Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

30 minut temu

sprawdzony stomatolog

33 minut temu

sklep detailingowy

57 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 19:00:07

ja stosowałam tą maść punktowo i nakladalam do tego na cała tarz krem nivea i w dwa miesiace wyleczylam sobie tradzik i juz mi nic niewyskakuje

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 19:00:20

Cytat
mesmerise16
Skusiłam się kiedyś na benzacne ( to słabsze) zachęcona dobrymi opiniami. Cerę mam taką średnią, więc stosowałam ją punktowo na wypryski 2 razy dziennie przez około 1,5 tyg. Efekt na początku super ale potem zauważyłam ze w miejscach gdzie ją nakładałam wyskoczyły mi takie malutkie, swędzące "kuleczki". Na drugi dzień rano obudziłam się cała opuchnięta, ledwo na oczy widziałam, a całą moja skóra na twarzy była swędząca i grudkowata . Skończyło się to tym, że przez tydzień brałam zastrzyki odczulające i dopiero po około 7 dniach mi zeszła opuchlizna. A dodam,że moja skóra nie jest wrażliwa i żaden inny kosmetyk mnie nigdy nie uczulił, więc RADZĘ UWAŻAĆ


Też tak miałam,ale obyło się bez antybiotyków,szybko pojwchałam do dermatologa i dostałam inne leki. Musiałam pic wapno i nawilzac skórę,żeby to zeszło . Uczulenie na nadtlenek benzoilu:)

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 19:15:30

Ja Benzacne 10% wyleczyłam trądzik. Wysuszał cerę to fakt ale pomagał.

zweryfikowana
Posty: 247
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:14:01

Moja przyjaciółka walczyła z trądzikiem kilka lat i właśnie benzacne jej pomogło, nie uczuliło jej nigdy więc to sprawa indywidualna. Jednym pomoże, innym nie...

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:16:07

stosowałam, po ok.3 zastosowaniach miałam idealnie czystą buźkę

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:17:06

dla mnie benzacne jest bezkonkurencyjny
jak czasami cos sie pojawi od razu ratuje sytuacje:)
stosuje sie go punktowo oczywiscie bo bardzo wysusza uzywam go od lat i polecam

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:17:35

Stosowałam benzance niestety wypalilo mi twarz...

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:20:06

a na mnie dobrze działa ;) zszedł mi cały trądzik tylko, że ja używam tej 5%

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:20:12

nie polecam wysuszyła i potem wysyp

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:26:40

POLECAM BREVOXYL!!! 20zl.
RÓWNIEŻ STOSOWAŁAM TO PASKUDZTWO PRZEZ DOBRE PARE LAT,NIESTETY ZOSTALY MI PO NIEJ BRZYDKIE SLADY NA BUZI..

ON MA NA CELU PRZEDWSZYSTKIM WYSUSZYC TRĄDZIK,PRZYCZYM CERA STAJE SIE SUCHA I SZORSTKA,PRZY UZYCIU JAKIEGOKOLWIEK KREMU / MASCI TEGO TYPU NALEZY ZADBAC O SWOJA BUZIE POCZAWSZY OD UMYCIA ZELEM DO TWARZY/PEELING/MASECZKA A NA KONCU NA NOC NALOZYC MASC.PRZEZ DZIEN POLECAM STOSOWANIE DOBREGO KREMU NAWILZAJACEGO,NA MOIM PRZYKLADZIE SUPER SPRAWIL SIE KREM MATUJACO-NAWILZAJACY Z SORAYA .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 20:34 przez malena89.

zweryfikowana
Posty: 615
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:27:46

pomagała tylko na początku, może miesiąc widziałam poprawę.
nie używałam jakiś czas. i gdy znów zaczęłam to druga tubka nie przynosiła rezultatów

zweryfikowana
Posty: 626
Ostrzeżenia: 2/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:31:15

hmm na mnie kiedys lepiej dzialala ostatnio mzoe za dlugo ja 3malam i mialam na drugie dzien czerwona skore i prawie spuchniete i swedzi:( nie wiem czy uzywac dalej

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 20:32:39

Ja używałam tonicu Benzacne kilka lat temu i miałam na prawdę świetną skórę po tym. Teraz używam żelu dla cery tłustej z IWOSTINA (polecam tą firmę ) i kremu nawilżającego z Ziaji dla cery tłustej. ZIAJA jest w ogole dla mnie fenomenalną firmą, uwielbiam ich kosmetyki, a cena kusi jeszcze bardziej.

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 10:59:01

Kochane dziewczynki.... BENZACNE pomaga ale cóż, trzeba czytać ulotki. To maść o silnym działaniu wysuszającym do stosowania PUNKTOWO. Jeśli ktoś ma problemy trądzikowe że tak się wyraże "wieksze" niż kilka krostek powinien używać Benzacne 5% nawet na całą twarz ale używać mocno nawilżającego kremu i wtedy napewno nic się zlego dziać nie będzie ;)

do stosujących BENZACNE !!

07 lip 2011 - 11:01:49

Ja mam niestety przykre doświadczenia z Benzacne. Kiedys naczytalam sie w necie jakie to cudo i sprobowalam.. Niestety u mnie skonczylo sie to wielkim wysypem malych krostek.. Musialam isc do dermatologa ktory przepisal mi na to maść sterydową... Dlatego radzę ostrożnie bo mozna sobie pogorszyc czasem :]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korekta uszu