Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Co myślicie o sobie?

30 kwi 2011 - 15:18:06

ja uważam, że jestem ładna, jakoś ostatnio w końcu to do mnie dotarło. I choć ideałem nie jestem, bo ideałów nie ma, nie jestem jakaś super szczupła, ale właśnie nad sobą pracuję i dobrze mi idzie ;) poza tym to wydaje mi się, że jestem wartościową osobą, jest mi ze sobą dobrze, lecz często przeklinam to, że zbyt łatwo się poddaję, że czasem brakuje mi siły do osiągnięcia moich celów życiowych.

ale powiem Wam, że kiedyś miałam naprawdę duży problem z akceptacją samej siebie. było mi ciężko, bo w sumie nikt w rodzinie nie zwracał na mnie szczególnej uwagi, a jak zresztą same niektóre wiecie, ma to dość porządne odbicie na ludzkiej psychice, szczególnie, kiedy jest się jeszcze dzieckiem.

Co myślicie o sobie?

30 kwi 2011 - 15:19:20

ja oczywście wiecznie myślę że jestem za gruba,nawet jak schudłam 15 kg to ciągle coś mi nie pasowało :)
A jeśli chodzi o charakter?? Mogłabym się bardziej starać,w różnych sferach życia.Ogólnie niezbyt się wysilam.Chciałabym mieć więcej wiary w ludzi ,chciałabym wieżyć że są ludzie naprawdę dobrzy a myślę odwrotnie....Mam dosyć ciężki charakter,współczuję mojemu facetowi że tyle lat to wytrzymał,bo mi samej jest z tym cięzko czasami :)
ogólnie widze siebie z dość dobrej strony:)

Co myślicie o sobie?

30 kwi 2011 - 18:01:03

Cytat
hannahxunicorn
Cytat
ilayla
Cytat
Sylviia
Cytat
ilayla
ja nie jestem ładna, ale lubię siebie i nie zamierzam nic zmieniać.

bardziej martwi mnie to, że nic mi się nie udaje i że zawsze mam pod górkę, no ale najwidoczniej tak musi być
nie widzę twojej twarzy, ale jak mówisz, ze nie jesteś ładna to nadrabiasz całą reszta :D
a i lubię czytać twoje posty ;]
a dzięki :)

co do nadrabiania resztą to bym nie była taka pewna :D
ostatnio mój chłop powiedział, że zamiast prezentu dla niego na urodziny powinnam sobie kupić "Shape sensation". Nie wiedziałam co to jest, więc wygooglałam i co się okazało? że to nowa bielizna wyszczuplająco-modelująca Triumph'a :p
Oj pewnie mu nie chodziło o to, że masz sobie coś wymodelować bo masz za duzo :P Po prostu w reklamie nie pokazuja w tej bieliznie grubasów, a piekne laski którym wcale takiej bielizny nie trzeba...(sama bielizna tez całkiem ładnie wyglada, nie jakies szare bardahy :P) i zapewne chłopaczyna nawet nie zwrócił uwagi na to, że to bielizna wyszczuplająca i walnął gafe :P
a no toć pewnie, on nawet nie wiedział, że taka wyszczuplająca bielizna istnieje ;)
jemu to się po prostu spodobało, uznał za seksowne i już mnie chciał ubrać. a ja jako że jestem wstrętna i podła i wredna- wykorzystałam okazję i "się zdenerwowałam", a on biedny nie wiedział jak się tłumaczyć :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypadajace rzesy