. Ale mysle na kolczykiem w jezyku....

Ja mam industriala, traugusa, dwa helixy i kolczyka w karku. Na razie niestety nie mam zdjęć.

ja miałam w wardze, ale kolczyk wyjełam :)

a to mi mama zawsze mówiła,że mam za dużo:)a tak na serio to mam 6 w uchu, pępek (wyciągnełam,znudził mi się) no i język:) jak będę miała chwilę wstawię foto:)

jak patrze na te niektóre zdjecia to az mnie bolii..
ja mam tylko w uszach 8 dziurek ale kolczyków już w nich nie nosze. Jedynie w dziurkach standardowych hehe i na chrząstce.

Zapraszam serdecznie do nowo otwartego Salonu Piercingu Arif , w którym pracuję.
Rewelacyjne ceny, nie tylko przekłucia - również implanty magnetyczne, skaryfikacje, play piercing.
W dniu przekłucia rabat na zakupy w sklepie Arif.
Na pierwsze przekłucie nie zakładamy stali chirurgicznej, która może wywoływać podrażnienia po przekłuciu.
Dbając o Wasze bezpieczeństwo w naszym salonie używamy tylko biżuterii najwyższej jakości (TYTAN G23, Bioplast, PTFE).


Pozdrawiam
Morbid

Morbid
Gdybym mogła kliknęła bym "Lubię To" ;)

Ja mam tradycyjny w nosie, w pępku, tradycyjne w uszach oraz industriala, jakiś czas temu miałam w języku i cleavage, którego zdjęcie dołączam, bo reszta jak wygląda wiadomo ;)



Pomyślaałam, że i ja się "pochwalę" moimi maałymi cudaami ;) .. jak kaażda to każda ;D ..heh


w Języku - mam go najdłużej (no prawie) .. ok. 4-5 lat
w Policzkaach/kącikach ust - prawy mam jakoś 2 lata, lewy zaś jakoś rok
+ mam jeszcze w uszach.. ale skromnie - 2 dziurki w prawym i jedną w lewym.. miałabym 4 ogólnie a nie 3 dziurki.. ale jedna kieeedyś kieeedyś jak ciotka mi przebijała to mi zarosła (; ..

noo i chciałabym meega .. i się próbuje namówić do tegoo.. aby zrobić sobie kilka kolczyków w uszach jeszcze.. a dokładnie w chrząstce .. ale jakoś tego miejsca najbardziej się obaawiam ;x ..

(wkleejam 2 zdjęcia od razu z dwooma kolczykami w policzkach..)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 00:49 przez blondynna.

Teraz pozostał mi tylko kolczyk w pępku ; )
Wcześniej miałam jeszcze nad wargą,w języku i policzkach ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie daje radyy;//