Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żylaki

16 cze 2011 - 23:54:12

Mam problem ktory robi sie coraz wiekszy otoz moja babcia ma straszne na ogach zylaki jej corka czyli moja mama ma juz mniej ale ma popekane naczynka krwionosne moja siostra ma to i to i a ma dopiero 26 lat i wybiera sie na operacje usowania zylaka gdyz nie moze przez to normalnie funkcjonowac (boli ja)
ja mam 21 lat i od jakiegos roku jeden malutki zylak na nodze prawie nie widoczny ale zauwazylam ze zaczely mi pekac naczynka krwionosne narazie malo widoczne ale boje sie ze zaniedlugo nie bede mogla pokazac nog:(MOza ktoras z was wie jak temu zapobiegac i to leczyc pomożcie

Żylaki

16 cze 2011 - 23:58:12

Pomoc nie pomogę, ja mam 22 lata około 10 żylaków a popękane naczynka to już nie wspomne...

Żylaki

16 cze 2011 - 23:58:33

polecam lekarza a on ci powie co i jak

Żylaki

17 cze 2011 - 00:02:41

ja mam 19 lat i niestety już widać minimalne naczynka :/ pójdę na laserowe usunięcie jak będzie gorzej :/ takie geny ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 00:03 przez AgBer1604.

Żylaki

17 cze 2011 - 00:02:46

Cytat
kinay83
polecam lekarza a on ci powie co i jak

ja już im nie ufam , mi przy problemach z zyłami dawali tabletki antykoncepcyjne mówiąc że nic się dziać nie będzie , a się działo
w czasie lata biore tabletki diosminex, czasem puchną mi kostki to tabletki pomagaja, ale są dobre też na ból od żylaków

Żylaki

17 cze 2011 - 00:03:49

moj lekarz rodziny jest taki ze to zbagatelizuje

Żylaki

17 cze 2011 - 00:06:33

ja ci mogę trochę pomóc jak chcesz ostatnio mój chłopak marudził mi o żylakach to mu z mojej mądrej księgi (1001 sposobów na zdrowie) zrobiłam zdjęcie tego zagadnienia i domowe sposoby na żylaki jak chcesz to daj maila

Żylaki

17 cze 2011 - 00:08:37

a to ksizka to moze 1001 rad dla z drowia z readers daiges ???

Żylaki

17 cze 2011 - 00:11:29

noom :) masz ją?? strona 381
jak coś mi dolega to zawsze zaglądam co mi moja mądra księga powie dla mnie jest bardzo pomocna warto ją mieć w swojej domowej biblioteczce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 00:12 przez ruda_grazynka.

Żylaki

17 cze 2011 - 00:15:20

moj tato ma a ja nigdy do niej nie zagladalam dzieki za pomoc:)

A faktycznie to cos pomoglo???

Żylaki

17 cze 2011 - 00:41:23

no nie wiem bo nie widuje się z nim bo nie mam możliwości aby skontrolować ale na skype mi nie piszczy o nóżkach wiec chyba coś pomogło

Żylaki

17 cze 2011 - 00:53:12

Hej, kurcze mam podobny problem, moja babcia i mama mają straszne problemy z nogami, z zylakami!:/
Ja mam 24 lata, na udach mase popękanych naczynek, przy kostkach od wewnętrznych stron nóg i na łydkach. Masakra! Do tego pojawiają się 2 żylaki:/ na bóle pomogły mi tabletki 'Diosminex', ale nogi wygladają nieestetycznie i aż wstyd pokazać się w sukience:( Muszę się wstawić u lekarza, by jakoś to laserowo usunąć, tylko czy lekarze wysyłają na usuwanie tego czy raczej ignorują ???

Żylaki

17 cze 2011 - 11:04:55

to jest część tego co znalazłam u siebie o żylakach, były jeszcze inne sposoby ale te są najprostsze i samemu łatwo jest je zastosować





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 11:06 przez ruda_grazynka.

Żylaki

17 cze 2011 - 11:09:09

Cytat
kamilcia12342
Hej, kurcze mam podobny problem, moja babcia i mama mają straszne problemy z nogami, z zylakami!:/
Ja mam 24 lata, na udach mase popękanych naczynek, przy kostkach od wewnętrznych stron nóg i na łydkach. Masakra! Do tego pojawiają się 2 żylaki:/ na bóle pomogły mi tabletki 'Diosminex', ale nogi wygladają nieestetycznie i aż wstyd pokazać się w sukience:( Muszę się wstawić u lekarza, by jakoś to laserowo usunąć, tylko czy lekarze wysyłają na usuwanie tego czy raczej ignorują ???
to zależy od lekarza:)
mnie i moje żylaczki zignorowali...
widziałyście jak wyglądaja pęknięte żylaki? ja leżałam w szpitalu z takimi paniami coś okropnego...
radzę pożadnie się tym zająć...

Żylaki

31 sty 2012 - 15:29:31

u mnie tez sa rodzinne zylaki. moja mama juz w wieku 18 lat miala pierwsze. ja na szczescie poki co nie mam i chyba nie odziedziczylam genow po tej stronie rodziny a mam 22 lata. coz moja mama wybiera sie na wycinanie zylakow i szczeze to tylko tyle mozna zrobic. jesli ktos ma naczynka popekane to jedynie zagiegi laserowe. no nie jest to ani estetyczne ani nieszkodliwe. moja mama wlasnie ma zapalenie zylaka i dostaje zastrzyki. ale to tez jest po cesci jej wina bo juz dawno mogla isc na usowanie ale sie bała a teraz po tej akcji postanowila ze jak to wyleczy to pojdzie na operacje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki wybrać depilator? (wątek zbiorczy)