Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To i ja dodam :)

Moje motylki... ;)

Szkoda, że nie wkomponował pieprzyka ;(((





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 13:17 przez m13081987.

Zrobiony 1,5 miesiąca temu. :). Kosztował 300zł. Obecnie wygląda tak:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 13:32 przez hera89.

A ja mam chmurkę z wąsem :P(Nie jest to moja fotka,bo chwilowo nie mam sprzętu,ale tatuaż mam ten sam).
Za tydzien robię kolejny, a potem w planach kolejne trzy, ale trzeba cierpliwie czekać,bo nie śpię na pieniądzach :P
Co do bólu- ze względu na miejsce bolało bardzo(chociaż jeszcze nie mam porównania;), kiedy igła nachodziła na kość biodrową to robiło mi się słabo. Ale obyło się bez pisków i krzyków i jak widać nie odstraszyło ;)


EDIT: Ktoś przerzucił tutaj mój post z innego tematu o tatuażach, ale chyba średnio się nadaje, bo miały być tu wrzucane tylko zdjęcia własnych tatuaży,a to akurat nie jest real foto,bo nie mam chwilowo aparatu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 22:13 przez Nens.

zweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
aparatka27
ja mam na stopie i na dole brzucha :):):):) myśle ze sie nie zniszczy wiadomo jakies poprawki po ciązy mogą byc :):):):) nie załuje!!!!!!!:D

ja tak samo :)

aktualnie ten na plecach ma niebiesko białe cienie, takie zeby pasowały do tej lodowej sucz na nodze ; )

noga : studio PRYKAS w Rybniku, wykonanie Łukasz. czas ok 6godzin, cena- 650zł
plecy : studio Prykas w Rybniku , wykonanie, początkowo Prykas, pozniej Łukasz. Cena łącznie ( 3 razy "powiekszał" się ) 100zł + 150zł + 100zł

przymierzam się do tatuaży UV ...





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 23:12 przez KrabieSzczypce.

moje 3 - a we wtorek ide na robienie róży ^^ tylko jeszcze nie zdecydowałam, czy na bicepsie czy na żebrach


Kokardka też do poprawy idzie chce przedłużyc ją
aby na stope najeżdżały te wstążeczki ^^





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 02:50 przez mm28.

niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

ja niestety nie robie słit foci swoim tatuazom;d
ale jak narazie mam zegarek na szyji
cale ramie w marynarskim,oldschoolowym stylu
i na przedramieniu Torchy, bohaterke komiksu Billa Warda:)

a widze, ze kroluja gwiazki i kwiatki..

a to mój, za darmoszke



to moj, napisy po hiszpansku:)



robiony z dwa lata temu


Ja zanim zrobiłam tatuaż to myślałam nad nim 3 lata (czy zrobić, gdzie, a co będzie jak będę matką, babcią itp.) ale w końcu zrobiłam i do dnia dzisiejszego jestem zadowolona i nie chcę się go pozbyć (mam go 4 lata). Wszystko w tym tatuażu było przemyślane ! Co do bólu to zależy chyba od osoby, bo ja miałam na łopatce i przy dziaraniu zasnęłam, na początku był to ból jak łaskotki. A co do dbania o tatuaż, to zmiana opatrunków i foli przez 4 dni to chyba nie całe życie, żeby robić z tego problem he he. Przepraszam za niewyraźne zdjęcie ale robiłam je sama na szybko.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

atrakcyjna na plaży