Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BARDZO ŁADNY RYSUNEK. POZDRAWIAM

Ja na razie nie mam ani jednego tatuażu ale już wkrótce wraz z mężem zrobimy sobie na 4 rocznice ślubu :)

Cytat
lucyinthesky92
wow ale masakra czasmi, jakies motylki yhhh
pare ladnych i dobrych tatuaży, lecz wiekszosc to dno

Witam!
Tak czytam co niektóre komentarze i tak sobie pomyślałam że się troszkę muszę wtrącić. To co kto ma wytatuowane to jest coś co się mu podoba, co to jest to jego sprawa. Czy to motylki, słowiki, cisteczka, nieważne byle miało jakieś znaczenie dla danej osoby bo moda się zmienia i tatuaż po kilku latach może się już nie podobać. Osobiście mam kilka tatuaży w procesie i kilka zrobionych i o ja! Sa to właśnie kwiatki i motylki i kilka innych rzeczy ale maja dla mnie ogromne znaczenie i ja tak na prawde to bym sie nie chwaliła moimi ponieważ są to moje tatuaże, wyjątkowe i zaprojektowane specjalnie dla mnie i pokazujac je wszystkim zatraca sie tą właśnie oryginalność bo internet jest szeroki i głeboki i to tu właśnie ludzie szukają pomysłów na tatuaż a nie w swojej głowie i co dusza im podpowie :-) to tyle ode mnie, prosze o wybaczenie za tak długi post-epopeję!

A to moje:) Feniks na plecach i łapacz snów na nodze.Mam jeszcze pióro na łydce i dwa napisy ale nie mam zdjęć





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-15 10:52 przez maximusb.

pokazujcie dziewczyny ;) trzeba odnowić ten wątek ;)

Cytat
olusia4516
a ja sie pochwalne moim motylkiem

Boski. Jak kiedyś się odważę na tatuaż chce taki:)

Cytat
Jawoo
Mam do was wszystkich małe pytanko :) co w zasadzie oznacza tatuaż na tym zdjęciu ?

Róża wiatrów:)

ja jestem przed coverem - pochwalę się efektem w czerwcu:)


jeszcze boli…. 2 dni temu konflikt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja laserowa Łódź