Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 cze 2011 - 22:17:18

Cytat
Marti120
duzy i tak lepszy;)
bo ty masz taki? Ogarnij się dziewczyno ;-) Lepszy to jest jędrny i zadbany biust.
Cytat
Phoozang
Brakuje tu jeszcze shakiry!!! Uwielbiam jej figurę.
Ja na swój biust nie narzekam 70 b. przynajmniej wiem, ze raczej mi nie opadnie :P A mój narzeczony i tak bardziej kocha mój tyłek :D
o wlasnie Shakira. Ona udawadnia, że do seksapilu wielki biust wcale nie jest potrzebny ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 22:19 przez Dziub.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

20 cze 2011 - 22:23:31

duże biusty - zwisy !
lepsze małe zadbane i jędrne ;D

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

22 cze 2011 - 12:06:24

Cytat
olivia0310
duże biusty - zwisy !
lepsze małe zadbane i jędrne ;D
hey...troche tolerancji. biustu sie nie wybiera. Duze tez mogą byc zadbane i jędrne. A małe też moga zamienić się w zwisy ;)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

22 cze 2011 - 12:17:42

Cytat
Dziub
Cytat
olivia0310
duże biusty - zwisy !
lepsze małe zadbane i jędrne ;D
hey...troche tolerancji. biustu sie nie wybiera. Duze tez mogą byc zadbane i jędrne. A małe też moga zamienić się w zwisy ;)

Dokładnie.. biustu się nie wybiera. A najważniejsze jest to by właścicielka czuła się z nim dobrze i dbała o niego :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 21:26 przez Zocha2292.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

16 lip 2011 - 13:46:09

Wiecie co dziewczyny, przykro mi się robi jak narzekacie na swoje 12, 13 czy 17 cm. Ja mam ledwie 8 cm różnicy między obwodem w biuście a pod biustem. Może nawet mniej niż 8. Mierzone bardzo dokładnie i wiele razy. Biustonosze 65A mają za dużą miseczkę, 60-tki z kolei za mały obwód, ale miseczki też za duże, przynajmniej z tych co mierzyłam 60C, 60D. Powinnam nosić 65AA ale nigdzie chyba nie znajdę takiego rozmiaru, no może w sklepie dziecięcym ale nikt normalny w moim wieku nie chciałby nosić staniczka z Barbie lub Hello Kitty prawda? Nigdy nie będę miała nawet tych 12 cm, na które tak tutaj niektóre z was narzekają. A to jest już całkiem normalny, wymiarowy biust, pełna miseczka A a zależnie od wielkości obwodu może nawet B/C. Na pewno nie macie problemów z kupowaniem biustonoszy, nie to co ja, jak w sklepie trafię coś raz na rok to jest dobrze, pomijając fakt że takie małe rozmiary są bardzo ubogie jeśli chodzi o fasony... Zazwyczaj muszę zamawiać biustonosze przez neta i niestety przy moim rozmiarze mogę zapomnieć o bogactwie kolorów, koronkach, kokardkach i innych cudach... Tak samo mogę też zapomnieć o chodzeniu na plażę, o byciu adorowaną przez chłopaków a już tym bardziej o seksie... Rozebrałam się w życiu tylko przed jednym facetem i nie wspominam tego mile, byłam okropnie spięta i zawstydzona a on nie bardzo wiedział co robić widząc moją kompletnie spłaszczoną klatę :( wyobraźcie sobie że macie bluzkę z dekoltem i zamiast biustu, dolinki lub ślicznego "rowka" z dekoltu wystaje wam górna część miseczki stanika... i musicie tak co chwilę poprawiać bluzkę... totalna porażka, nigdy nie pogodzę się z tym że jestem taka płaska :(

Co do tych zdjęć na pierwszej stronie tego wątku - utwierdziły mnie tylko w przekonaniu że mało kto cierpi na taki absolutny brak biustu jak ja.. mam najmniejsze cycki na roku, a może nawet na całym wydziale... :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 14:00 przez Tosia1990.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 10:20:14

Wiem, że łatwo się mówi gdy ma się większy biust ( tzn mam większy od Ciebie, ale ogólnie to jest malutki ) choć pewnie Ciebie zadowoliłoby choć kilka cm więcej. Ale ja uważam, że z małym biustem można żyć. Sama wstydziłabym się wyjść na plażę.. nie wspominając o staniku bez żadnej gąbki itd. Wyglądałabym jak deska. Ale wiem, że mój facet moje piersi lubi. Kocha mnie całą i nie zostawi mnie ze względu na to,że mam mniejszy biust.
Myślę,że jak ktoś opowiada,że przez biust nie ma faceta to pisze brednie by się tylko usprawiedliwić.
Na pewno mały biust nie jest powodem do staropanieństwa. Są miliony kobiet, które mają malutkie piersi i żyją z tym.
Mi jest przykro gdy jakieś dziewczyny, których nie lubię są zgrabne i do tego mają duży biust.
Ale tak naprawdę to przecież facet nie wybiera sobie żony na podstawie biustu..
Ja odważyłam się spać bez stanika,bo wiem,że mój facet to lubi i sprawia mi to frajdę gdy on chce sobie podotykać ;d
podbudowuje mnie tym trochę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 21:27 przez Zocha2292.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 00:07:39

Hej dziewczyny :)
Mam do was takie pytanie jakie macie sposoby by wasz biust wyglądał w stroju kąpielowym na większy.
Gąbki mało pomagają :(
PYTANIE DO DZIEWCZYN Z MAŁYM BIUSTEM :p

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 00:13:44

a to nie do mnie a chcialam ci napisac zebys z falabankami stroj zakupila

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 00:14:55

TEZ O TYM MYSLALAM, ALE KUPILAM INNY :(
I ŻALUJĘ
CHCIALABYM ZEBY BYL BARDZIEJ UNIESIONY

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 00:16:12

jak uniesc male cycki?
rzeczywiscie masz problem... sproboj moj uniesc z miseczka E......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 00:17 przez marlenaorlowska.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 00:16:31

Kup sobie z wkladem silikonowym a nie gąbkami.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 00:33:59

E? ;o O to rzeczywiście masz co nosić :D

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 00:58:31

nie sugeruj sie literką. ja mam F a mam przeciętny biust.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 01:03:04

ja mam małe cycki, ale mi się to podoba ;D

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

01 sie 2011 - 01:07:09

nic sie nie da raczej zrobić..
urosną jeszcze. ;p

tez mam male czyt miseczka B. ; oo
nic nie pomaga.

powinnas miec stroj oczojebny, albo z falbanami, albo pełen wzorów.. poczytaj w necie. ;p i nie wypychaj bo nie urosna ;p
zaakceptuj takie jakie masz jak na razie ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

solarium..i jego skutki