Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 12 13 -->
niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Zazwyczaj robiłam peeling tylko z kawy, ale Twój sposób wygląda bardzo zachęcająco i jutro go wypróbuję serce.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Ja robiłam z cynamonu. Doskonale oczyszcza twarz a jedyny mankament jest taki że trochę szczypie. A ze sklepowych polecam Eucerin Dermopurifyer świetnie oczyszcza twarz a szczególnie okolice nosa a o tomi dokładnie chodziło bo jak wiadomo w tych okolicach jest najwięcej tego syfu

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Brzmi interesująco. Jako, że jest on wykonany z cynamonu, musi zapewne ładnie pachnieć podczas robienia :).

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Witam Kobietki pilling kawowy jest boski :) polecam

Kawa mielona z miodem - rewelacja! Cudownie nawilża. :)

Ja najczęściej stosuję żel pod prysznic+kawa+cukier. serce

U mnie również króluje kawa na różne sposoby :) Działa tak, jak powinna i dodatkowo ma obłędny zapach ;)

zapach kawy na twarzy? konflikt

A czemu nie? ;) Zależy od cery i upodobań zapachowych ;)

Ja też lubię peeling kawowy :) Tylko trochę brudzi łazienkę. Pytanie - ktoś stosuje peelingi na skórę głowy? Możecie polecić coś sprawdzonego??

Cytat
Aldo343434
Ja też lubię peeling kawowy :) Tylko trochę brudzi łazienkę. Pytanie - ktoś stosuje peelingi na skórę głowy? Możecie polecić coś sprawdzonego??

Ja wykonuję same masaże skóry głowy. A do ciała też kawka :)

Ja też uwielbiam domowy peeling kawowy. Nie tylko skóra jest po nim supergładka, ale to również najlepszy sposób na golenie nóg! Próbowałyście? Ja zaraz po peelingu mam tak natłuszczoną i rozgrzaną skórę, że maszynka sunie niewiarygodnie gładko. Zero podrażnień, zacięć, wrastających włosków. Polecam jeżeli nie próbowałyście :)

ja też robię peeling kawowy (dodaję do mieszanki cynamon, olejek pomarańczowy i mydło do mycia pomarańczowe z Ziai)

ostatnio zaczęłam też wykorzystywać sproszkowane błoto z morza martwego (możecie kupić takie wielkie 0,5 opakowanie w Rossmannie)

na twarz: sypię trochę tego proszku na dłoń, dodaję odrobinę żelu do mycia twarzy, rozcieram i jest taka pasta i tym nacieram buźkę :) całkiem fajnie się sprawdza

Kup prawdziwy cynamon cejlonski bodajze sie nazywa to badziewie sprzedawane wszedzie tanie to nie jest prawdziwy cynamon o wlasciwosciach zdrowotnych. Ja mam oryginalny z karaibow tu i on wogole nie szczycpie w smaku tez jest delikatny. Te chinskie sa twarte i zwarte rawdziwy cynamon jest kruchy, poczytaj w necie na pewno jest info. Ten tani wrecz szkodzi, a juz na pewno konsumowany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SCHUDŁAM :)