Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:03:56

W związku z natłokiem wątków o "małobiuściu", "braku biustu", "za małości", "metodach powiększania" itd, chciałabym pokazać kilka kobiet, które:

* ze swoim ciałem czują się świetnie,
* operacji nie przeszły (jeśli się mylę w stosunku do którejś z pań to proszę o korektę :)) i nie zamierzają,
* miały lub mają faceta (co świadczy o tym, że drobny biust w niczym takim nie przeszkadza),
* są znanymi osobami (modelki, aktorki itd.),
* są uznawane za piękne! :))

W związku z tym pytanie: czy niewielki biust odejmuje im seksapilu? :)

Chce przekonać wszystkie drobnobiuściaste kobietki, że mały biuścik to NIE tragedia :) Są faceci, którzy wolą takie niż duże piersi! Poza tym małe piersiątka przeważnie są jędrne :) A jeśli nie to i tak łatwiej o nie zadbać.

Nie chcę tu ubliżać dużobiuściastym, każde piersi mają swoje zalety! :)

1), 2) Kate Moss
3) Eva Longoria
4) Cameron Diaz
5) Lucy Liu
6) Małgorzata Kożuchowska
7) Kate Hudson
8) Nelly Furtado
9) Sienna Miller
10) Rihanna

(Jeśli zdjęcie się nie wyświetla kliknij na: "open image URL".)

Podstawa to DOBRY STANIK!
CZUŁEJ UWADZE WSZYSTKICH POSIADACZEK PIERSI (:P) POLECAM: http://forum.szafa.pl/55/1784059/koniec-pushupow-obalamy-mit-75b-.html





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-30 18:30 przez rastagirl.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:08:53

Ja tam mam malutki biust i dobrze się z nim czuje. :)).. wcale nie potrzeba dużych piersi aby znaleźć faceta który będzie nas kochał :))

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:11:23

ja tez, ciesze sie ze mam mamly biust. Wole taki niz jakies balony:P

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:11:55

Ja też mam mały biust i czuję się z nim świetnie. Wcześniej miałam większy, ale był nieproporcjonalny do mojej figury, więc specjalnie biegałam, by zmalał. I nie żałuję :)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:13:11

No i bardzo dobrze! Ja wolę swój mały biuścik, bo dzięki niemu wydaję sie drobna. Jeżeli dziewczyna średniego wzrostu (ja mam 165cm) ma duże piersi, od razu wydaje się potężniejsza, masywniejsza (przynajmniej mi). Więc mogłoby być troszkę więcej w biuście, ale lepiej za mało niż za dużo. Generalnie jest ok ;-)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:13:48

ja też mam mały biust i jestem z niego dumna:) Mam faceta który je kocha najbardziej ze wszystkich biustów świata:)

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:14:34

A ja nie potrzebuje duzego biustu po to by faceta zdobyc,bo juz mam, po ciazy cialo sie zmienia, zawsze mialam rozmiar 85B teraz mam małę C ale co z tego skoro biust nie wyglada tak jakbym tego chciala, a chce sie czuc seksownie...
Narzeczony utwierdza mnie ze jestem piękna ale ja patrząc na swoje ciało czuję niedosyt... dlatego zastanawiam się nad powiększeniem po to by go ujędrnic- nie wierzę w żadne śmieszne kremy- strata czasu i pieniedzy. to tyle.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:16:23

No i aż się miło czyta! :) Drobnobiuściaste - więcej pewności siebie i cyc do przodu :P :)))

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:19:11

Mały biust to z tych zdjęć jedynie moim zdaniem ma Kate Moss ..
Reszta normalny. Eva Longoria to na pewno nie ma małego biustu. Może balony to nie są ale na pewno nie są też małe.. W końcu nie ma stanika więc są oddalone od siebie stąd taki efekt.

Cytat
Atmosphere86
A ja nie potrzebuje duzego biustu po to by faceta zdobyc,bo juz mam, po ciazy cialo sie zmienia, zawsze mialam rozmiar 85B teraz mam małę C ale co z tego skoro biust nie wyglada tak jakbym tego chciala, a chce sie czuc seksownie...
Narzeczony utwierdza mnie ze jestem piękna ale ja patrząc na swoje ciało czuję niedosyt... dlatego zastanawiam się nad powiększeniem po to by go ujędrnic- nie wierzę w żadne śmieszne kremy- strata czasu i pieniedzy. to tyle.

85B .. a stanik chociaż dobrze dobrany? bo 85 B to musisz być przy kości..
Jak kobieta jest szczupła to mały biust nie jest niczym dziwnym. Ale ja nie chciałabym być gruba i mieć mini biust.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-14 16:22 przez Zocha2292.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:19:11

Ja nie mam kompleksów z powodu małego biustu, nigdy nie miałam. Mam bardziej problem ze zbyt szczupłymi ramionami, ale to już inny temat. :) A mój chłopak uwielbia mój mały biust.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:26:55

Cytat
Zocha2292
Mały biust to z tych zdjęć jedynie moim zdaniem ma Kate Moss ..
Reszta normalny. Eva Longoria to na pewno nie ma małego biustu. Może balony to nie są ale na pewno nie są też małe.. W końcu nie ma stanika więc są oddalone od siebie stąd taki efekt

Mały też jest normalny :) Każdy biust jest normalny :)

W staniku wygląda się lepiej - logiczne. Longoria ma mały biust, poszukaj proszę fotek gdzie ma bikini i nie są to zdjęcia fotoshopowane ;)
Specjalnie szukałam fotek gdzie panie nie mają bielizny itd :) Małobiuściaste w staniku często czują się ok i dopiero pokazanie nagich piersi sprawia problem.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:29:59

też mam maleństwa ...

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:32:09

mam taki biust jak kate moss:) przed ciza mialam maly 75A w ciazy urosl do 80D( male d) a potem na szczescie wrocil do rozmiarow z przed cizy i mimo ze karmilam piersia to nie mam obwislego czy rozstepow. jak bylam nastolatka to mialam na tym punkcie kompleksy teraz juz mi wcale moj maly biust nie przeszkadza, wrecz przeciwnie .

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:32:33

yyy przepraszam mialam 80B !!
moje szczescie jest tylko takie ze nie mam nigdzie rozstępow, miesiac temu urodzilam przytylam w ciazy 18 kg a do mojej wagi z przed ciazy brakuje mi 4 kg, tylko te piersi... ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-14 16:34 przez Atmosphere86.

Masz MAŁY BIUST? Zajrzyj tu :)

14 maj 2011 - 16:33:31

Cytat
Zocha2292
Mały biust to z tych zdjęć jedynie moim zdaniem ma Kate Moss ..
Reszta normalny. Eva Longoria to na pewno nie ma małego biustu. Może balony to nie są ale na pewno nie są też małe.. W końcu nie ma stanika więc są oddalone od siebie stąd taki efekt.
Cytat
Atmosphere86
A ja nie potrzebuje duzego biustu po to by faceta zdobyc,bo juz mam, po ciazy cialo sie zmienia, zawsze mialam rozmiar 85B teraz mam małę C ale co z tego skoro biust nie wyglada tak jakbym tego chciala, a chce sie czuc seksownie...
Narzeczony utwierdza mnie ze jestem piękna ale ja patrząc na swoje ciało czuję niedosyt... dlatego zastanawiam się nad powiększeniem po to by go ujędrnic- nie wierzę w żadne śmieszne kremy- strata czasu i pieniedzy. to tyle.

85B .. a stanik chociaż dobrze dobrany? bo 85 B to musisz być przy kości..
Jak kobieta jest szczupła to mały biust nie jest niczym dziwnym. Ale ja nie chciałabym być gruba i mieć mini biust.

zaszla pomylka 80B mialam a nie 85 ;/
nosilam rozmiar S/M obecnie M/L a biust C

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powrot do formy po porodzie