Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a to mój zrobiony w październiku, koszt 170zł



wow ale masakra czasmi, jakies motylki yhhh
pare ladnych i dobrych tatuaży, lecz wiekszosc to dno

Mam do was wszystkich małe pytanko :) co w zasadzie oznacza tatuaż na tym zdjęciu ?



no właśnie! jest cudowny, ktoś coś?

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Jeszcze podczas gojenia więc nie wygląda ciekawie ale teraz jestem bardzo zadowolona z kociaka :)

a marzę o takim na udzie.

Ale fajny prezencik Też bym taki chciał :)

Niektóre to żal :P a raczej większość motylki, lodziki :d,ciasteczka,gwiazdeczki tylko po to żeby mieć cokolwiek wydziarane echh... tatuaże robi się z jakimś przesłaniem , coś z czym się człowiek utożsamia, jego dewiza życiowa, myśli przewodnie, imię dziecka nie wiem ale nie kurwaa rysuneczki :D

hahaha DRAMAT.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
jedza88
Niektóre to żal :P a raczej większość motylki, lodziki :d,ciasteczka,gwiazdeczki tylko po to żeby mieć cokolwiek wydziarane echh... tatuaże robi się z jakimś przesłaniem , coś z czym się człowiek utożsamia, jego dewiza życiowa, myśli przewodnie, imię dziecka nie wiem ale nie kurwaa rysuneczki :D

hahaha DRAMAT.

Znowu Ty i znowu z bólem dupy. A co Cię to obchodzi? Każdy tatuuje co mu się podoba i tyle. Ja mam wzorek. To też jestem pustą dziunią, bo nie ma to znaczenia?
Imię dziecka, no proszę. Żeby nie zapomnieć? Czy o co chodzi?
Ktoś chce mieć różę, to robi różę, koniec kropka. A Tobie nic do tego, raaany. Zluzuj.

Cytat
Slyth
Znowu Ty i znowu z bólem dupy. A co Cię to obchodzi? Każdy tatuuje co mu się podoba i tyle. Ja mam wzorek. To też jestem pustą dziunią, bo nie ma to znaczenia?
Imię dziecka, no proszę. Żeby nie zapomnieć? Czy o co chodzi?
Ktoś chce mieć różę, to robi różę, koniec kropka. A Tobie nic do tego, raaany. Zluzuj.

Spox :D no nie obchodzi mnie nic-tylko wyrażam swoją opinię na ten temat :D
Wzorki są spoko, ale mnie chodzi o rysunki-to fakt, przeważnie 3/4 dziewczyn które się tatuują robią to pod publikę i dlatego,
że chcą "coś mieć" I nie tylko ja tak uważam, tylko każdy tatuażysta w profesjonalnym salonie. Kiedy człowiek wchodzi do salonu tattoo i przegląda katalogi bo ie wie co sobie zrobić tzn,że tylko i wyłącznie zależy mu na tym aby ten tatuaż mieć i tyle.

I znowu z bólem dupyy :D ponieważ lubie jak mnie nie lubicie :D

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

oj jędza, jędza.. mój tatuażysta ostatnio dostał opieprz od klientki, bo nie było katalogów z tatuosami. więc istnieją tacy ludzie. ale to już ich indywidualny brakomózgoproblem :)

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Moj pierwszy robiony 2 lata temu, teraz duzo osob ma podobne...
Oznacza dla mnie ulotne chwile..
A drugi napis byl robiony 2 tygodnie temu, znaczy dla mnie wiele, po wszystkim co przeszlam ja oraz w glownej mierze jest on dla mojej mamy :)



ja mam taki, dość świeży:) co powiecie? dolne zdjęcie jest przed ostatnią sesją dlatego górne piorka są jeszcze szare;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-05 19:17 przez xadax5.

Mega jest ten ptak!

PS super ciało. :P

A to mój feniks zrobiony dopiero co na 21 urodziny
ma dla mnie ogromną wartość,
od 8nastki szukałam wzoru, zaplanowany : )
nie żałuję ! uwielbiam : )
możliwe że za jakiś czas zrobię jeszcze jeden, ale malutki : )





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-23 01:40 przez Anusiaczekk.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz, robic?