Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

14 minut temu

sprawdzony stomatolog

18 minut temu

sklep detailingowy

42 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

też jestem umówiona juz na trzeci , tym razem na ramieniu :)))))

chciałabym wygrać taki tatuaż





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-28 08:23 przez moderator.

Super, w kolorze będzie jeszcze ładniejszy.

@fanta1110 świetny! uwielbiam tego typu tatuaże w tym miejscu, wygląda to bardzo kobieco serce

dziewczyny, co z Wami? chwalcie się swoimi cudami serce serce uwielbiam podziwiać czyjeś dzieła na ciele serce

piękne kolorki, ja mam podobny na łopatce z tym że niebieskie trzy;)

Mój 2 tatuaż. 1 zrobiony na plecach ale nie mam fotki :)
Na pewno planuje jeszcze 1 na plecach oraz nad tym maleństwem pewne koordynaty. Pozdrawiam.



[embed_image 39e816f0f2356e5c7e60193a063b3a56] [embed_image d5237fd449e244b47b4b980663e71df9] [embed_image e31590c8071955e0f482139bf76fc2d5] [embed_image cc6a9b1a437970d9985fedb6d3d30625]

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

O nieee, mogłam tu nie wchodzić. Od paru lat strasznie kusi mnie tatuaż, ale boję się tego, że mam młode ciało, ktore - jak się będzie zmieniać, tyć, chudnąc, starzeć - nie "uniesie" tatuażu. To pewnie wyssana z palca obawa, bo tysiące ludzi jakoś sobie radzi, no ale nie potrafię jej pokonać. Z drugiej strony... chyba jednak przejrze ten wątek, może na coś wpadnę :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-14 09:13 przez Cytrynuqa.

Przeglądając ten temat mam jeden wniosek: wiele z Was chyba nie przemyślało do końca wzoru lub jego położenia. Niektóre wyglądają jak zrobione na siłę i źle się prezentują na ciele. Są też naturalnie takie, które mi się bardzo podobają :)

Przeglądając ten temat mam jeden wniosek: wiele z Was chyba nie przemyślało do końca wzoru lub jego położenia. Niektóre wyglądają jak zrobione na siłę i źle się prezentują na ciele. Są też naturalnie takie, które mi się bardzo podobają :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-17 13:28 przez Clanga.

Też tak mi się wydaję Clanga. Nie rozumiem jakie prawidła kierują ludźmi którzy są w stanie podjać decyzję o tatuażu w kilka dni. Przecież to pamiątka na całe życie. Nie dość, że to pamiątka to też będzie zdobić twoje ciało. Tatuaże to nie tylko jakieś symoble czy ważne dla nas w życiu momenty. TO także ozdoba naszego ciała. Trzeba je jakoś dobrze umiejscowić i zaplanować moim zdaniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 14:36 przez Szymonnowak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić aby mieć białe zęby