Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 00:11:20

Dakolen -Naturalna kompozycja dla pełnego kształtu i jędrności kobiecych piersi!
Dziewczyny,czy któraś z Was może już stosowała te tabl.Ja dowiedziałam się o nich całkiem nie dawno i chciałabym je kupić,ale nie wiem czy to nie jest czasami następny ''PIC NA WODĘ' ?Prawdopodobnie po tych tabl., rosną piersi,stają się pełne itd., itp


<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-15 10:43 przez moderator.

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 18:11:00

Właśnie chciałam założyć taki wątek... Jestem bardzo ciekawa tych tabletek. Wiadomo, że piersi nagle nie urosną, ale chciałabym, żeby moje stały się jędrniejsze, ponieważ po utracie wagi, straciły swój kształt i w ogóle... Oczywiście wykonuję też różne ćwiczenia na górne partie ciała i pomyślałam, że takie tabletki w połączeniu z ćwiczeniami dałyby jakiś efekt... Ale z tego co zauważyłam to są dość drogie ;/ Może ktoś się wypowie na ten temat?

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 18:14:40

Po żadnych nie urosną, bo niby jak? Stan skóry może się ewentualnie poprawić. A na ujędrnienie polecam masaże, prysznice naprzemiennie zimną i ciepłą wodą i dobry krem. Ćwiczenia na klatę i grzbiet też nie zaszkodzą - sylwetka się poprawi to i pierś będzie się lepiej prezentować.

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 18:18:11

po tabletkach rosną piersi/???? litości!

a penisy też ?
:))))

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 18:20:16

Cytat
ktoto1
po tabletkach rosną piersi/???? litości!

a penisy też ?
:))))

Jak by tak nie daj Bóg pomylić opakowania z mężem... ale by było;D

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 18:21:36

Ja kupiłam sobie na all krem do biustu z efektem push-up Clarena. Koleżanka stosowała i spisał się :)

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 18:23:39

tak rosna,troche..po bust up.polecam drogie ale warto

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 18:25:16

Cytat
leia
Cytat
ktoto1
po tabletkach rosną piersi/???? litości!

a penisy też ?
:))))

Jak by tak nie daj Bóg pomylić opakowania z mężem... ale by było;D

ha haaa ... dobre ;D ;P
a wracając do tematu popieram masaże, które zaproponowała leia wcześniej ;))

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 18:27:07

Cytat
huana
tak rosna,troche..po bust up.polecam drogie ale warto
Dałam 62zł z wysyłką :)

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 19:14:45

Ja wiem, że nie urosną, ale chodziło mi o poprawienie jędrności skóry i w ogóle... i ćwiczenia też wykonuję

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 19:21:28

też jest na allegro taka cherbatka na biust ja ja wypróbowałam i na mnie zadziałało biust mi się zwiększył

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 19:23:57

Mnie tam duże nie są potrzebne, ważne by były jędrne, więc masaże żelem do biustu z Avonu w zupełnosci mi wystarczają

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 21:20:36

Cytat
bombell
Mnie tam duże nie są potrzebne, ważne by były jędrne, więc masaże żelem do biustu z Avonu w zupełnosci mi wystarczają

a jakiego dokładnie używasz ?? solutions ?? czy coś innego ??

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 21:27:15

szukałam właśnie wczoraj jakiś opinii na temat tych tabletek Dakolen,ale jest to nowość i jeszcze nikt się nie wypowiadał na temat ,czy piersi się ujędrniły,bardziej wypełniły.....także trzeba poczekać ,a rezultaty można zobaczyć dopiero po 4-6 tygodni...

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 21:50:46

krem Dakolen zawiera w sobie takie składniki które sa podobne do hormonów produkowane przez kobiece jajniki.Więc mozliwe,że te hormony które pobudzaja tkanki biustu do rozrostu powoduja powiększenie i ujedrnienie biustu.Jajuz sobie zamówiłam i teraz czekam na przesyłkę no i bede je brać systematycznie.O efektach poinformuje za jakies 2 miesiące.
CuKiereKK -a jaka to herbatka z All?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 21:52 przez ALZA1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniszczona przez kompleksy...