Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

33 minut temu

sprawdzony stomatolog

37 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:40:57

Czy któraś z Was ma może takie paskudne krostki na udach? Nie mam pojęcia, jak się ich pozbyć, a teraz idzie lato i wstydzę się założyć krótkie spodnie czy spódnicę przez nie:(



Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:42:22

posypka Alantan- polecam

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:44:48

lekarz o specjalizacji Dermatolog zajmuje sie takimi sprawami, na szafie nikt cie nie uzdrowi :-/

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:44:55

Peelingi rob najlepiej kawowy poszukaj w necie duzo tego. :)

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:45:41

a miałaś takie? i ta zasypka pomogła?

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:47:49

może to zapalenie mieszków włosowych

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:51:44

Cytat
ulka92m
Peelingi rob najlepiej kawowy poszukaj w necie duzo tego. :)


taaa na wszystko jest dobry peeling :-/
tylko dziewczyna ma uda obsiane krostami i peeling tylko je "rozdrapie" i nogi beda wygladac jak pole minowe...
wiezcie myslcie troche...ehmm

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:52:47

miałam i mi osobiscie pomogła bardzoo (ale mojej koleżance znowu nie-także nie wiem od czego to zależy) i nie tylko na te krostki ale łydkach także-bo tam tez je miałam. A jest niedroga- ok7 zł w aptece.

ps. piling z kawy tez jest extra:)

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:56:19

tez mam takie krostki ale duuzo mniej i tez czasami na lydkach. mam je jak pospiesznie ogole nogi i nie wysmaruje po goleniu jakims DOBRYM kremem na podraznienia po goleniu. osobiscie polecam taki olejek sensual jest dodawany gratis do plastrow do depilacji ciala joanna, nie wiem czy mozna kupic osobno (ktos wie??) jest bardzo delikatny, super pachnie i utrzymuje sie caly dzien.

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:56:20

To jest efekt tego że nie nosiłaś nic pod spodniami w zimie , np rajstop czy leginsów i przemarzły ci uda. Też tak miałam kiedyś. Zalecono mi właśnie cieplejsze ubieranie sie w zimie i nie mam od tej pory ani jednej krostki. A jak to teraz wyleczyć....nie wiem

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:57:01

Hm.. A może to uczulenie jakieś?
Nie rób nic na własną rękę, tzn nie rób tych peelingów bo może być jeszcze gorzej!
Idź do dermatolog.
Ja miałam krostki na ramionach i pare lat temu dermatolog przepisał mi masc siarkową i mi zeszło ;-)

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:57:35

ja kiedys tez takie mialam (chyba takie) w okresie okolo 13-16 lat , i musze powiedziec ze jak sie przy tym "dłubie" to sie to "rozrasta" nie wyciskaj tego nie gniec a moze znisknie a jak nie to lekarz... a moze na sucho golisz nogi? tez moze byc tego przyczyna...

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:58:49

Mam takie same! wydaje mi się, że to właśnie włoski wrastają czy coś w tym stylu. Niektóre włosy są otoczone przez krostkę, wyduszam i włos jest na wolności. Mi pomaga na to słońce ;) nie wstydź się chodzić z takimi nogami ;) ja zawsze zakładam krótkie spodnie czy sukienki i nie rzuca to się w oczy. Słońce mi to neutralizuje. ;) w zimie mam okropne, a w lecie już są mniejsze. ;)

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 08:58:58

Wygląda jakby były potówki. może zbyt ciasne jeansy zalozyłaś i Ci sie porobiły. Ale najlepiej isc do dermatologa z tym.

Krostki na udach, co to?

24 maj 2011 - 09:02:09

ja też miałam straszne ale mi pomógł peeling z soli kuchennej wymieszany z mlekiem.Wcierałam z całych sił i skóra się robiła gładka a krostki goiły(robiłam 1-2razy w tygodniu na całe ciało)...teraz już ich nie mam ale peeling robie dalej bo skóra jest po tym cudowna!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piękny biust - Dakolen