Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Piękny biust - Dakolen

14 cze 2011 - 15:19:16

Czy któras z pan juz uzywala te tabletki?

zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

Piękny biust - Dakolen

16 cze 2011 - 18:31:19

haloo ! też się chętnie dowiem :)

zweryfikowana
Posty: 481
Ostrzeżenia: 1/5

Piękny biust - Dakolen

16 cze 2011 - 18:33:27

nie sądze, aby efekt był widoczny ;)

Piękny biust - Dakolen

28 cze 2011 - 12:44:16

ja próbowałam już wszystkich tabletek chyba na rynku i jedyne które faktycznie powiększyły mi piersi to te Bust up, a dakolen myślę to kolejny pic na wodę :/

Piękny biust - Dakolen

28 cze 2011 - 12:46:11

dajcie spokój z taką ściemą
na jędrny biust to się pompki o ścianę o robi

Piękny biust - Dakolen

28 cze 2011 - 12:57:37

Cytat
robalowa1
przepraszam za wulgaryzm, ale ponoć od robienia loda z połknięciem też rosną piersi i od jedzenia bananów, a penisy wydłużają się od wciągania go przez odkurzacz po parę minut dziennie ;] litości..


ahahahahaha nieźle podsumowane!

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Piękny biust - Dakolen

04 lip 2011 - 09:26:00

Cytat
matylda_jasmin
dajcie spokój z taką ściemą
na jędrny biust to się pompki o ścianę o robi

Spora nieufność jest widzę :) tez nie wierzyłam, ale kumpele zrobiły mi żart i pod choinkę kupiły mi Bust'ello. Jestem po karmieniu dziecka i trochę narzekałam, więc pewnie stąd taki pomysł. Ja stosowałam i mogę wyrazić opinię na temat tabletek ujędrniających. Nie rozumiem reszty, która z góry zakłada że nie działają, a nawet nie spróbowały. U mnie po około 4 tygodniach łykania pigułek zaczęło się coś dziać. Muszę powiedzieć że biust miałam dosyć zmarnowany po 1,5 rocznym karmieniu. Po tych tabletkach powrócił na miejsce i stał się jędrniejszy. Co prawda to koszt około 50 zł, ale przynajmniej mam wyższe poczucie wartości, gdy się rozbieram nie mam dwóch małych sflaczałych cycków :)

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Piękny biust - Dakolen

04 lip 2011 - 09:31:14

jakby po tabletkach rosły piersi to chirurgia estetyczna zostałaby wyparta

Piękny biust - Dakolen

04 lip 2011 - 09:43:21

Ja po sobie mogę powiedzieć, ze po tabletkach anty autentycznie mi urosły. Nie dużo ale jak odstawiłam (musiałam przyczyny zdrowotne konsekwencje odczuwam jeszcze teraz choć to drugi miesiąc po odstawieniu nikomu nie życzę ;/) to widzę różnice naprawdę. Choć nie powiem, żeby to był dla mnie jakikolwiek plus bo sama w sobie mam sporawy, a do tego bolał jakbym przeżywała dojrzewanie vol.2.

Piękny biust - Dakolen

04 lip 2011 - 10:18:41

hehe to chyba mało możliwe

niezweryfikowana
Posty: 778
Ostrzeżenia: 1/5

Piękny biust - Dakolen

04 lip 2011 - 10:22:08

Podobno jest dobry!

Proszę o pomoc http://forum.szafa.pl/53/3872579/wesele-za-tydzien.html

Piękny biust - Dakolen

04 lip 2011 - 10:26:59

just7 - tego, który polecasz, nie próbowałam, ale parę ładnych lat temu, gdy wierzyłam i nadzieję miałam na powiększenie swojego biustu stosowałam różne, również drogie cuda i co? I nic, poza lepszym napięciem skóry, ale to daje każdy balsam

Piękny biust - Dakolen

14 lip 2011 - 08:08:12

Jej, ja żadnych tabletek w tym celu nie stosowałam i chyba nigdy nie zastosuje ale za to myślę, że żeby mieć jędrny biust najlepszym rozwiązaniem sa treningi może nawet pod okiem trenera bo to on w końcu wie najlepiej jak zadziałać w tym kierunku. No i do tego ew. jakieś zabiegi kosmetyczne - może coś z oferty iq medispa? Zawsze to jakiś "wspomagacz" ale bezpieczniejszy niż tabletki.

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Piękny biust - Dakolen

16 lip 2011 - 14:57:36

matylda_jasmin jeśli stosowałaś balsamy to się nie dziwię. Ja osobiście jestem bardzo negatywnie do nich nastawiona. Wyrzuciłam kupę pieniędzy w błoto by nie mieć rozstępów w ciąży i co? I tak dostałam i kolejne pieniądze poszły by się ich pozbyć, na szczęście się udało.
Może Bustello nie działają na wszystkich? Ja je biorę, dodatkowo ćwiczę, naiwna nie jestem i wiem, że same tabletki to mogę sobie łykać i wydalać, ale nic mi to nie da, W połączeniu tabletki+ćwiczenia efekty są widoczne, są super i stosuję bo warto :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 14:58 przez just7.

Piękny biust - Dakolen

16 lip 2011 - 14:59:34

Nie wiem ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hormony?