Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

19 maj 2011 - 09:59:06

pisałam to już w jednej z pierwszych wypowiedzi w tym wątku, teraz właśnie szukam D70 ale z niezbyt głębokimi miseczkami:) niestety, z tego co przymierzałam, C70 są zazwyczaj dla mnie za małe a w D70 nie wypełnia się cała miseczka.


i jeszcze jedno- mogłabym nawet mieć biust do którego dobierałabym stanik w rozmiarze 65A czy B- najważniejsze, by znaleźć ten naprawdę dobrze dopasowany, gdyż tu naprawdę nie chodzi o rozmiar który mówi w sumie niewiele, gdyż każde piersi są inne. Ale tez każda kobieta zasługuje na to, by czuć się z nimi naprawdę pewnie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 10:03 przez MosquitoGrilfriend.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

19 maj 2011 - 10:02:08

ale jak biust 15 cm?? ze dłogość czy obwód czy co? ;p


ja mam mieczke C
chyba średni :) ale mi psi ;p

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

19 maj 2011 - 10:02:13

Cytat
MosquitoGrilfriend
pisałam to już w jednej z pierwszych wypowiedzi w tym wątku, teraz właśnie szukam D70 ale z niezbyt głębokimi miseczkami:) niestety, z tego co przymierzałam, C70 są zazwyczaj dla mnie za małe a w D70 nie wypełnia się cała miseczka.
A bawisz się w wygarnianie ? Jeśli tak to nie wiem co poradzić..
Cytat
02bezkitu11
ale jak biust 15 cm?? ze dłogość czy obwód czy co? ;p


ja mam mieczke C
chyba średni :) ale mi psi ;p
Te "15cm" to różnica między odwodem pod biustem a obwodem w biuście :P

Sama literka niewiele mówi - rozmiar to obwód + literka (bo miseczka zależy od wyżej opisanej różnicy).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 10:04 przez Deirdre.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

19 maj 2011 - 10:06:35

Cytat
Deirdre
Cytat
MosquitoGrilfriend
pisałam to już w jednej z pierwszych wypowiedzi w tym wątku, teraz właśnie szukam D70 ale z niezbyt głębokimi miseczkami:) niestety, z tego co przymierzałam, C70 są zazwyczaj dla mnie za małe a w D70 nie wypełnia się cała miseczka.
A bawisz się w wygarnianie ? Jeśli tak to nie wiem co poradzić..

oczywiście, że tak;) przecież właśnie dlatego miseczka B okazała się dla mnie zdecydowanie za mała, bo cały biust 'uciekał mi bokiem' ;) po prostu z tego co widzę, jestem dokładnie pomiedzy tymi dwoma rozmiarami, dlatego czasem może być na mnie dobre 70C (szczególnie koronkowe staniki, gdyż tu pierś musi go naprawdę ładnie wypełnić i dobrze wyglądać), a czasem małomiseczkowe D tez jest ok, tylko nie znalazłam jeszcze tego 'idealnego' stanika

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

19 maj 2011 - 10:17:16

kupcie sobie bikini z gora ktora ma falbanki, to powieksza biust. sama sie zastanawiam nad takim. Ja nosze zalezy od firmy stanika 75, 80 B, niby to standart ale jak patrze na dziewczyny z pokazniejszym biustem mam jednak kompleksy i nawet mile slowa mojego chlopaka nie pomagaja mi, bo gdybym miala wieksze to by wtedy mowil " dobrze ze nie masz miseczki B"..oni tacy sa! kochane gnojki nieszczere ;p
dodaje zdjecie stroju firmy SHE ktorego gora mega mi sie podoba! jesli ktos ma gore falbankowata prosze pisac na prv ;)



Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

19 maj 2011 - 10:25:40

Cytat
kasiapmi
kupcie sobie bikini z gora ktora ma falbanki, to powieksza biust. sama sie zastanawiam nad takim. Ja nosze zalezy od firmy stanika 75, 80B, (...)
Albo bardzo utyłaś albo zdjęcia z szafy nie twoje - 90 to ja mam w biodrach z trudem a na oko jestem grubsza od Ciebie, więc szczerze wątpię byś miała tyle pod biustem (swoją drogą nawet w te 80cm nie wierzę). Zmierz się i dobierz stanik a chłop zacznie mówić "dobrze że nie masz B" :P Inaczej za te X lat możesz (nie musisz) z zaskoczeniem odkryć że małe biusty też mogą się zdeformować :/

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

19 maj 2011 - 10:54:17

Cytat
kasiapmi
kupcie sobie bikini z gora ktora ma falbanki, to powieksza biust. sama sie zastanawiam nad takim. Ja nosze zalezy od firmy stanika 75, 80 B, niby to standart ale(..)

zgodzę się z przedmówczynią, jesteś pewna, że to twój rozmiar? na 80B musiałabys mieć 77-83cm pod biustem i 94-96 cm w nim...
proponowałabym ci sie naprawde dobrze zmierzyć czy aby na pewno est to twój rozmiar, widac, że jestes bardzo szupła!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 10:55 przez MosquitoGrilfriend.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

19 maj 2011 - 13:02:15

Cytat
02bezkitu11
ale jak biust 15 cm?? ze dłogość czy obwód czy co? ;p


ja mam mieczke C
chyba średni :) ale mi psi ;p
Widać, że nie masz pojęcia jak wylicza się rozmiar stanika ;P
15 cm to różnica między obwodem w biuście i pod biustem.

Wiesz w ogóle jakie sa twoje wymiary, że piszesz C ? Bo C to nie jest rozmiar.
Cytat
kasiapmi
kupcie sobie bikini z gora ktora ma falbanki, to powieksza biust. sama sie zastanawiam nad takim. Ja nosze zalezy od firmy stanika 75, 80 B, niby to standart ale jak patrze na dziewczyny z pokazniejszym biustem mam jednak kompleksy i nawet mile slowa mojego chlopaka nie pomagaja mi, bo gdybym miala wieksze to by wtedy mowil " dobrze ze nie masz miseczki B"..oni tacy sa! kochane gnojki nieszczere ;p
dodaje zdjecie stroju firmy SHE ktorego gora mega mi sie podoba! jesli ktos ma gore falbankowata prosze pisac na prv ;)
Staniki na sznurku to najgorsze co może byc dla biustu. Ani z dużego a ni z małego nie zrobi pieknych piersi. Jak chcesz miec pokaźniejszy biust to potrzebujesz stanika z normalnym rozmiarem np. 70D. Jak biustonosz, żeby eksponował biust. Obwód będzie podtrzymywał, a miseczka zbierała piersi. Takie sznureczki nie podtrzymują biustu i nie zbieraja go, w tym czymś biust sie rozjeżdża na boki i będzie zawsze wygladal marnie. Żadne falbanki w tym nie pomogą.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 13:06 przez Dziub.

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 1/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 maj 2011 - 21:33:49

male jest piekne

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 maj 2011 - 21:35:37

Cytat
takaona
Cytat
Ramonna840
Ja też chętnie oddałabym część swojego biustu. Jestem bardzo szczupła i do tego z dużym biustem. Koszula rozmiar S ciasna w biuście, a M za szeroka ogólnie, no i bardzo ciężko mi dobrać strój kąpielowy. Musiałabym kupić dół S, a górę z innego rozmiaru, dlatego niestety, ale pozostaje mi kupować oddzielnie górę i dół, a są takie śliczne, ale amałe rozmiary strojów kąpielowych,

Odpowiedź dla ubrań: firma BiuBiu i firma Bravissimo.

Odpowiedź dla strojów: te dziesiątki dobrych sklepów z tej listy:

http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html

i sprzedawane w nich marki, które szyją kostiumy z głową: góra ma rozmiar jak staniki (od obwodu 60 do miski K),dół jak ubrania i oczywiście jedno i drugie wybiera się oddzielnie (masz do tego przeważnie wybór 2-3 krojów góry i podobnie dołu). Takie marki to np. Freya, Fantasie, Pour Moi, Panache, Comexim, Ewa Michalak…


Cytat
jovita
no ja wlasnie 15 cm ;p pod biustem 71 a w 86.
tragedia.
gdyby to jeszcze pasowało do reszty a nie wielka dupa wielkie nogi i 'no boobs' :P

65E/30DD, fajny biuścik :)

No właśni taki mi wychodzi rozmiar, ale jak mierzylam to 65E tak niebardzo leży, lepiej 65D i taki tez zawsze biore :)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 maj 2011 - 21:39:35

tez mam male "cyce"
i czuje sie z tym swietnie, przynajmniej nie musze zakladac biustonosza, nic nie wisi tylko sobie sexownie sterczy :)

kazy moj ex facet lubil maly biust...
a znajomi faceci powtarzaja lepszy maly niz sztuczne cycki wylewajace sie z bluzki

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 maj 2011 - 21:44:36

Małe jest piekne ;d Ja kiedys nosiłam miseczke C, a nawet nieraz D nienawidziłam mojego biustu... Ale odkąd schudłam nosze miseczke B i jestem mega zadowolona ;D

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 maj 2011 - 21:54:38

A ja mam małe B.. no ale właśnie dobrze że wątek powstał..
Bo jak widzę takie kobiety z małym biustem..
To zdaję sobie sprawę że mały biust też może być piękny! :)
tak wg.. to poszukuję takiego kroju sukienki jak ma Eva Longoria ;DD

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 maj 2011 - 22:16:36

a widzialyscie obwisly maly biust? to jest dopiero porazka :/ znam jedna pania z biustem tak z 70A - jest po ciazy i daaaaawno skonczyla karmic - jej biust jest straszny - sama pmarszczona skorka w srodku pusta z malym sutkiem na koncu. nie pomogly kremy itp. ale... ona nie nosila stanikow bo twierdzila ze nie potrzebuje bo ma male jedrne piersiatka i w ten sposob zniszczyla sobie ladne piersi - teraz tylko plastyka jej uratuje cyc - bo nawet w staniku wygladaja zle. takze te z malymi cyckami nie pizcze tym wielkimi ze beda miec swizy bo lepszy zwisajacy cycek niz pokyrczona rodzyna. a wszystko to wina zle dobranego stanika napakowanego gabka co znieksztalca

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

21 maj 2011 - 12:17:13

Cytat
wesolaa
[attachment 490327 cycki.jpg]male jest piekne

Wiesz co.. widziałam temat który założyłaś - widać,że masz kompleksy z powodu swojego biustu, który moim zdaniem jest rzeczywiście paskudny.. i wolałabym mieć takie jak te ze zdjęcia, które tu wrzuciłaś, niż te Twoje na punkcie których sama masz kompleksy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 12:20 przez krowkamakowka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wzdęcia, wzdęcia..