Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

51 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:31:38

od razu uprzedzam, ze moje pytanie moze byc glupie i smieszne takze jestem przygotowana na wszelkie obelgi ale jednak zaryzykuje ;) otoz powszechnie wiadomo ze piekne dlonie to atut kobiety jednak nie kazda moze sie takimi pochwalic niestety, ja staram sie dbac o moje jak tylko moge to znaczy o skore i paznokcie ale niestety moje łapki i tak sa dalekie od idealu gdyz mam bardzo krokie i grube palce (smiejcie sie;p) wiem ze nie wydluze ich bo take po prostu sa ale moze mi powiecie co zrobic zeby je chociaz optycznie troche uformowac ;d od razu mowie ze schudniecie tu nic nie da bo tylko lapy mam takie pulchne, nie moge nosic zadnych pierscionkow bo smiesznie wygladaja jak u dzieciaka eeeh ;(

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:33:35

ja mam w kolko podrapane rece i uczulenie i mi przeskadza jak mam duze uczulenie ale jak mam małe i nawet jak ludzie sie patrza to mam to gdzies... nie kazdy musi byc pieknny

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:35:54

wiem, wiem ;) i tak nie jestem idealna i staram sie zaakceptowac swoje niedoskonalosci ale akurat na moje dlonie wszyscy zwracaja uwage, sa bardzo ze tak powiem plastyczne jakbym nie miala w nich kosci i kazdy sie patrzy i "ooooo maaaatko jakie masz rece dziwne ha jak u dzidziusia, ojej jak ty tak je wyginasz " no chcialam tego troche ukrocic ;dd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-07 20:36 przez kolorowejarmarki01.

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:37:46

A myślałaś żeby przedłużyć paznokcie?? Można żelem wydłużyć płytkę i już będzie to dużo lepiej wyglądać...

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:37:48

może zapuścić paznokcie i pomalować je w jakimś kolorze nude... optycznie wydłuży paluszki

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:38:45

Nie przejmuj się, bo jak sama zauważyłaś nie zmienisz tego :)

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:40:12

Tipsiorki polecam :D

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:40:28

ja całe życie obgryzam skórki wokół palców, same opuszki czasem nawet poza to pierwsze zgięcie. Dzieje się to głównie na tle nerwicowym. Raz na jakiś czas udaje mi się to powstrzymać, ale to trwa może tydzień. Przyjdzie trochę stresu i znowu obgryzam. Mój chłopak na mnie krzyczy z tego powodu, no ale co poradzę, staram się jak mogę :P

a co możesz zrobić... proponuję zapuścić paznokcie, to wydłuża palce :) i nie kombinuj z malowaniem. Zwykły bezbarwny, albo french :)

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:40:45

Ja staram się dbać o paznokcie, jak mam tylko czas :).
Zastanawiam się nad położeniem sobie żelu na pazurki, bo przez prace domowe strasznie mi się łamią...

Może któraś z was się wypowie w moim wątku o żeluzły/b]
http://forum.szafa.pl/51/3894922/naturalne-paznokcie-plus-zel.html

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:42:29

o zelach nie ma mowy bo mam swoje bardzo mocne i dosc ladne paznokcie (szukam swoich mocnych stron;)) i nie chce ich zniszczyc a z opinii kolezanek wiem ze wszelkie tipsy itp niszcza plytke, swoje pazurki zapuszczalam i palce niby wygladaja na dluzsze ale nadal sa takie serdelkowate ;d ale coz nie zmienie tego oczywiscie, ale moze powiecie jeszcze ogolnie jak dbacie o swoje łapki by byly piekne i zadbane ;>? ;)

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:48:15

Dobrze przedłuzone paznokcie twoich naturalnych nie zniszcza:)

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:54:14

mozliwe ze bardzo ich nie zniszcza ale co swoje to swoje, poza tym nie wierze ze jak przez wiele lat bede nosila sztuczne to potem bedzie wszytsko ok.. chociaz moze sie nie znam ;p

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:57:56

myślę że może troszkę chociaż cos dałoby zachodowanie dłuższych pazurków (formuj je w migdałki)

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 20:58:06

mam identyczny problem jak Ty, także krótkie i grube palce, od jakiegoś czasu wizualnie wydłużam je właśnie długimi paznokciami, może nie są to super efekty ale zawsze to coś

dłonie nasza wizytówką

07 lip 2011 - 21:00:37

oo, mogdalkow jeszcze nie mialam, sprobuje na pewno ;) dziekuje ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samoopalacz - jasna karnacja