Obecnie rozmawiamy o:

rekuperacja Białołęka

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:18:43

Drogie Panie mam prośbę i pytanie. Pod koniec sierpnia mam ten swój wymarzony dzień - bierzemy ślub :) Niestety mam jasną karnację, a chciałabym się jakoś prezentować w sukni... Możecie polecić mi coś do smarowania ciała, żeby nabrało chociaż troszkę brązowej opalenizny? Solarium odpada z racji tego, że w ciąży jestem :*

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:20:31

ojeju gratuluje podwójnie :) ale samoopalaczy Ci nie polece bo ja chyba z 4 wypróbowałam i były brzydkie plamy i żółte nogi miałam

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:21:16

moze pójdź do salonu na takie spryskiwanie profesjonalne. Moja kolezanka byla przed studniowka i wygladala super ;))

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:22:24

Samoopalaczy nie polecam. Ale lato jest. Może wyjdziesz troche na słoneczko ? Wtedy na pewno złapiesz chociaż troche opalenizny.

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:23:12

Polecam balsam brązujący LIRENE BODY ARABICA CAFE LATTE, , do jasnej karnacji. Jest super, nie zostawia smug a skóra ma baaardzo naturalny brązowy kolor.

Całkowicie odradzam DOVE SUMMER GLOW! Nie kupuj go, nie dość, że zostawia straszne smugi i opala na pomarańczowo, to potem żeby go całkowicie zmyć, nie da się z domu wyjść bo jest się całym w plamach!!!!!



także LIRENE BODY ARABICA CAFE LATTE, , do jasnej karnacji, naprawdę polecam. Spróbuj, a w najważniejszy dzień w Twoim zyciu będziesz wyglądała prześlicznie!

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:24:58

polecam na taka okazje opalanie natryskowe :)

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:26:44

Popieram! LIRENE BODY ARABICA CAFE LATTE, mam go i jest świetny ;) nie zostawia smug a skóra jest ładnie `opalona` ;]

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:31:15

Dzięki Kochane za rady :) Polecany balsamik wypróbuję na pewno, najlepiej teraz, z lekkim wyprzedzeniem. Co do opalania natryskowego... w ciąży również można z niego korzystać?? Wiecie cuś o tym?
Aaaa, i za gratulacje dziękuję :* :* :*

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:32:08

a ja polecam balsam brązujący.. ja używam a avonu z serii skin so soft i mogę go polecić.. po kilku użyciach będziesz miała brązowy odcień.. tylko ostrożnie z nakładaniem musisz uważać by skóra była już całkowicie sucha.

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:33:47

Raczej można korzystać z opalania natryskowego w ciąży ;)

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:36:31

a solarium natryskowe?

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:40:00

Zakupilam ostatnio balsam brazujacy w Biedronce...i jestem mile zaskoczona :)
Ładnie pachnie i nie zostawia plam.
Orientujecie sie w cenach opalania natryskowego?

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:40:24

ja oprócz tego polecanego polecam też Loreal Sublime Bronze- to jest samoopalacz o konsystencji żelu w kolorze brązowym, więc jak go nakładasz to widzisz gdzie masz jakaś smuge i możesz spokojnie to rozsmarować co gwarantuje brak smug po wchłonięciu się kosmetyku, są 3 wersje jego w tym właśnie do jasnej karnacji, ciężko go dostać ale ja go nabywam na allegro, polecam, wiem co to znaczy jasna karnacja bardzo dobrze:)ja mam niemalże białą skórę i fotoalergię, także takie wynalzaki nie są mi obce na wkacje:).
PS. musisz posmarować się nim najlepiej dwa dni przed ślubem a na noc założyć jakaś piżamę której Ci nie szkoda pobrudzić bo niestety mimo, że żel bardzo szybko się wchłania to brudzi ubrania- odpada biała bielizna dzień po nałożeniu, ale potem można już śmiało cieszyć się śliczną opalenizną
gratulacje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 10:41 przez mary_1205.

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:42:21

Nie wiem czy samoopalacz to dobry pomysł, żebyś nie miała plam.
Proponuję opalanie natryskowe :)

Samoopalacz - jasna karnacja

08 lip 2011 - 10:43:36

Gratulacje ;)

a co do samoopalacza to polecam balsam LIRENE BODY ARABICA CAFE LATTE jest na prawde super ;) nadaje skórze naturalnego brązowego koloru :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy ból miesiaczka