Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 08:26:06

Cytat
puszek_umrzyj
nie sugeruj sie literką. ja mam F a mam przeciętny biust.

otóż to, a dziewczyna powyżej raczej nie nosi E skoro twierdzi, że ma wielki biust, chyba, że ma 90E [;
jeśli kupiłaś kostium, w którym piersi nie wyglądają ładnie to masz jedno wyjście - operację ;P
a tak na poważnie - kup po prostu inny strój, nie wiem po co [!] kupiłaś strój, w którym Twoje piersi Ci się nie podobają? wystarczy kupić taki, który jest ciasny w obwodzie, ale miskę ma większą - dokładnie tak jak z biustonoszami, tyle, że takie stroje tanie nie są.
poza tym popularne tu były też stroje firmy mewa styl chyba - góra usztywniana bardotka, mierzyłam taki tam fason i jest rewelacyjny mimo, że to nie była rozmiarówka jak w biustonoszach tylko zwykłe S M L.
poza tym są też biustonosze z takimi gąbkami, że nawet z miski A zrobią się wielkie piersi [swoją drogą nie wiem po co się tak katować i oszukiwać siebie i innych, ale ok], wystarczy poszukać.
z tego co masz raczej nic nie wyczarujesz niestety.

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 08:30:46

eeee przestan czy Ty sie przejmujesz!:)

plaża to nie wybieg dla modelek :) jedziesz,opalasz sie,kapiesz i wracasz:)

Kobietki odpowiecie? Bo mi sie na głównej nie wyświetla:o
http://forum.szafa.pl/9/4084717/o-jej-kochane-czy-wy-tez-tak-macie.html

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 08:32:44

ja mam 75A i się nie przejmuje:P
nosze strój z falbankami :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 08:33 przez Lajla18.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 08:40:45

Jak chcesz unieść biust to tylko profilowane miseczki (takie jak w stanikach). Żadne paski, trójkąciki czy inne miękkie badziewia (bo co Ci po tonie falbanek skoro cyc pod pachami).

Tylko że jak napisała matra takie stroje tanie nie są.

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 08:42:09

Cytat
marlenaorlowska
jak uniesc male cycki?
rzeczywiscie masz problem... sproboj moj uniesc z miseczka E......

dokładnie ;/ mam to samo ...

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 08:44:29

przyzwyczaić się do małego?? :)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 14:27:30

Cytat
paulicja
Cytat
marlenaorlowska
jak uniesc male cycki?
rzeczywiscie masz problem... sproboj moj uniesc z miseczka E......

dokładnie ;/ mam to samo ...



A w czym problem? Przecież takie 75E czy 65E to niewielkie, a najwyżej średnie piersi, biust prawie "samonośny". Jak masz kłopot z "uniesieniem" to na 100% nosisz źle dobrany biustonosz, z za małą miską i za dużym obwodem (bo to obwód odpowiada za podtrzymanie piersi). O, prosze pooglądać i poczytać:

http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html



90E wisi? Wisi, bo za szeroki obwód niczego nie ma szansy podnieść. A 70J stoi ;)

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

02 sie 2011 - 12:35:45

Eva Longoria jest piękna :)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

10 sty 2012 - 21:18:52

a ja nie mam w ogóle piersi i dziwnie się czuje jak dziewczyny z 75 A czy z B płaczą że mają małe. Ja mam klatę piersiową jak facet. I wcale nie jestem chuda. mam pokaźny brzuszek, dużą pupę, wielkie uda i ładnie rozlewające się ramiona. No i mnie nie pociesza że jakieś tam gwiazdki mają mały biust kiedy są przy okazji też szczupłe.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

10 sty 2012 - 21:21:17

Nie muszę oglądać babek z małymi biustami aby wielbić swój :)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

10 sty 2012 - 21:26:42

ja mam mały biust, jestem wysoka i mam szerokie biodra... dziwnie to wygląda i wolałabym mieć większe piersi, ale... w sumie i tak jestem zadowolona ze swojego ciała :P

Mam męża, który mnie ubóstwia a i wcześniej nie narzekałam na brak powodzenia, więc potwierdzam: malutki biust to nie przeszkoda by zdobyć faceta :D

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

10 sty 2012 - 21:38:09

Vanessa Paradis i Keira Knightley sa utalentowane i maly biust nie przeszkodzil im w karierze



Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

25 lut 2012 - 17:20:33

Cytat
mysweetmisery
Mam męża, który mnie ubóstwia a i wcześniej nie narzekałam na brak powodzenia, więc potwierdzam: malutki biust to nie przeszkoda by zdobyć faceta :D

Racja, mały biuścik nie przeszkadza w zdobyciu faceta :) Również nie narzekam na powodzenie u płci przeciwnej :)

Analogicznie zbyt płaska pupa, za krótkie nogi etc. - wszystkie "mankamenty" (w cudzysłowie oczywiście!) mogłyby przeszkadzać w byciu z ukochanym. A nie wiem wtedy która z nas nie miałaby żadnych "przeszkód"... Nikt nie jest idealny, faceci też i wcale nie szukają ideałów :)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

25 lut 2012 - 17:25:58

wiekszosc pan ze zdjec jest plasciutka jak deska, nie chciala bym miec az tak malenskiego biustu( mimo ze moj tez do duzych nie nalezy)
Ale uwazam ze lepiej miec male cycuszki niz wielkie balony, które wyglądają dobrze tylko w biustonoszu, a po jego zdjęciu wiszą i mają wielkie sutki- oczywiscie co kto lubi, ale mi sie takie biusty strasznie nie podobaja.
a w zdobyciu faceta taki czy inny biust na pewno nie przeszkadza... no chyba, ze komus zalezy na pustym ciołku dla ktorego licza się tylko bimbały i nic poza tym.
Kiedys pewien facet powiedzial cos co wg mnie jest bardzo mądre "przeciez tak na prawde nie wazne jak te piersi wygladaja...wazne co sie do nich czuje" i wg mnie wlasnie jak facet kocha swoja kobiete, to czy wg niej jej pupa jest zbyt płaska, czy to biust za maly, czy nogi za krotkie to dla niego beda najpiekniejsze na swiecie, bo naleza do najwazniejszej dla niego osoby.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 17:30 przez soso.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

25 lut 2012 - 17:46:19

No zamysł tematu dobry. Problem w tym, że kobiety, które przedstawiłaś jako przykłady, oprócz tego, że mają małe piersi, to są też atrakcyjne i zgrabne. Mały biust nie jest niczym rażącym jeśli jest się szczupłym. Moje małe cycki nie są dla mnie jakimś wielkim ;) problem, ale obiektywnie przyznaje, że mały biust wygląda absurdalnie kiedy cała reszta jest dość potężna, tak jak u mnie. Nie jestem otyła, ale brak piersi dość mocno kontrastuje z szerokimi biodrami (o tym, że mam większy brzuch niż piersi to już nie wspomnę :D) i całą resztą.

Za to małe cycki wyglądają fajnie z kolczykami w sutkach, o! :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 17:47 przez Nens.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opalanie natryskowe w ciąży.