Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:39:56

Czy któraś z Was to przerabiała może? Jakieś porady? Orientujecie się, w których klinikach jest najtaniej? Można liczyć na jakieś "dofinansowanie" ?
Bez złośliwych komentarzy proszę, chociaż nie wiem czy na szafie to możliwe. :)
Pozdrawiam

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:41:52

zaloguj sie na portalu beautywpolsce .tam znajdziesz wszystkie info.

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:46:01

Oj ciekawy temat..
Że ja sama wczesniej o tym nie pomyślałam.. ;/
Tak więc chętnie poczytam wypowiedzi.. ;-)

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:49:12

jak działa ta strona beautywpolsce? Bo nie mogę jej rozszyfrować i znalazłam tylko tematy na temat powiększania ..

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:51:04

A jak duże macie biusty, że myślicie o operacyjnym zmniejszaniu?

Może wystarczy lepsze dopasowanie stanika (bardzo, bardzo często to co uważa się za problem powodowany przez wielkość biustu - jak bolący kark czy plecy, wrzynające się ramiączka, podskakiwanie piersi, odparzenia...- jest jedynie wynikiem noszenia bardzo źle dobranego biustonosza i po naprawieniu tego życie staje się bajką ;)

Zapraszam do sprawdzenia rozmiaru w kalkulatorze:


http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:56:39

Musisz sie zarejestrowac i poczekac na email zwrotny.Na forum znajdziesz wszystko.Opinie o lekarzach,zdjecia przed i po.Wrazenia dziewczyn etc.

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:57:29

Jeśli masz spory problem z dużym biustem [ból pleców, krzywy kręgosłup] to możesz starać się o sfinansowanie takiej operacji przez NFZ. ;)

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:57:37

Dajcie mi troche biustu !!! :((

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 19:58:12

Staniki dobierałam już niejednokrotnie, ale żaden i tak mnie nie zadawalał, bo w większości sklepów przemiłe panie z obsługi mówią "ooojezuu, takich dużych to my nie mamy". Zawszę szukam 75E, ale marzę o operacji, bo moje piersi są bezkształtne, w ogóle nie są jędrne, nierówne, niewygodne, ciężko uprawiać jakiekolwiek sporty, wstyd mi ćwiczyć na wf i wiele wiele innych.. :(

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 20:08:39

Cytat
yourmum
Staniki dobierałam już niejednokrotnie, ale żaden i tak mnie nie zadawalał, bo w większości sklepów przemiłe panie z obsługi mówią "ooojezuu, takich dużych to my nie mamy". Zawszę szukam 75E, ale marzę o operacji, bo moje piersi są bezkształtne, w ogóle nie są jędrne, nierówne, niewygodne, ciężko uprawiać jakiekolwiek sporty, wstyd mi ćwiczyć na wf i wiele wiele innych.. :(

75E? Ile masz pod biustem (zmierz bardzo ciasno i na wydechu) i w biuście?

75E poprawnie ostanikowane to biust ciut mniejszy niż ten, czyli średniaczek:

http://stanikomania.blox.pl/2008/06/Dobry-stanik-Nic-prostszego.html

Poza tym trzeba iść do DOBREGO sklepu, gdzie rozmiarówka sięga miseczki K, a ekspedienki znają się na brafittingu, tu masz listę takich:

http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-20 20:09 przez takaona.

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 20:51:44

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-20 21:00 przez yourmum.

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 20:53:32

pod biustem mam 79, a w biuście 103. w kalkulatorze elektornicznym wychodzi 70 J :O
Dziękuję za listę sklepów :)

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 21:32:00

Cytat
yourmum
pod biustem mam 79, a w biuście 103. w kalkulatorze elektornicznym wychodzi 70 J :O
Dziękuję za listę sklepów :)

Dobrze wyszło, polskie 70J (oprócz wyjątkowo ścisłych staników Ewy Michalak - tam będziesz mieć obwód 80 z miseczką przeliczoną), angielskie 32G mniej więcej (zależnie od modelu może być lekka różnica). Wybór będziesz miała że hoho, zobacz przykładowo:

http://balkonetka.pl/katalog/size/32g/17 (20 stron, a to tylko starsze kolekcje ;))

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 21:34:57

na w-fie się wstydzisz ćwiczyć? to ile Ty masz lat? może najpierw musisz dojrzeć, a później myśleć o tak radykalnych krokach? Wiesz, jak biust wygląda fatalnie po zmniejszaniu?

pomniejszanie piersi

20 maj 2011 - 21:35:42

Ja także przygarnę trochę cyca, oj ten mój rozmiar B :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krostki na udach, co to?