Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 --> ->|

no więc już kolejny raz robiłam sobie ten fajowy arbuzowy detocellowy peeling, na bieżąco śledzę sobie fanpage w poszukiwaniu czegoś nowego, dziś znalazłam taki grejpfrutowy pomysł:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=511983575552145&set=a.440553956028441.1073741828.440452162705287&type=1&theater
A wy coś macie ciekawego, jakieś inspiracje?

ja robię peeling z orzechów włoskich. bardzo szybki w wykonaniu i skuteczny. wystarczy wymieszać zmielone orzechy z łyżeczką jogurtu naturalnego. :)

http://kwartetzdrowychsmakow.blogspot.com/2013/07/domowy-peeling-z-orzechow-woskich.html

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

hm najprostrzy jaki znam to natrzec sie zelem pod prysznic potem natrzec sie cukrem i splukac..

Kawowy, uwielbiam i robię sobie przynajmniej raz w tygodniu

peeling kawowy... to jest to:)

piling kawowy rzeczywiście jest świetny, tyle że strasznie brudzi łazienkę ;)
dlatego przerzuciłam się na piling z oliwy i soli, genialnie wygładza skórę, czasem dodaję jeszcze kilka kropel olejku arganowego lub miód i zastępuję sól cukrem

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

jeśli chodzi o pielęgnację twarzy to ja swego czasu robiłam taką papkę:
- kawa zmielona
- 2 łyzki oliwy

to mieszałam i nakładałam na brzuch i uda, ponoć miało nawilżać (oliwa) i spalać tłuszcz (kawa) no ale efektów że tak powiem brak było i zrezygnowałam :) teraz kupuje gotowe peelingi :)

Cukrowy (z brązowego) i kawowy. Głównie na nogi po depilacji :)

Czy przy AZS można stosować peeling?

dla mnie peeling kawowy to jest to :) polecam

Luzyna - spróbuj cukrowego. Cukier i woda - może się ciut rozpuścić, żeby nie był tak ostry. Bomba!:)

Super, dziękuję, wypróbuję :)

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Uwielbiam kawowy peeling:)

Cytat
czekoladowamilka91
Uwielbiam kawowy peeling:)
kawowy peelingi do tego detocell i ma się super zabieg na redukcje cellulitu za grosze;)

mielona kawa + cukier + miód + żel (ja mam o zapachu pomarańczy) skóra wygląda świetnie i cudownie pachnie. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najtansze solarium w Lublinie?