Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

38 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

25 lut 2012 - 17:55:23

Też mam mały biust ale go nie cierpię i nic mnie nie przekona :/ po prostu podobają mi się ładne średnie piersi.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

25 lut 2012 - 17:57:29

ja już swoje maleństwa zaakceptowałam :)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

26 lut 2012 - 10:04:44

nie mam malego biustu, ale patrzac na te zdjecia, to eva longoria faktycznie zachwyca. poza tym, jak obserwuje ja na ekranie, np w gotowych na wszystko, to widac, ze nosi dobrze dobrane staniki, ktore cos tam jej dodaja.

natomiast bedac decha jak kozuchowska, nie ubralabym sie tak o.O rozumiem, ze maly biust, to nie powod do wstydu, ale nie trzeba od razu podkreslac jego braku.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-26 10:05 przez little_m.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

27 lut 2012 - 04:00:31

Cytat
little_m
nie mam malego biustu, ale patrzac na te zdjecia, to eva longoria faktycznie zachwyca. poza tym, jak obserwuje ja na ekranie, np w gotowych na wszystko, to widac, ze nosi dobrze dobrane staniki, ktore cos tam jej dodaja.
.

To nazywasz dobrze dobranym stanikiem:

Czy może to:

;)
Tam żadna z aktorek nie nosi dobrze dobranych biustonoszy ;)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

28 lut 2012 - 22:05:15

Ja też mam mały biust i tak kiedyś z ciekawości czytałam sobie artykuł o zaletach posaidania małego biustu. Natknęłam sie tam na zdanie, że majac mały biust można chodzić bez stanika. Ok, można, jasne, że tak,a le czy któraś z was to praktykuje? Ja nie, przecież bez stanika wyglądałąbym kompletnie płasko (mam biust w kształcie jabłek, pod ubraniem go w ogóle nie widać).

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 mar 2012 - 10:33:21

Cytat
Bosa_Czarownica
Ja też mam mały biust i tak kiedyś z ciekawości czytałam sobie artykuł o zaletach posaidania małego biustu. Natknęłam sie tam na zdanie, że majac mały biust można chodzić bez stanika. Ok, można, jasne, że tak,a le czy któraś z was to praktykuje? Ja nie, przecież bez stanika wyglądałąbym kompletnie płasko (mam biust w kształcie jabłek, pod ubraniem go w ogóle nie widać).

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

30 lis 2013 - 18:22:48

Odświeżmy temat :) Małobiuściaste są tutaj? :)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

30 lis 2013 - 18:26:41

ja mam B, kedy miałam kompleksy, teraz jestem dumna z niego:)
Latem w tym roku pierwszy raz kilka razy nie miałam stanika i czułam się świetnie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-30 18:27 przez truskawka_ang.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 cze 2020 - 08:28:02

ja kiedyś przeszłam taką kurację tabletkami chyba nazywały się breastfem czy jakos tak i nawet powiększyły mi piersi trochę

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

10 lip 2020 - 11:13:46

naprawdę? ja zastanawiam się na taką kuracją tymi breastfem na razie doczytuje opinie i wiele kobiet głównie z Ameryki pozytywnie się wypowiada na temat tego środka, skład też wydaje się zupełnie inny niż wszystko co sprzedawane na powiększenie biustu w Polsce.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

08 mar 2021 - 16:56:13

brałam działają

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

13 sty 2022 - 09:45:01

Jakie znajcie sposoby by powiększać sobie biust na codzień??? Oraz w kilku watkach był takiś test o woreczkach na czym dokładnie polega??

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

13 sty 2022 - 10:14:04

push upy..potem mialam te smieszne silikonowe wkladki..ktore po roku sie rozlecialy Ogólnie obecnie biorę tabletki na powiększenie biustu, perfect bust konkretnie, jestem w trakcie pierwszego miesiąca, ogólnie czuje już jakieś mrowienie w biuście tak więc teoretycznie jakieś dzialanie jest, ale powiększenia na razie nie widzę.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

13 sty 2022 - 14:14:40

mialam wlasnie takie silikonowe wkładki..pskudztwo lepilo sie do ciala cholernie...po kilku latach lezenia zaczelam je wpychac w stanik kubilam je aby do slubu cos wlozyc ale zaszlam w ciaze i mi sie stanik sam ladnie wypelnil :) a potem jak zaczelam go uzywac po karmieniu to po okolo roku sie rozwalil...Ogólnie tabletki perfect bust również brałam po karmieniu bo piersi wygladały bardzo źle i czepiałam się wszystkiego aby poprawić ich wyglad. Tabletki nieco podniosły i powiekszyły biust (tak mniej weicej jak rozmiar). Ogólnie nadal biust nie jest tak ładny jak przed ciążą, ale przynajmniej nie jest to operacja. Nie zobaczysz efektu w pierwszym miesiącu, ja dopiero widziałam w drugim i w trzecim.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 sty 2022 - 09:55:23

To jest jakaś kuracja hormonalna?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Długie nogi i proporcje ciała