Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:28:19

Witajcie!
Od czterech dni stosuję krem BENZACNE - 10%.
Przez trzy pierwsze dni - rewelacja. Buźka czysta, wszystko jakby "uśpione", troszkę tylko mnie paliło, rano było zaczerwienienie, ale po nałożeniu kremu nawilżającego - super. A dziś czuję, że to co się uśpiło ma zamiar się obudzić.. W kilku miejscach zaczyna się coś wybijać..
Czy też tak miałyście? Czy po prostu musi być na początku mały wysyp, żeby później było lepiej?

zweryfikowana
Posty: 247
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:42:45

Skusiłam się kiedyś na benzacne ( to słabsze) zachęcona dobrymi opiniami. Cerę mam taką średnią, więc stosowałam ją punktowo na wypryski 2 razy dziennie przez około 1,5 tyg. Efekt na początku super ale potem zauważyłam ze w miejscach gdzie ją nakładałam wyskoczyły mi takie malutkie, swędzące "kuleczki". Na drugi dzień rano obudziłam się cała opuchnięta, ledwo na oczy widziałam, a całą moja skóra na twarzy była swędząca i grudkowata . Skończyło się to tym, że przez tydzień brałam zastrzyki odczulające i dopiero po około 7 dniach mi zeszła opuchlizna. A dodam,że moja skóra nie jest wrażliwa i żaden inny kosmetyk mnie nigdy nie uczulił, więc RADZĘ UWAŻAĆ

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:45:44

Ja też nie polecam tej maści, nie wiem czemu jest tak w internecie zachwalana, ani mi ani znajomym nie pomogła, wręcz przeciwnie

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:47:25

mnie wysypało po niej, ratowalam się antybiotykami...

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:47:41

Hmm ale na początku zawsze tak jest z kremami , tzn na poczatku super efekt potem stan gorszy niz przed uzywaniem kremu a potem znowu super efekt , tak jest dopoki skora sie nie przyzwyczai

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:48:30

mi tylko wysuszyła strasznie cerę, a miałam 5 %, moge polecic tonik celia w tesco mozna kupic za grosze 4 zł ok. i afronis ok 7 zł w aptece to mi pomaga ;)

zweryfikowana
Posty: 186
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:48:49

Ja używam jej od roku (tej mocniejszej) i jestem z niej zadowolona, dobrze wysusza.
Benzacne się nakłada stopniowo (rada dermatologa), np.
1 dzień - czoło
2 dzień - nic.
3 dzień - czoło + broda
4 dzień - nic.
5 dzień - czoło + broda + policzka
itd.
z czasem można dopiero nakładać codziennie na całą twarz (skórę)
Jeśli chodzi o małe grudki to polecam maść Davercin ona sobie poradzi na zaskórniki i inne niespodzianki :)

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:51:23

ja używalam tego mocniejszego na recepte nie pamietam ile miala procent.. i dermatolog mówil ze nie mam spodziewac sie cudu,a wysyp pryszczy to normalna kolej rzeczy..oczyszczasz twarz z brudu,toksyn,wszytskie pory sie otwieraja i stad wysyp... moja skora nawet byla bardzo mocno przesuszona,zaczerwieniona..ale bylo warto pare lat temu ja stosowalam i do dzis spokoj!!

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:51:41

nie polecam .

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:53:57

Ogolnie zamiast kremów , Biore tabletki sa o wiele lepsze :)

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:54:04

mi tylko wysuszało skórę, a na krosty i tak nie pomagało...

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:57:44

Ja nawet jak ma się coś dopiero wykluć nakładam benzacne i działa :)i nie stosuje na całą twarz tylko punktowo

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:58:12

To raczej normalne, ja ją lubię, używam jej z przerwami, np. tydzień nie stosuje, potem znowu...

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 18:58:33

ja używam od 2 lat.
ale z tego co sie orientuje stosuje sie to punktowo - tylko na syfy a nie na cala twarz.
nigdy nie mialam w/w objawow.
wiadomo ze kazdy inaczej reaguje na dany lek i moze uczulac.
jak dla mnie jest ok.

do stosujących BENZACNE !!

04 lip 2011 - 19:00:05

mi nie pomogla.. pierwsze zastosowanie super a potem juz nic !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korekta uszu