Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Piękny biust - Dakolen

16 lip 2011 - 15:08:33

ja stosowałam herbatki z allegro po dwóch tygodniach była widoczna poprawa, stały się pełniejsze, nie wiem czemu stosując dalej tak samo po miesiącu wszystko wróciło do normy :/

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Piękny biust - Dakolen

20 lip 2011 - 22:50:24

No to rzeczywiście dziwne. Mogłaś spróbować pić więcej tych herbatek, jeśli efekt by powrócił to zapewne znaczyłoby że organizm nijako się uzależnił od ziół

Piękny biust - Dakolen

20 lip 2011 - 23:43:13

Bardzo mnie irytują wypowiedzi w stylu "to nic nie da" "a penis też urośnie" itp.
A wystarczy trochę zagłębić się w tematykę naturalnych metod powiększania piersi.

Z góry mówię, że nie uważam aby Dakolen pomógł w powiększeniu piersi ze względu na jego zbyt zwyczajny skład, oraz, że jest suplementem diety.

Może zacznę trochę od teorii tak w meeega skrócie i z góry zaznaczam, że kopiuję większość z forum o tej tematyce, do którego linka podam niżej.
" Fitoestrogeny zalicza się je do naturalnie występujących związków roślinnych (steroli) mających działanie podobne do estrogenów, czyli żeńskich hormonów. Nie są identyczne z hormonami człowieka, ale uważa się je za nibyestrogeny, a więc - w uproszczeniu mówiąc - roślinne substancje naśladujące ("udające";) ludzkie hormony.
Podobnie jak naturalne estrogeny - wiążą się z receptorami estrogenowymi neuronów podwzgórza i hamują wydzielanie hormonu LH"
"Istnieje wiele rodzajów fitoestrogenów, które znajdują się w różnych roślinach, ich częściach i wytwarzanych z nich produktach."




http ://wiekszepiersi.phorum.pl/index.php (po http usunąć spację)
Forum to skupia kobiety, które dążą przede wszystkim do powiększenia piersi naturalną metodą, jak i do ujędrnienia, podniesienia itp.
Forum to zawiera również dział EFEKTY-KURACJE ZAKOŃCZONE oraz GALERIE piersi przed kuracja/w trakcie/po zakończeniu.
DLA NIEDOWIARKÓW-polecam zwłaszcza galerie, ale nie każdy może ją oglądać- z góry uprzedzam, że trzeba spełniać pewne wymagania.
Ja po oglądnięciu galerii byłam w szoku. W szoku, bo wiem, że te zioła, masaże, ogólnie całe to forum to nie jest chwyt marketingowy jakiegoś producenta, tylko walka normalnych kobiet takich jak my o większe piersi. I moje zdziwienie tym bardziej było większe, kiedy zobaczyłam na własne oczy, że to działa.

Są tam wymienione różne kuracje, np właśnie ziołami, ale także masażami, pompkami do biustu, ćwiczeniami.
Są tam zrecenzowane również preparaty takie jak Dakolen, czy różne inne herbatki, kremy.

W przypadku kuracji ziołami (które kupuje się w aptece/sklepie zielarskim) kuracja wygląda tak:
- okreslenie swojego typu hormonalnego
np.
"Typ gestagenny, czyli kobiety mające wysoki poziom progesteronu charakteryzują się poniższymi cechami:
- budowa ciała: wysokie, męskie proporcje
- spokojne
- nie mają objawów napięcia przedmiesiączkowego
- mogą mieć bolesne miesiączki
- miesiączki zwykle skąpe
- późno pierwsza miesiączka,
- progestyny mogą nasilać trądzik u kobiet
Nadmiar progesteronu zawsze objawia się trądzikiem i nadmiernym owłosieniem ciała oraz łojotokiem. Nadmiar progesteronu przy równoczesnym niedoborze estrogenów powoduje, że gruczoły piersiowe nie rozwijają się, a skóra oraz włosy nabierają cech męskich. "

"Typ estrogenny, czyli wysoki poziom estrogenów:
- budowa ciała: otyłe lub drobnej budowy, niskie
- duże sutki
- suche włosy, sucha skóra
- choleryczki
- występuje zespół napięcia przedmiesiączkowego
- miesiączki obfite
- wczesna pierwsza miesiączka
- w pierwszym trymestrze ciąży silne wymioty
Objawy dominacji estrogenowej to m.in. przedwczesne starzenie się, spadek libido, zmęczenie, zaburzenia snu, chwiejność nastrojów, a także alergie, astma, pokrzywka, egzemy, bóle głowy, niedocukrzenie, spowolniony metabolizm, niepłodność, niedoczynność tarczycy oraz dolegliwości pęcherzyka żółciowego.
W następstwie dominacji estrogenowej możemy cierpieć na nadwagę, osteoporozę, zatrzymanie wody w organizmie, podwyższone ciśnienie, nieregularne miesiączki. Wzrasta wówczas ryzyko zakrzepicy. Wysoki poziom estrogenów prowadzi zawsze do gwałtownego rozrostu błony śluzowej macicy, co grozi powstawaniem mięśniaków."


"Typ androgenny, czyli kobiety z przewagą męskich hormonów płciowych- testosteronu
nadmiar męskich hormonów u kobiet, objawia się:
- zwiększonym owłosieniem
- zaburzeniem miesiączkowania
- zmianami skórnymi z łojotokiem
- trądzikiem na twarzy i plecach
- otyłością
- niepłodnością
- niekiedy stanami depresyjnymi

W przypadku kobiet występuje szereg przyczyn zwiększonego stężenia androgenów.
Do najważniejszych należą :
1. choroby jajników: nowotwory , zespól policystycznych jajników,
2. choroby nadnerczy : wrodzony przerost nadnerczy ,choroba Cushinga, nowotwory,
3. inne przyczyny : leczenie , otyłość, starzenie organizmu, hiperandrogenizm o najczęściej nieustalonej etiologii."

Po ustaleniu swojego typu hormalnego, na jego podstawie dobieracie właściwe zioła.
"Po wybraniu metody dobrze jest się zapoznać z efektami naszych użytkowniczek i ustalić w oparciu o nasze, doświadczenia dawki odpowiednich składników.

Jak już określicie co będziecie miały zamiar stosować i po ustaleniu sobie rozkładu przyjmowania ziół, dobrze jest założyć sobie temat w dziale "efekty" i opisać swoją kurację, w celu ewentualnego skorygowania przez bardziej doświadczone dziewczyny"



Masaże
-"masaż Kasi"
Piersi masuje się kolistymi ruchami 100-300 kółek, na każdą pierś. Prawą zgodnie ze wskazówkami zegara (dla patrzącego zna przeciwka), lewą przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
http ://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm (po http usuń spację)

-"masaż mamy Czarnej damy"
Łapiemy sie obiema rękami za obie piersi oczywiście prawa ręka do prawej piersi i lewa do lewej unosząc łokcie do góry w kształcie tzw. " motylka " i nadgarstkami picierać piersi w strone sutków oczywiście i ugniatać palcami do siebie, nie za mocno bo potem mogą być jakies skutki uboczne tego a piersi sa wiadomo delikatniutkie, i tak wykonywać mazaż przez 10 minut ale jak ktoś chce można dłużej. Najlepiej wykonwac go po kąpieli w pozycji siedzącej lub stojącej Acha z tego co mi mama mówiła wykonywala masaż 2 lub 3 razy dziennie

itd itd Zapraszam do naprawde ciekawej lektury (forum). Uprzedzam, że musicie mieć dużo czasu oraz cierpliwości.

I jeszcze na deser ..:) http ://www.noogleberry.com/forum/index.php/topic,1923.0.html
http ://www.noogleberry.com/forum/index.php/topic,223.0.html
http ://www.noogleberry.com/forum/index.php/topic,2598.0.html
Efekty po pompce do biustu (z forum ogólnodostepnego). Z tym, że również przy pompce potrzeba czasu, ponieważ podczas pompowania efekt się utrzymuje, ale spada po jakimś czasie (niepamietam ile to dokładnie, chyba pare godzin), ale w miare pompowania codziennego przez jakiś tam dany czas efekt zaczyna się utrzymywać i piersi są większe.
Ja czytałam o pompce na forum polskim i ogladalam zdj juz tego efektu trwałego, tego co nie spada.



Warto również zrobić sobie badania bodajże na tarczyce, estrogen, progesteron, bo czasami jest tak, że mamy czegoś za mało/ za dużo, mamy jakieś niewłaściwości, które po prostu blokują nam ten wzrost biustu (mówie to o faktycznie małych piersiach, a nie małe B)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-20 23:47 przez MagdaR-S.

Piękny biust - Dakolen

11 wrz 2011 - 13:52:51

Witam

A gdzie można kupic tabletki? W aptece normalnie?

Piękny biust - Dakolen

11 wrz 2011 - 13:55:20

Cytat
ktoto1
po tabletkach rosną piersi/???? litości!

a penisy też ?
:))))

piersi rosna po tabletkaach
a tabletki anty?

Piękny biust - Dakolen

11 wrz 2011 - 13:59:38

mi się po anty zwiększyły, jak i reszta ciała zresztą.. ale już nie biorę, i wolę swoje małe piękne;p

Piękny biust - Dakolen

11 wrz 2011 - 14:02:11

Nie wiem jak możecie wierzyć w to, że jakiś cudowny preparat powiększy wam cycki?

Piękny biust - Dakolen

11 wrz 2011 - 14:02:42

gdzie można kupic tabletki ? ile kosztują?

Piękny biust - Dakolen

11 wrz 2011 - 14:05:41

Tak, tak jakby cycki rosły od tabletek to nikt by sobie implantów nie wszczepiał, a i tak chodziłyby same Pamele po świecie:D

Piękny biust - Dakolen

11 wrz 2011 - 14:32:19

prysznice są najlepsze,stosowalam kilka razy(8-9razy) i już widziałam poprawę jędrności :)

Piękny biust - Dakolen

12 wrz 2011 - 21:37:38

powiekszy-dokolan:P

Piękny biust - Dakolen

03 paź 2011 - 13:03:34

Nie ma co liczyć na zwiększenie rozmiaru, stan skóry i jej napięcie powinny się polepszyć (nie tylko na biuście, fitoestrogeny będą działać na całą skórę), to plus, ale w przypadku dużych obwisłych biustów nie ma szans na magiczne podniesienie. Żaden suplement diety nie zwycięży z grawitacją. Chociaż nie od razu trzeba myśleć o implantach, teraz do plastyki piersi poza skalpelem i silikonem wykorzystuje się też przeszczep własnego tłuszczu - chyba najbezpieczniejsza metoda powiększania piersi. Taki zabieg wykonuje m. in. warszawski chirurg dr Piotr Osuch.

zweryfikowana
Posty: 405
Ostrzeżenia: 1/5

Piękny biust - Dakolen

08 paź 2011 - 17:32:15

Cytat
MagdaR-S
Bardzo mnie irytują wypowiedzi w stylu "to nic nie da" "a penis też urośnie" itp.
A wystarczy trochę zagłębić się w tematykę naturalnych metod powiększania piersi.

Z góry mówię, że nie uważam aby Dakolen pomógł w powiększeniu piersi ze względu na jego zbyt zwyczajny skład, oraz, że jest suplementem diety.

Może zacznę trochę od teorii tak w meeega skrócie i z góry zaznaczam, że kopiuję większość z forum o tej tematyce, do którego linka podam niżej.
" Fitoestrogeny zalicza się je do naturalnie występujących związków roślinnych (steroli) mających działanie podobne do estrogenów, czyli żeńskich hormonów. Nie są identyczne z hormonami człowieka, ale uważa się je za nibyestrogeny, a więc - w uproszczeniu mówiąc - roślinne substancje naśladujące ("udające";) ludzkie hormony.
Podobnie jak naturalne estrogeny - wiążą się z receptorami estrogenowymi neuronów podwzgórza i hamują wydzielanie hormonu LH"
"Istnieje wiele rodzajów fitoestrogenów, które znajdują się w różnych roślinach, ich częściach i wytwarzanych z nich produktach."




http ://wiekszepiersi.phorum.pl/index.php (po http usunąć spację)
Forum to skupia kobiety, które dążą przede wszystkim do powiększenia piersi naturalną metodą, jak i do ujędrnienia, podniesienia itp.
Forum to zawiera również dział EFEKTY-KURACJE ZAKOŃCZONE oraz GALERIE piersi przed kuracja/w trakcie/po zakończeniu.
DLA NIEDOWIARKÓW-polecam zwłaszcza galerie, ale nie każdy może ją oglądać- z góry uprzedzam, że trzeba spełniać pewne wymagania.
Ja po oglądnięciu galerii byłam w szoku. W szoku, bo wiem, że te zioła, masaże, ogólnie całe to forum to nie jest chwyt marketingowy jakiegoś producenta, tylko walka normalnych kobiet takich jak my o większe piersi. I moje zdziwienie tym bardziej było większe, kiedy zobaczyłam na własne oczy, że to działa.

Są tam wymienione różne kuracje, np właśnie ziołami, ale także masażami, pompkami do biustu, ćwiczeniami.
Są tam zrecenzowane również preparaty takie jak Dakolen, czy różne inne herbatki, kremy.

W przypadku kuracji ziołami (które kupuje się w aptece/sklepie zielarskim) kuracja wygląda tak:
- okreslenie swojego typu hormonalnego
np.
"Typ gestagenny, czyli kobiety mające wysoki poziom progesteronu charakteryzują się poniższymi cechami:
- budowa ciała: wysokie, męskie proporcje
- spokojne
- nie mają objawów napięcia przedmiesiączkowego
- mogą mieć bolesne miesiączki
- miesiączki zwykle skąpe
- późno pierwsza miesiączka,
- progestyny mogą nasilać trądzik u kobiet
Nadmiar progesteronu zawsze objawia się trądzikiem i nadmiernym owłosieniem ciała oraz łojotokiem. Nadmiar progesteronu przy równoczesnym niedoborze estrogenów powoduje, że gruczoły piersiowe nie rozwijają się, a skóra oraz włosy nabierają cech męskich. "

"Typ estrogenny, czyli wysoki poziom estrogenów:
- budowa ciała: otyłe lub drobnej budowy, niskie
- duże sutki
- suche włosy, sucha skóra
- choleryczki
- występuje zespół napięcia przedmiesiączkowego
- miesiączki obfite
- wczesna pierwsza miesiączka
- w pierwszym trymestrze ciąży silne wymioty
Objawy dominacji estrogenowej to m.in. przedwczesne starzenie się, spadek libido, zmęczenie, zaburzenia snu, chwiejność nastrojów, a także alergie, astma, pokrzywka, egzemy, bóle głowy, niedocukrzenie, spowolniony metabolizm, niepłodność, niedoczynność tarczycy oraz dolegliwości pęcherzyka żółciowego.
W następstwie dominacji estrogenowej możemy cierpieć na nadwagę, osteoporozę, zatrzymanie wody w organizmie, podwyższone ciśnienie, nieregularne miesiączki. Wzrasta wówczas ryzyko zakrzepicy. Wysoki poziom estrogenów prowadzi zawsze do gwałtownego rozrostu błony śluzowej macicy, co grozi powstawaniem mięśniaków."


"Typ androgenny, czyli kobiety z przewagą męskich hormonów płciowych- testosteronu
nadmiar męskich hormonów u kobiet, objawia się:
- zwiększonym owłosieniem
- zaburzeniem miesiączkowania
- zmianami skórnymi z łojotokiem
- trądzikiem na twarzy i plecach
- otyłością
- niepłodnością
- niekiedy stanami depresyjnymi

W przypadku kobiet występuje szereg przyczyn zwiększonego stężenia androgenów.
Do najważniejszych należą :
1. choroby jajników: nowotwory , zespól policystycznych jajników,
2. choroby nadnerczy : wrodzony przerost nadnerczy ,choroba Cushinga, nowotwory,
3. inne przyczyny : leczenie , otyłość, starzenie organizmu, hiperandrogenizm o najczęściej nieustalonej etiologii."

Po ustaleniu swojego typu hormalnego, na jego podstawie dobieracie właściwe zioła.
"Po wybraniu metody dobrze jest się zapoznać z efektami naszych użytkowniczek i ustalić w oparciu o nasze, doświadczenia dawki odpowiednich składników.

Jak już określicie co będziecie miały zamiar stosować i po ustaleniu sobie rozkładu przyjmowania ziół, dobrze jest założyć sobie temat w dziale "efekty" i opisać swoją kurację, w celu ewentualnego skorygowania przez bardziej doświadczone dziewczyny"



Masaże
-"masaż Kasi"
Piersi masuje się kolistymi ruchami 100-300 kółek, na każdą pierś. Prawą zgodnie ze wskazówkami zegara (dla patrzącego zna przeciwka), lewą przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
http ://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm (po http usuń spację)

-"masaż mamy Czarnej damy"
Łapiemy sie obiema rękami za obie piersi oczywiście prawa ręka do prawej piersi i lewa do lewej unosząc łokcie do góry w kształcie tzw. " motylka " i nadgarstkami picierać piersi w strone sutków oczywiście i ugniatać palcami do siebie, nie za mocno bo potem mogą być jakies skutki uboczne tego a piersi sa wiadomo delikatniutkie, i tak wykonywać mazaż przez 10 minut ale jak ktoś chce można dłużej. Najlepiej wykonwac go po kąpieli w pozycji siedzącej lub stojącej Acha z tego co mi mama mówiła wykonywala masaż 2 lub 3 razy dziennie

itd itd Zapraszam do naprawde ciekawej lektury (forum). Uprzedzam, że musicie mieć dużo czasu oraz cierpliwości.

I jeszcze na deser ..:) http ://www.noogleberry.com/forum/index.php/topic,1923.0.html
http ://www.noogleberry.com/forum/index.php/topic,223.0.html
http ://www.noogleberry.com/forum/index.php/topic,2598.0.html
Efekty po pompce do biustu (z forum ogólnodostepnego). Z tym, że również przy pompce potrzeba czasu, ponieważ podczas pompowania efekt się utrzymuje, ale spada po jakimś czasie (niepamietam ile to dokładnie, chyba pare godzin), ale w miare pompowania codziennego przez jakiś tam dany czas efekt zaczyna się utrzymywać i piersi są większe.
Ja czytałam o pompce na forum polskim i ogladalam zdj juz tego efektu trwałego, tego co nie spada.



Warto również zrobić sobie badania bodajże na tarczyce, estrogen, progesteron, bo czasami jest tak, że mamy czegoś za mało/ za dużo, mamy jakieś niewłaściwości, które po prostu blokują nam ten wzrost biustu (mówie to o faktycznie małych piersiach, a nie małe B)


Gdzie dokładnie jest ta galeria?

Piękny biust - Dakolen

08 paź 2011 - 17:43:44

Jeśli nie zależy Ci na powiększeniu tylko na jędrości,pełności i uniesieniu ich do góry to polecam SERUM do biustu z Dax Cosmetics ;)
Działa rewelacyjnie, przynajmniej na mój biust;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nienawidze się opalac!