Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

13 minut temu

Biznes

17 minut temu

tabernakula sklep

36 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:27:57

Cytat
ziuniulka
Idż na skraj lasu obojętnie jakiego,na brzeg jakiegoś zarosnietego rowu,zapuszczona działkę-tam rosna takie roslinki zielone mają listki podobne krztałtem to koniczynek,ale jasniejsze i są doś duże to krzewinki,kwitna nz żółto)ładnie).Wielkością są jak ogródkowe orliki-wys.do ok.40-50cm..Nazywa się "jaskółcze ziele".Ułam sporo tego i łam na male kawałki łodyżki,Sokiem o żółtawo-mlecznym kolorze smaruj non stop Twoje niechciace skarby.Pewnie to tzw.basenówki,albo komuś policzyłas jego skarby.POLECAM i powodzenia.

polecam TEN SPOSÓB .JAK BYŁAM MAŁYM DZIECKIEM MIAŁAM JEDNĄ KURZAJKĘ NA DŁONI SMAROWAŁAM I SMAROWAŁAM TYM JASKÓŁCZYM ZIELEM W KOŃCU ZNIKŁA .TERAZ MAM NA KCIUKU DOŚC DŁUGO I PEWNEGO RAZU ZAŁWAŻYŁAM TO ZIELE NA DZIAŁCE RAZ POSMAROWAŁAM I TO DZIADOSTWO ZROBIŁO SIĘ MALEŃKIE AŻ ZNIKŁO ZUPEŁNIE.. TAKŻE POLECAM !!!!!! Tak ono wygląda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 21:29 przez morela1983.

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:28:31

Brodacid polecam.:)

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:31:48

Ja miałam, stosowałam jakieś tam "specyfiki" z apteki, które nic nie pomogły i były uciążliwe w stosowaniu... Aż pewnego dnia w podróży pociągiem jechałam z takim starszym panem, który powiedział mi, że na kużajki bardzo dobra jest skórka cytryny w occie. Sposób na przygotowanie tego wygląda następująco :) trzeba skórke cytryny (kawałkki takie by było mozna to później do kużajki przyłożyć) moczyć 24 godziny w occie, później tą skórkę przykładamy na kużajke i zaklejamy plastrem i też trzymamy 24 godziny i powinno zniknąć.
U mnie nie znikneło od razu i sobie pomyślałam "ale facet mi głupot nagadał". Po pewnym czasie ( 2 tyg) nawet nie wiem w sumie kiedy dokładnie zobaczyłam, że już nie mam ani jednej. Więc trudno mi powiedzieć kiedy dokłądnie zniknęły. Ale sposób skuteczny :)

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:32:04

Verrumal polecam

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:50:41

ja mam sprawdzony przez parę osob sposob:

skorkę z cytryny zalewasz octem 10% tak zeby byla cala zalana, trzymasz pod przykryciem ok 2-3 dni. Poźniej białą częscią skórki przytykasz do kurzajki i zaklejasz plastrem. Tak trzeba nosić przez 2-5 dni, w razie potrzeby zmieniać plaster i brać nowy kawałek skórki z cytryny. Kurzajka po prostu się rozpusci.

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 cze 2012 - 23:50:02

brodawki na twarzy wyleczyłam czosnkiem,niestety matkę kurzajkę miałam na dłoni ,były we trzy,nakladałam kwas,można go kupić w aptece bez recepty,moczysz kurzjkę,ścierasz pumeksem do krwi i nakładasz kwas-okropnie boli ale wyżera wszystko,czosnek przykładałam na brodawki i wypalało je,tylko trzeba uważać jak już schodzą żeby nie poparzyć skóry.dodam,że nie byłam u lekarza i udało mi się pozbyć tego dziadostwa.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

30 lip 2013 - 15:49:57

Ja z mojego doswiadczenia polecam srodek Wartix. Mozna go kupic w aptece bez recepty i naprawde jest skuteczny jesli chodzi o wszelkie kurzajki i małe brodawki.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

13 sie 2013 - 07:33:30

Cytat
mrfka1
Ja z mojego doswiadczenia polecam srodek Wartix. Mozna go kupic w aptece bez recepty i naprawde jest skuteczny jesli chodzi o wszelkie kurzajki i małe brodawki.

Potwierdzam, mi również ten środek pomógł i w końcu mam swiety spokój z tymi kurzajkami ;)
Oj chyba nie dałabym rady w taki sposób ich się pozbywać.... na pewno musi to boleć. Dlatego wolę zamrażanie, też skuteczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-21 05:47 przez stana.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaką posiadasz cerę?