Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 13:00:01

hej
przesczytalam ostatnio na jakims forum o tym zeby wysmarowac sie kremem wyszczuplajacym owinac cogi lub brzuch folia spozywcza i np biegac czy robic jakies cwiczenia podobno szybciej mozna schudnac i poprawia sie wyglad skory robilyscie tak moze?pomoglo?

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 13:04:04

nie robiłam ;D

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:44:56

Ciekawa jestem czy któraś prubowała takiej metody.

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:45:54

Osobiście nie próbowałam, więc nie wiem, ale słyszałam opinie, że można nabawić się odparzeń...

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:46:37

podobno dziala ;p
ale ja nie robilam ;d
najlepiej jeszcze zeby cwiczyc ;] albo wskoczyc pod koldre i lezec z godzinke

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:47:16

ja owijałam się folią, jednak wtedy bardzo ciężko się ćwiczy, bo to ogranicza ruchy ;p

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:47:17

ja stosuje kawe parzoną + cynamon + krem nakładam na miejsca gdzie jest cellulit i owijam się folią i leże w cieple z godzinkę

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:47:46

to weż spróbuj w tym biegać hahahaa ale bzdura.. od takich rzeczy są specjalne pasy które się nie zsuną a chodzi jedynei o to żeby skóra się 'ogrzała' bardziej i wchloneła skladniki.. można sie owinąc filią i położyć pod kołdre to samo wyjdzie a pozniej isc pobiegać
jeden minus kremy potrafią piec w foli



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-07 21:48 przez pppaulina.

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:48:59

i co od leżenia pod kołderką schudniesz? ;pp

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:49:55

też jestem ciekawa

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:49:58

a czemu niektórzy bokserzy, żeby mieć właściwą wagę na ważeniu przed walką, ubierają gumowe, plastikowe (nie oddychające) kombinezony i w nich trenują/biegają?
w takim 'opakowaniu' szybciej się pocisz

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:50:02

Jedyny efekt foliowania to odparzenia.

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:52:10

Tak, ta metoda szybciej działa bo bardziej sie pocisz i więcej spalasz. Nawet znam kolesia co to zastosował ;DD.
Ja mam w planach ino mam zapał słomiany ;/.

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:52:55

Przyznam ze ja tak robie
smaruje nogi kremem antycellulitowym
czekam az troche sie wchlonie owijam nogi i tylek folia
zakladam dresy i ide jezdzic na rowerze lub biegac lub nawet to i to;]
odparzen nie mam fakt troche to niewygodne ale coz
a rezultaty skora bardziej gladka miekka jedrna sprezysta taka fajna:)
wiec polecam:P
btw wlasnie siedze przed monitorem owinieta folia nie dawno wrocilam z roweru i biegania:P
ide to sciagnac:)
od lezenie pod kolderka beda takie same rezultaty jak od siedzenia na kanapie bez folii;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-07 21:53 przez sandrea16.

Foliowanie ciała

07 lip 2011 - 21:53:52

Oglądałam kiedys program w TV, gdzie trener fitness obalił ten mit. Chodzi o to, że owijanie ciała folią czy stosowanie specjalnych pasów wcale nie sprawi, że człowiek będzie szybciej chudnąc, ponieważ będzie sę tylko pocił i tracił wodę, nie spali natomiast więcej tkanki tłuszczowej. Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, to jest to na pewno skuteczne, bo rozgrzane ciało lepiej wchłania substancje aktywne zawarte w kremach i różnych innych specyfikach przeznaczonych do modelowania sylwetki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dłonie nasza wizytówką