Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

atrakcyjna na plaży

07 maj 2011 - 13:13:13

Cytat
mc85
Cytat
agata74
plaza to nie wybieg dla modelk czy modeli to miejsce gdzie mamy wypoczac, ale ten kult super ciala bez skazy powoduje ze za miast cieszyc sie wypoczynkiem zaslaniamy sie parawanami , parasolami oraz tuszujemy nasze niedoskonalosci . gdyby w naszym spoleczenstwie byla wieksza swiadomosc jak wyglada i zmienia sie z wiekiem cialo , ze moze miec niedoskonalosci ktore nie sa oznaka jakis brakow to nie bylo by tego typu problemow.


jeszcze dluga droga przed nami zanim tak bedzie i nikogo nie zdziwi fakt ze na plazy bywaja tez "ludzie z krwi i kosci - z faldkami, rozstepami, malymi lub duzymi biustami i wielkimi brzuchami" teraz jest selekcja - masz idealne cialo - idz poloz sie na piachu, nie masz- to spadaj do domu i zaslon zaluzje. najgorsze jest to ze z biegiem czasu zmienia sie myslenie i zaluje sie wielu straconych chwil ktore mozna bylo cudownie przezyc gdyby sie nie skupialo na tym jak wygladaja uda i pupa gdy opalamy plecy :/ ten kult pieknego ciala doprowadzil juz wiele mlodych osob do tragedii - depresje, anoreksje.... i po co? kobiety ktore urodzily dzieci dokonaly jednego z najpekniejszych cudow swiata dajac zycie a siedza pochowane po krzakach, katach, w bluzach bo boja sie krytyki jakies siksy ktora nawet nie wie czym jest ciaza, macierzynstwo... dajcie juz spokoj z tym wygladem. dlaczego gdy komus wyskoczy pryszcz wszyscy na niego naskakuja ze obowiazkowo ma go zapudrowac, zatapetowac? dziwne
Cytat
princeska22
po pierwsze ładnie wyrzexbiona sylwetka po drugie opalenizna po trzecie fajne bikini plus okularki plus leżak i falowane włosy :D
Cytat
browneyess
Cytat
PastwaLosu
mam męża więc dla niego jestem atrakcyjne dla innych nie musze:P

Otóż to! Ja również ;)
no ok wiadomo ze dla swojego bedziesz ta naj my tez mamy mezów chłopaków i przykro by mi było gdyby moj facet ogladał sie za jakimis laseczkami w bikini

co za glupota! nawet jak bedziesz taka cudowna jak wycieta z ckmu laleczka to facet i tak popatrzy na inna. jak chodzisz na plaze to mu zawiazujesz oczy i musi tak lezec na sloncu??? dlaczego nie moze popatrzec. ja nie rozumiem co w tym dziwnego. skoro ktos twierdzi ze jest atrakcyjny dla siebi i partnera to czemu tak boi sie ze bedzie patrzyl na inne. nigdy tego nie pojme skad w kobietach ten strach. przeciez ja tz patrze na innych, na inne, na dzieci, na zwierzeta... nie siedzimy wgapieni sie w siebie 24h na dobe
uwielbiam cie za te wypowiedz :) ja wiem ze dluga droga przed nami by to zmienic ale nie mozna spoczac na laurach ;) . ciekawi mnie kiedy ludzie zaczna zyc pelnia zycia a nie krecic sie wokol konsumpcjonizmu i pieknego wygladu . i nadal uwazam ze plaza jest do tego by wypoczywac i relaksowac sie niz lansowac . dla mnie osobiscie panny ktore ida na plaze by sie polansowac sa plytkie . nie ma w tym nic fajnego gdy faceci pod 50 slinia sie na widok mlodej i zgrabnej lub glupkowate teksciki lecace czy to od mlodych czy to od starych facetow. ale to tez swiadczy o poziomie dziewczyn jaki reprezentuja bo swiadoma swej kobiecosci i wiedzaca co tak naprawde facetow kreci nie bedzie sie lansowac na plazy .pewnie kazdy lubi sie podobac ale sa jakies granice , trzeba tez miec cos w glowie , trzeba umiec rozmawiac bo samym patrzeniem czy ladnym wygladem wiele sie nie zdziala . a juz kobiety ktore urodzily dzieci nagminnie marudza, zamiast sie cieszyc ze maja zdrowe dziecko ktore jest najwiekszym szczesciem jakie mozna otrzymac od zycia to szukaja czasem na sile wad. najwazniesze w zyciu jest madrosc i zdrowie a cala reszta jak masz te dwie rzeczy przyjdzie z czasem .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 13:16 przez agata74.

zweryfikowana
Posty: 1.169
Ostrzeżenia: 1/5

atrakcyjna na plaży

07 maj 2011 - 17:17:49

Cytat
atomickitten666
strasznie głupie pytanie...

jak głupie to nie odpowiadaj na nie-proste ;]

atrakcyjna na plaży

07 maj 2011 - 17:19:54

Cytat
mala1820
Cytat
taycia
wystarczy akceptacja siebie :)
Pamiętaj,że pewne siebie kobiety zyskają w życiu o wiele więcej :)

wlasnie mam z tym wielki problem nie potrafie siebie zaakceptowac)zły/quote]
potrzebne ci zgokowanie i po klopocie :)

atrakcyjna na plaży

07 maj 2011 - 17:24:28

ładne bikini delikatny makijaż :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurzajki ,brodawki a pheee