Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Piękny biust - Dakolen

12 paź 2011 - 19:45:10

Będziesz miała piersi do kolan xD
A to tylko ujędrnia biust...

Cytat
gatek222
A to tak w temacie :D


hahaha:) zawsze mnie to śmieszy xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 19:46 przez HellTiga.

niezweryfikowana
Posty: 75
Ostrzeżenia: 2/5

Piękny biust - Dakolen

29 lis 2011 - 11:22:56

Cześć dziewczyny! Wielu osobom już pomygłyście, więc mam nadzieję, że pomożecie i mnie ;) Moim problemem są strasznie małe piersi( jak u dziewczynki, której dopiero, co urosły piersi :( ). Stosowałam już jakieś balsamy i ćwiczenia na ujędrnienie, ale niezbyt pomogło. Chciałabym kupić tabletki typu Bustello, Bust Up lub Dakolen. Czy któraś z Was stosowała/ stosuje? Jakie są efekty? Jaka jest mniej więcej cena? ;) Lub jakieś kremy, balsamy powiększające piersi...
Tylko nie piszcie, że najlepszymi sposobami są:operacja, ciążą, tabletki anty lub przytycie, bo zajść w ciążę narazie nie chcę, nie mam chłopaka, więc nie muszę stosować tabletek antykoncepcyjnych, na operację jak narazie nie mam kasy, a próbowałam przytyć, ale mam złą przeminę materii i przytyję 2 kg, ale piersi i tak nie urosną :( Błagam pomóżcie choć trochę!

Piękny biust - Dakolen

29 lis 2011 - 11:27:28

Chcesz sobie zniszczyć wątrobę dla cycków większych o pół rozmiaru?
Ja polecam zaakceptowanie ich takimi, jakie są. Problem sam zniknie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 11:27 przez komiczka.

Piękny biust - Dakolen

29 lis 2011 - 11:29:35

akceptacja to podstawa
ale oczywiście jeśli sądzisz ,że na świecie są tabletki powiększające biust to leć do apteki i wydawaj kasę ale miej świadomość,że wyrzucisz ja w błoto

Piękny biust - Dakolen

29 lis 2011 - 11:38:08

Uwaga będzie bolało: piersi nie rosną ani od maści ani od balsamów ani od tabletek. Chyba że od hormonów. Ale ich nie ma w tych śmiesznych suplementach które wypisałaś :)))
Czuje się jak bym mówiła dziecku że świety mikołaj nie istnieje.
Na prawdę nie trać kasy na to. (Jestem technikiem farmacji więc mam wiedzę w tym zakresie. Stojąc za okienkiem w aptece bym tego nie powiedziała bo aptekarze za ladą mają często korzyść ze sprzedaży szczególnie jeżeli chodzi o suplementy)

Piękny biust - Dakolen

29 lis 2011 - 11:40:57

oczywiscie ze nie ma takich tabletek
bo gdyby istnialy to nie byloby operacji plastycznych, wiadomo ze kazda kobieta wolalaby wziac tabletki niz sie operowac

Piękny biust - Dakolen

29 lis 2011 - 11:42:05

Cytat
DarkFantasy
Uwaga będzie bolało: piersi nie rosną ani od maści ani od balsamów ani od tabletek. Chyba że od hormonów. Ale ich nie ma w tych śmiesznych suplementach które wypisałaś :)))
Czuje się jak bym mówiła dziecku że świety mikołaj nie istnieje.
Na prawdę nie trać kasy na to. (Jestem technikiem farmacji więc mam wiedzę w tym zakresie. Stojąc za okienkiem w aptece bym tego nie powiedziała bo aptekarze za ladą mają często korzyść ze sprzedaży szczególnie jeżeli chodzi o suplementy)

No dokładnie, potwierdzam.. Ktoś sobie zbija niezły interes na cudzych kompleksach..

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Piękny biust - Dakolen

15 wrz 2012 - 10:09:42

Ja zaczełam teraz przyjmowac taki suplement http://kosmetolog.sklep.pl/opis/3109432/ayurveda-lineelevation-plus-pakiet-3-opakowan-piekne-piersi--zdrowa-skora.html Chciałabym żeby mój biust skutecznie wreszcie się ujędrnił i wyglądał znowu tak jak przed ciążą.

Piękny biust - Dakolen

03 paź 2012 - 12:05:03

pic .....
ja na swoje cycuchy stosuję krem, a nie tabsy

Piękny biust - Dakolen

03 paź 2012 - 12:06:56

nic nie rośnie-przynajmniej u mnie :(

Piękny biust - Dakolen

03 paź 2012 - 12:18:05

edyta_20 Dakolen można kupić oczywiście w tradycyjnej aptece, ale z doświadczenia wiem, że takie zakupy nie należą do łatwych i często są krepujące, więc możesz też zamówić tabletki Dakolen w aptece internetowej, gdzie będzie o wiele taniej.
Żadne suplementy diety ani balsamy nie powiększą piersi. Bardziej chodzi o to, że preparaty typu Dakolen "podnoszą" biust do góry, dzięki czemu piersi stają się pełniejsze. Do tego genialnie ujędrnia skórę. Dobrym uzupełnieniem tabletek są ćwiczenia i troska o właściwą dietę.
Prawda jest taka, że nawet mały biust wygląda ładnie, jeśli jest jędrny i pełny;).

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Piękny biust - Dakolen

26 lis 2012 - 14:07:42

Ja natomiast mogę polecic suplement Elevation Plus. Tutaj na pewno zobaczycie rewelacyjne efekty jeśli chodzi o wygląd biustu, poprawe jego napięcia i ujędrnienia. Naprawdę po takim suplemencie efekty są widoczne.

Piękny biust - Dakolen

26 lis 2012 - 14:23:32

Szkoda mi dziewczyn, ktore płaca krocie za różne specyfiki, które działaja jak placebo i do tego niszczą wątrobe ;/ Jak już pisałam w innym wątku dotyczacym cudownych tabletek na biust...nie ma czegoś takiego. Wiem, bo moja mama jest lekarzem i twierdzi, że biust można jedynie ujedrnic i poprawić jego wygląd - w naturalny sposób - poprzez ćwiczenia, masaże i, tak jak pisały dzieczyny wyżej, naprzemienne natryski z zimnej i ciepłej wody - to poprawia ukrwienie i sprawia, ze piersi stają się jędrniejsze oraz lekko pełniejsze, bo sa nabrzmiałe.

To jest tak jak z tymi wszystkimi kremami na zmarszczki itp itd., które tak pięknie wnikją i odżywiają naszą skórę, lecz gdyby skora miała az takie właściwości przepuszczające, po każdej kapieli wychodziłybysmy z wanny namoczone jak gabka ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 14:26 przez Zanullka.

Piękny biust - Dakolen

17 gru 2012 - 11:56:33

ja stosowałam zel i jestem bardzo zadowolona poczatkowo sceptycznie do tego podeszłam ale nie załuje

Piękny biust - Dakolen

28 mar 2013 - 21:31:45

ktoś może jeszcze stosował te tabletki? jestem ciekawa efektu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sztuczne piersi