Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powrot do formy po porodzie

16 maj 2011 - 13:05:23

Hej dziewczynki:) Wiecie moze kiedy mozna zaczac cwiczyc po porodzie?? chodzi mi o cwiczenia typu hula-hop, skakanka, cwiczenia aerobowe i silowe.

Powrot do formy po porodzie

16 maj 2011 - 13:10:43

jak dobrze się czujesz to od razu możesz zacząć delikatne ćwiczenia. A aeroby, hula hop itp to 6 tyg. po porodzie. Też jestem 3 m-ce po porodzie i na razie słabo mi te kilosy lecą ;/

Powrot do formy po porodzie

16 maj 2011 - 13:39:13

o kurde...;\ az 6 tyg 8-O a ja myslalam ze ze 3 to max:( ja jestem przed porodem a we wrzesniu mam wesele przyjaciolki i mialam nadzieje ze troche mi spadnie:( p.s Gratuluje bobaska:)

Powrot do formy po porodzie

16 maj 2011 - 13:45:11

Cytat
karlarurka
o kurde...;\ az 6 tyg 8-O a ja myslalam ze ze 3 to max:( ja jestem przed porodem a we wrzesniu mam wesele przyjaciolki i mialam nadzieje ze troche mi spadnie:( p.s Gratuluje bobaska:)

hehe dziękuję:) Tobie również gratuluję i życzę szybkiego łatwego porodu.

Wiesz to możesz też od razu na spacery śmigać, one też dużo dają. Może będziesz miała to szczęście i samo Ci będzie szybko wszystko spadać. Są takie laski co w mgnieniu oka dochodzą do siebie :) To może też tak będziesz miała :)

Powrot do formy po porodzie

16 maj 2011 - 13:55:39

dzieki:)
Chcialabym zeby tak było i tak szybciutko spadlo. Ale ciezka praca chyba tylko w moim wypadku da rezultaty. a ty duzo przytylas w czasie ciazy?? ja jestem strasznie spuchnieta, nogi mam jak potworek;/

Powrot do formy po porodzie

16 maj 2011 - 14:10:07

Cytat
karlarurka
dzieki:)
Chcialabym zeby tak było i tak szybciutko spadlo. Ale ciezka praca chyba tylko w moim wypadku da rezultaty. a ty duzo przytylas w czasie ciazy?? ja jestem strasznie spuchnieta, nogi mam jak potworek;/


ja przytyłam i w jednej i w drugiej ciąży po 20 kg. W pierwszej szybko dosyć mi leciały te kilogramy a teraz jakoś się to ciągnie. Mi się strasznie woda zbierała, ja praktycznie nic nie jadłam a waga rosła. W trakcie porodu zrzuciłam od razu 10 kg. I teraz w ciągu tych trzech miesięcy zeszły mi dwa i 8 dalej się trzyma i nic nie chce spadać. Niektórym karmienie pomaga szybko wrócić do formy, a u mnie niestety na odwrót hehe :) Chociaż i tak wszyscy mi mówią, że dopiero 3 miesiące minęły i żeby sobie dała więcej czasu ale wiesz jak to jest - od razu by się chciało wyglądać jak Tap Madl hahah

Powrot do formy po porodzie

16 maj 2011 - 14:42:05

u mnie jest to samo, bardzo malo jem a to co jem to przetwory mleczne i gotowane warzywa z piersia bo mam podejrzenie cholestazy:/ a waga rosnie. To Ty masz juz 2 pociechy:) super jeszcze raz gratuluje i zycze wytrwalosci i osiagniecia wymarzonej lini:)

Powrot do formy po porodzie

16 maj 2011 - 14:48:05

Cytat
karlarurka
u mnie jest to samo, bardzo malo jem a to co jem to przetwory mleczne i gotowane warzywa z piersia bo mam podejrzenie cholestazy:/ a waga rosnie. To Ty masz juz 2 pociechy:) super jeszcze raz gratuluje i zycze wytrwalosci i osiagniecia wymarzonej lini:)

no ja też miałam podejrzenie cholestazy ale na szczęście nie miałam, choć pod koniec ciąży wyniki badań miałam niepokojące - ale najważniejsze, że to już za mną i dzieciaki zdrowe :) Teraz życzę Tobie i sobie fajnej figurki heheh

niezweryfikowana
Posty: 545
Ostrzeżenia: 1/5

Powrot do formy po porodzie

08 cze 2011 - 22:16:34

KOBIETO JESTEŚ DOPIERO PARE MIECHÓW PO PORODZIE DAJ SOBIE CZASU!!!!!!!!! jednym to więcej zajmuje innym mniejNIE ODRAZU BĘDZIESZ TAKA JAK PRZED CIĄŻĄ TRZEBA CZASU I CIERPLIWOŚCI i zapamiętaj !!!!!!!1niema takich kobiet że od razu jak wychodzą ze szpitala mają taką samą garderobe co przed ciążą !!!!!!!!!!!!chyba że poddała się po porodzie liposukcji sama po porodzie też nie wyglądałam najlepiej obecnie jestem 19 miesiecy po porodzie a wygladam tak ja przed ciążą a nic takiego nie robiłam (chociaż wyglądam i miałam płaski brzuszek po ciąży już 2 miesiące po porodzie, aha tylko mam bardzo powtarzam bardzo delikatnie rozciągniętą skóre - każda kobieta ją ma CHYBA ŻE LIPOSUKCJA)AHA NAJWAŻNIEJSZE JAK DZIECKO BĘDZIE JUŻ JADŁO DESERKI NIE JADAJ PO NIMKOBIETO JESTEŚ DOPIERO 3 MIECHY PO PORODZIE DAJ SOBIE CZASU!!!!!!!!! jednym to więcej zajmuje innym mniejNIE ODRAZU BĘDZIESZ TAKA JAK PRZED CIĄŻĄ TRZEBA CZASU I CIERPLIWOŚCI i zapamiętaj !!!!!!!1niema takich kobiet że od razu jak wychodzą ze szpitala mają taką samą garderobe co przed ciążą !!!!!!!!!!!!chyba że poddała się po porodzie liposukcji sama po porodzie też nie wyglądałam najlepiej obecnie jestem 19 miesiecy po porodzie a wygladam tak ja przed ciążą a nic takiego nie robiłam (chociaż wyglądam i miałam płaski brzuszek po ciąży już 2 miesiące po porodzie, aha tylko mam bardzo powtarzam bardzo delikatnie rozciągniętą skóre - każda kobieta ją ma CHYBA ŻE LIPOSUKCJA)AHA NAJWAŻNIEJSZE JAK DZIECKO BĘDZIE JUŻ JADŁO DESERKI NIE JADAJ PO NIM

Powrot do formy po porodzie

08 cze 2011 - 22:21:47

połog trwa 6 tyg a nie podalas ile ty jestes juz po !
ja jestem 4 mc po i juz biegam ,jezdze rowerem ,cwicze ..i jem :)ja długo dochodzilam do siebie po porodzie, jak dobrze sie czujesz to powoli zaczynaj wprowadzac cwiczenia w zycie , wszystko zalezy od organizmu i tego jak sie czujesz ,

Powrot do formy po porodzie

08 cze 2011 - 22:24:33

ja chciałam już miesiąc po i też tak zaczęłam ćwiczyć dopóki nie dostałam takich bóli brzucha że na łóżku się zwijałam:)Więc racze poczekać z 3 minimum:)

Powrot do formy po porodzie

08 cze 2011 - 22:26:59

Ja jestem 2 miesiace po porodzie.
W ciązy przytylam 18-19 kilo, obecnie waze tyle co przed ciąża.

Najlepszy sposob na powrocenie do formy to karmienie piersią, wiem po sobie karmilam przez miesiac czasu, niestety pozniej nie mialam juz mleka.

Poza tym mysle ze dbanie o siebie w czasie ciazy jest tez bardzo wazne , ja szorowalam sie szorstka gąbką w miejscach najbardziej narazonych na rozstepy i dzieki temu nie mam ich w zasadzie nigdzie, zaledwie po 3-4 na posladkach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-08 22:33 przez Atmosphere86.

Powrot do formy po porodzie

08 cze 2011 - 22:28:16

Cytat
ja_smerfetka
niema takich kobiet że od razu jak wychodzą ze szpitala mają taką samą garderobe co przed ciążą !!!!!!!!!!!!
hmm, naprawdę? :)
skąd masz takie informacje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-08 22:31 przez ChiMaee.

Powrot do formy po porodzie

08 cze 2011 - 22:32:56

Cytat
ChiMaee
Cytat
ja_smerfetka
niema takich kobiet że od razu jak wychodzą ze szpitala mają taką samą garderobe co przed ciążą !!!!!!!!!!!!
hmm, naprawdę? :)
skąd masz takie informacje?

hehe dokaldnie.

ja 3 dni po porodzie wazylam 14 kilo mniej a przytylam 18 przez cala ciaze.

Powrot do formy po porodzie

08 cze 2011 - 22:34:52

Ja w ciązy przytyłam ok 30 kg(bo na 26kg przybranych skończyłam sie ważyc ;-)) i muszę Tobie powiedziec, ze zgubiłam wszystko-co do kg-chudłam samoistnie dokładnie tyle czasu ile tyłam, czyli 9 miesięcy. Nie cwiczyłam, bo przy maleńkim dziecku jest tyle pracy, ze cwiczyc juz mi sie nie chciało, ale naprawde bardzo duzo chodziłam na piechotką, codziennie. Potrafiłam całymi dniami chodzic z wózkiem po spacerkach i to wystarczyło. Oczywiscie nakładałam na siebie różne mazidła np. błotko na cellulit. Teraz jest lato, wiec masz szanse na długie spacerki-co wyjdzie na zdrowie i Tobie i Twojemu maluszkowi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hirsutyzm