Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Klan grubych Zosiek..........

29 lip 2013 - 21:17:04

Dziewczyny pozwólcie, że polecę Wam mojego trenera personalnego! Fantastyczna kobieta, która naprawdę potrafi zmotywować do ćwiczeń! Tutaj link http://www.aniamatusik.pl/

Klan grubych Zosiek..........

08 sie 2013 - 13:58:41

Cytat
snajperA
Ja też ważę dużo, bo aż 65 kg ale nie czuje się gruba, jestem raczej średniej tuszy biorąc pod uwagę moje 180 cm wzrostu ;)

Wszystko zależy od proporcji ciała i wzrostu, nie można oceniać czy ktoś jest gruby, czy chudy wyłącznie na podstawie kilogramów.

Klan grubych Zosiek..........

13 sie 2013 - 20:08:23

czesc, moge dolaczyc?:(

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Klan grubych Zosiek..........

26 sie 2013 - 15:47:26

Dziewczyny - żadnych diet cud. Jeśli tylko mieszkacie w Wawie, to możecie śmiało ze mną chodzić do GoldsGym, to siłownia na Wilanowie. Zumba, basen + ćwiczenia fizyczne powinny ci pomóc. Mnie udało się w ten sposób stracić w zasadzie całą nadwagę...

Klan grubych Zosiek..........

26 sie 2013 - 15:48:54

heheheh ;)

Klan grubych Zosiek..........

16 paź 2013 - 14:19:07

Cześć Zośki:)
Przylazłam z informacją, że 17 sierpnia urodziłam Zosię (3100g i 54cm). Mała ma taki apetyt, że teraz waży już prawie 6kg. Odpukać w niemalowane, ale Zośka jest grzeczniutkim dzieckiem, pomarudzi, "zaguga" tylko jak zrobi kupkę lub jest głodna. Nocki przesypia coraz lepiej, zdarza się, że śpi nieprzerwanie prawie 7 godz. Załączam fotkę i miłego dnia Wam życzę:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-16 14:21 przez 01kika01.

Klan grubych Zosiek..........

18 paź 2013 - 13:10:06

01kika01 gratulacje :) Malutka śliczna, zazdroszczę że grzeczna. Nasz od urodzenia diabełek wcielony - właśnie na etapie chodzenia i zaglądania w każdą dziurę (nie dalej jak tydzień temu z łapek mu znaleziony w kuchennej szafce tasak wyrywałam).

Klan grubych Zosiek..........

26 paź 2013 - 08:32:06

HEj wam :)
Przyłączę się do Was.
O mojej wadze mowić nie będę bo Was przestraszę ;d ale powiem tyle przemoglam sie i poszlam do dietetyka jestem pierwszy dzien na diecie.

Ciesze sie bo z dietetykiem zawsze latwiej bo jest taki niby "bat" nad soba ze trzeba dbac bo ona sprawdzi to :D

Klan grubych Zosiek..........

21 lis 2013 - 19:46:45

Też witam, dołączam i mam nadzieję, że za pewien czas odejdę:)

Klan grubych Zosiek..........

23 gru 2013 - 10:54:19

Hej:)
kika - gratulacje!!! śliczna Zosieńka, nie sprawdziły się moje chłopięce prognozy:) - ale wiesz, do trzech razy sztuka;)

dla wszystkich Zosiek

NAJLEPSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE

Klan grubych Zosiek..........

25 gru 2013 - 11:21:30

Dziękuję dziewczyny, malutka jest przesłodka, zwyczajnie ponownie się zakochałam. Czasu mi sporo pochłania, teraz jest na etapie zasypia w sumie tak do 5 razy w ciągu dnia ale tylko na pól godzinki, czasem ale bardzo sporadycznie zdarzy się dłużej. Deirdre faktycznie mały łobuziak, chyba zawału bym dostała w takiej sytuacji. pretty na dzień dzisiejszy nie mam kolejnych planów, choć przyznam, że drugi facet w domu byłby mile widziany :). Zośki, ja również życzę Wam Wesołych, Spokojnych, Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku :-*

Klan grubych Zosiek..........

13 maj 2014 - 14:10:25

Hej :)
Jestem u Was pierwszy raz :) Co sądzicie o takich wymiarach?
biust - 96
talia - 67
biodra - 87
Dodam, że ważę ok 58-60 kilo i mam 174 cm wzrostu.
Wydaję mi się, że przydało by się zrzucić tu i ówdzie, jednak znajomi mówią mi, że przesadzam i nic nie powinnam zmieniać, bo jest ok. Co wy o tym sądzicie? :)

Klan grubych Zosiek..........

13 maj 2014 - 14:16:17

Zazdroszczę tym babkom, które mają 170cm i 60kg wagi uważając się za grube - chciałabym mieć takie problemy:)
155cm - 78kg - rozmiar 42 :)

Klan grubych Zosiek..........

29 wrz 2014 - 00:04:47

Cytat
hiszpaneczka69
A ja Wam napisze tak - waga siedzi w głowie. jak się chce to można, nie trzeba żadnych trenerów czy innych bajerów tylko po prostu przekonać samą siebie do regularnych ćwiczeń i opanować chęć podjadania. Tutaj macie tabelkę ze spalonymi kaloriami w zależności od ćwiczeń, warto pamiętać, żeby były jak najbardziej różnorodne bo organizm się przyzwyczaja i tempo chudnięcia spada.

Nie zgadzam się. Kilka czy kilkanaście kilogramów rzeczywiście można zrzucić w domowym zaciszu jeśli ma się pojęcie o zdrowym odżywianiu, ale dla osób otyłych jedynym bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Dietetyk zadba o odpowiednią dietę, która dostarczy potrzebnych kalorii i składników odżywczych, trener dobierze ćwiczenia, które za bardzo nas nie obciążą. No i bycie pod kontrolą nie dość że działa motywująco to mamy pewność, że chudniemy zdrowo.

Klan grubych Zosiek..........

30 wrz 2014 - 18:10:11

Witajcie Kobietki !

Oferuję pomoc w redukcji nadwagi , cellulitu, budowaniu masy mięśniowej i kształtowaniu sylwetki za pomocą jedynych skutecznych metod jakimi są dieta i ćwiczenia fizyczne!
Rozpisuję plany żywieniowe oraz treningi (jeżeli szanowny klient ma takie życzenie) , dostosowane do indywidualnych potrzeb (silownia, teren ,dom).
Posiadam kompleksową wiedzę na temat żywienia, treningu i podstaw suplementacji , którą z chęcią podziele się z każdą osobą potrzebującą pomocy.
Pod okiem trenera znacznie łatwiej utrzymac motywację i osiągnąć cel , zatem nie zostawiam "samopas" z planami, za to służę poradą w trakcie trwania kuracji / cyklu.
W związku z tym e-usługa może dać tak samo dobry rezultat ,jak wizyty u dietetyka.
Diety ,które tworzę są przde wszystkim zbilansowane, bezpieczne, dostosowane do preferencji klienta oraz ekonomiczne, a czas który należy poświęcić na przygotowania potraw staram się skrócić do minimum, dlatego przekonasz się,że intensywny plan dnia nie musi być przeszkodą nie do przeskoczenia a odchudzanie może być "smaczne"! :)
Jeżeli czytasz to ogłoszenie , tzn. że podjąłeś już pierwszy krok w drodze do nowej sylwetki i lepszego zdrowia! Pozwól,że pokażę Ci ,jak postawić kolejne kroki:)
Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na każde pytanie i wyjaśnię wszelkie wątpliwości !

kontakt : lidia.h małpa o2 kropka pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-30 18:13 przez lidzia06.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpadająca (!!!!) opalenizna