Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:36:30

Hej dziewczyny:)
Zamierzam pierwszy raz wybrać się do solarium, ale kompletnie nie wiem co powinnam ze sobą wziąć, jak się zachować, o co spytać.
Bardzo prosiłabym o wasze rady.
Z góry dziękuję:)

Nie ma to jak być żółtodziobem, heh:)
A mniej więcej jakie ceny mogą być?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-05 11:41 przez justyn20.

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:38:15

poprostu idz i powiedz ze jestes 1 raz i jakie lozko ci doradza i na ile minut ;)

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:39:06

powiedz że to twój pierwszy raz 4 min.to szystko

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:39:14

nie spal sie tylko na pierwszy raz 5 minut wystarczy

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:41:35

Idź na 5 min. Możesz zabrać coś do opalania... np. masło kakaowe z ziaji albo kupić sobie na miejscu saszetkę z jakimś preparatem do opalania. Jak będziesz miała wątpliwości to pytaj, tam Ci wszystko powiedzą.

zweryfikowana
Posty: 499
Ostrzeżenia: 2/5

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:42:56

W solarium wszystko Ci powiedzą jeśli powiesz że jesteś pierwszy raz ale tak 4-5 minut wystarczy na pierwszy raz, możesz użyć jakiś preparatów ochronnych dostępnych na miejscu, a osoba z obsługi pokaże Ci jak obsługiwać "łóżko": gdzie np. zmniejszyć, zwiększyć nawiew albo moc opalania :)
Ja chodziłam do solarium gdzie minuta kosztowała 1,10zł i pewnie nadal tak jest, preparaty mają różne ceny: średnio 5zł za saszetkę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-05 11:43 przez Rybka1629.

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:43:35

Cytat
paulyne
Idź na 5 min. Możesz zabrać coś do opalania... np. masło kakaowe z ziaji albo kupić sobie na miejscu saszetkę z jakimś preparatem do opalania. Jak będziesz miała wątpliwości to pytaj, tam Ci wszystko powiedzą.

w solarium (przynajmniej w tym co ja bywam ;p ) jest tabliczka, ze zabrania sie uzywania kosmetykow nie przeznaczonych tylko do opalania w solarium wiec ta ziaja raczej by odpadała

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:48:29

Cytat
lawenda89
Cytat
paulyne
Idź na 5 min. Możesz zabrać coś do opalania... np. masło kakaowe z ziaji albo kupić sobie na miejscu saszetkę z jakimś preparatem do opalania. Jak będziesz miała wątpliwości to pytaj, tam Ci wszystko powiedzą.

w solarium (przynajmniej w tym co ja bywam ;p ) jest tabliczka, ze zabrania sie uzywania kosmetykow nie przeznaczonych tylko do opalania w solarium wiec ta ziaja raczej by odpadała
To chyba zależy... dziewczyny pisały, że używają tego sprayu przyspieszającego opalanie

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:49:09

5 minut, 4 minuty....a nikt nie zapytal jaka masz karnacje jak szybko opalasz sie na sloncu...

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:54:58

mam ciemną karnację i raczej szybko się opalałam. ale ubiegłego lata unikałam słońca, bo byłam w ciąży i teraz nie mogę się opalić:/

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:56:43

wchodzisz, mówisz dzień dobry '' leżące na 5min'' i pokazuje ci co masz gdzie włączyć.. i git

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:58:22

Cytat
paulyne
Cytat
lawenda89
Cytat
paulyne
Idź na 5 min. Możesz zabrać coś do opalania... np. masło kakaowe z ziaji albo kupić sobie na miejscu saszetkę z jakimś preparatem do opalania. Jak będziesz miała wątpliwości to pytaj, tam Ci wszystko powiedzą.

w solarium (przynajmniej w tym co ja bywam ;p ) jest tabliczka, ze zabrania sie uzywania kosmetykow nie przeznaczonych tylko do opalania w solarium wiec ta ziaja raczej by odpadała
To chyba zależy... dziewczyny pisały, że używają tego sprayu przyspieszającego opalanie

ja mam z ziaji i pisze" takze do opalania w solarium"

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:58:41

ceny u mnie sa nawet od 50 gr, ale na takie nei warto isc, ja chodze od 80 gr w gore :)
ostatnio bylam za 1,20 za minute i efekt gorszy niz inne solarium za 90 gr wiec to trzeba kika lozek wyprobowac, albo poradzic sie kogos kto mieszka w Twojej okolicy i korzysta z solarium :)

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 11:59:00

ja byłam jakiś czas temu na solarium po bardzo długiej przerwie poszłam na 10 minut, a potem skóra schodziła mi z twarzy, z brzucha i z biustu :P

Solarium-pierwsza wizyta, pomóżcie.

05 lip 2011 - 12:05:39

a czy w solarium opala się jednorazowo po kilka osób czy pojedynczo?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Foliowanie ciała