Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 19:00:07

ja stosowałam tą maść punktowo i nakladalam do tego na cała tarz krem nivea i w dwa miesiace wyleczylam sobie tradzik i juz mi nic niewyskakuje

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 19:00:20

Cytat
mesmerise16
Skusiłam się kiedyś na benzacne ( to słabsze) zachęcona dobrymi opiniami. Cerę mam taką średnią, więc stosowałam ją punktowo na wypryski 2 razy dziennie przez około 1,5 tyg. Efekt na początku super ale potem zauważyłam ze w miejscach gdzie ją nakładałam wyskoczyły mi takie malutkie, swędzące "kuleczki". Na drugi dzień rano obudziłam się cała opuchnięta, ledwo na oczy widziałam, a całą moja skóra na twarzy była swędząca i grudkowata . Skończyło się to tym, że przez tydzień brałam zastrzyki odczulające i dopiero po około 7 dniach mi zeszła opuchlizna. A dodam,że moja skóra nie jest wrażliwa i żaden inny kosmetyk mnie nigdy nie uczulił, więc RADZĘ UWAŻAĆ


Też tak miałam,ale obyło się bez antybiotyków,szybko pojwchałam do dermatologa i dostałam inne leki. Musiałam pic wapno i nawilzac skórę,żeby to zeszło . Uczulenie na nadtlenek benzoilu:)

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 19:15:30

Ja Benzacne 10% wyleczyłam trądzik. Wysuszał cerę to fakt ale pomagał.

zweryfikowana
Posty: 247
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:14:01

Moja przyjaciółka walczyła z trądzikiem kilka lat i właśnie benzacne jej pomogło, nie uczuliło jej nigdy więc to sprawa indywidualna. Jednym pomoże, innym nie...

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:16:07

stosowałam, po ok.3 zastosowaniach miałam idealnie czystą buźkę

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:17:06

dla mnie benzacne jest bezkonkurencyjny
jak czasami cos sie pojawi od razu ratuje sytuacje:)
stosuje sie go punktowo oczywiscie bo bardzo wysusza uzywam go od lat i polecam

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:17:35

Stosowałam benzance niestety wypalilo mi twarz...

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:20:06

a na mnie dobrze działa ;) zszedł mi cały trądzik tylko, że ja używam tej 5%

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:20:12

nie polecam wysuszyła i potem wysyp

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:26:40

POLECAM BREVOXYL!!! 20zl.
RÓWNIEŻ STOSOWAŁAM TO PASKUDZTWO PRZEZ DOBRE PARE LAT,NIESTETY ZOSTALY MI PO NIEJ BRZYDKIE SLADY NA BUZI..

ON MA NA CELU PRZEDWSZYSTKIM WYSUSZYC TRĄDZIK,PRZYCZYM CERA STAJE SIE SUCHA I SZORSTKA,PRZY UZYCIU JAKIEGOKOLWIEK KREMU / MASCI TEGO TYPU NALEZY ZADBAC O SWOJA BUZIE POCZAWSZY OD UMYCIA ZELEM DO TWARZY/PEELING/MASECZKA A NA KONCU NA NOC NALOZYC MASC.PRZEZ DZIEN POLECAM STOSOWANIE DOBREGO KREMU NAWILZAJACEGO,NA MOIM PRZYKLADZIE SUPER SPRAWIL SIE KREM MATUJACO-NAWILZAJACY Z SORAYA .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 20:34 przez malena89.

zweryfikowana
Posty: 615
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:27:46

pomagała tylko na początku, może miesiąc widziałam poprawę.
nie używałam jakiś czas. i gdy znów zaczęłam to druga tubka nie przynosiła rezultatów

zweryfikowana
Posty: 626
Ostrzeżenia: 2/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:31:15

hmm na mnie kiedys lepiej dzialala ostatnio mzoe za dlugo ja 3malam i mialam na drugie dzien czerwona skore i prawie spuchniete i swedzi:( nie wiem czy uzywac dalej

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:32:39

Ja używałam tonicu Benzacne kilka lat temu i miałam na prawdę świetną skórę po tym. Teraz używam żelu dla cery tłustej z IWOSTINA (polecam tą firmę ) i kremu nawilżającego z Ziaji dla cery tłustej. ZIAJA jest w ogole dla mnie fenomenalną firmą, uwielbiam ich kosmetyki, a cena kusi jeszcze bardziej.

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 10:59:01

Kochane dziewczynki.... BENZACNE pomaga ale cóż, trzeba czytać ulotki. To maść o silnym działaniu wysuszającym do stosowania PUNKTOWO. Jeśli ktoś ma problemy trądzikowe że tak się wyraże "wieksze" niż kilka krostek powinien używać Benzacne 5% nawet na całą twarz ale używać mocno nawilżającego kremu i wtedy napewno nic się zlego dziać nie będzie ;)

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 11:01:49

Ja mam niestety przykre doświadczenia z Benzacne. Kiedys naczytalam sie w necie jakie to cudo i sprobowalam.. Niestety u mnie skonczylo sie to wielkim wysypem malych krostek.. Musialam isc do dermatologa ktory przepisal mi na to maść sterydową... Dlatego radzę ostrożnie bo mozna sobie pogorszyc czasem :]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korekta uszu