Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 11:05:30

zużyłam dwa opakowania, i jest tylko gorzej,normalnie nie mam żadnych problemów z cerą, chyba że przed okresem wyskoczy mi coś, a kupiłam bo w wakacje często dotykam twarzy i wyskakują mi takie małe krostki więc smarowałam je punktowo na noc tylko, po chyba 3 dniach zauważyłam że robi się ich więcej, i więcej więc smaruje dalej myślę sobie pewnie będę miała okres, ale jak już miałam całą, twarz z takimi miejscami, (w dodatku robiły mi się takie ropne bolące przyszcze, które parę dni się tworzyły żeby potem urosnąć do wielkich rozmiarów) gdzie używałam i porobiły mi się skupiska takich krostek, wywaliłam to dziadostwo, a pani w aptece powiedziała że dużo dziewczyn tak ma i dała mi tabletki, łykam je dopiero tydzień a już widzę poprawę nie robi się nic nowego, a sare ładnie wysychają

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 11:07:48

A mi pomagala

zweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 2/5

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 11:14:18

Nie polecam tej maści, moja derma przepisała mi to kilka razy i nie byłam zadowolona, po czasie zaczęło mnie mocno wysuszać :(
Jedyne co mogę polecić to acne derm (dostępny bez recepty) - na noc i naturalny krem na bazie zielonej glinki firmy smooth :)

Jak chcesz, to pisz na priv, ja już doświadczona w tych sprawach :]

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 11:17:39

A ja z pomocą Benzacne wyleczyłam trądzik :) Twarz mi się nie świeci, a jeśli przed okresem coś wyskoczy - to maść sobie świetnie z tym radzi ! :)

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 11:24:22

A ja proponuje przy silnym trądziku odwiedzić dermatologa i poprosić o Acneroxid 10% lub 5% przy słabszym. Buźka nie pali,nie piecze tak jak po benzacne a ładnie wyleczyłam nią trądzik w wieku dojrzewania:)pozdrawiam

do stosujących BENZACNE !!

18 sty 2013 - 19:30:18

dziewczyny a trzeba go zmyć? I po jakim czasie?

do stosujących BENZACNE !!

18 kwi 2013 - 13:07:23

JA też polecam benzacne, świetnie wysusza syfki i szybko znikają, tylko nie radze kłaść na całą twarz, bo może tylko zaszkodzić, punktowo sprawdza się super i nawet uporczywe zaskórniki usuwa.

do stosujących BENZACNE !!

18 kwi 2013 - 13:13:32

Cytat
mesmerise16
Skusiłam się kiedyś na benzacne ( to słabsze) zachęcona dobrymi opiniami. Cerę mam taką średnią, więc stosowałam ją punktowo na wypryski 2 razy dziennie przez około 1,5 tyg. Efekt na początku super ale potem zauważyłam ze w miejscach gdzie ją nakładałam wyskoczyły mi takie malutkie, swędzące "kuleczki". Na drugi dzień rano obudziłam się cała opuchnięta, ledwo na oczy widziałam, a całą moja skóra na twarzy była swędząca i grudkowata . Skończyło się to tym, że przez tydzień brałam zastrzyki odczulające i dopiero po około 7 dniach mi zeszła opuchlizna. A dodam,że moja skóra nie jest wrażliwa i żaden inny kosmetyk mnie nigdy nie uczulił, więc RADZĘ UWAŻAĆ

Takie preparaty nakłada się najpierw na mały fragment skóry, a nie na całą twarz. Najlepiej na czoło i brodę. Nadtlenek benzoilu często uczula. Ja miałam taką sytuację, że przez pewien czas było wszystko ok. a po pewnym czasie dostałam uczulenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 13:15 przez Bummi.

do stosujących BENZACNE !!

09 sty 2014 - 16:10:36

Mi pomogło, wiele czytałam o produkcie na pogromcapryszczy.pl bardzo szczegółowo opisane działanie oraz skład. W moim przypadku pryszcze zniknęły.

do stosujących BENZACNE !!

22 cze 2018 - 14:36:10

Ja brałam przez dłuższy czas, miałam po nim bardzo suchą skórę wiec znalazłam jeszcze taki krem Sevolium razem działało już bardzo dobrze. :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Foliowanie ciała