Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsze są te z kawy i oleju kokosowego serce robię co dwa dni i jestem taaak zadowolona z efektów serce

Cytat
vaiana
Najlepsze są te z kawy i oleju kokosowego serce robię co dwa dni i jestem taaak zadowolona z efektów serce

przybijam piąteczkę :D

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

oprócz peelingów domowej roboty warto również od czasu do czasu skorzystać z zabiegów, które proponuje medycyna estetyczna. na serię peelingów już od dobrych paru lat udaję się do krakowskiej kliniki vesuna i jestem bardzo zadowolona z ich oferty. moim ulubionym jest peeling gliko plus, ale testowałam już chyba każdy.

Cytat
Krakersikx3
ja robię peeling z cukru i albo mydła (w płynie oczywiście) albo żelu pod prysznic :D niby nic, ale skóra potem jest super ;)
A jakieś konkretne mydło masz do tego?

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Słyszałam ostatnio o metodzie własnie jaką opisała Krakersikx3. Z tego co wyczytałam na blogach to wystarczy zwykłe mydło.

kawowy - na cellulit :)

ja lubie z kawy i gruboziarnistego cukru :)

Szczerze, jestem sceptyczna peelingom domowej roboty... Może nie ogólnie, ale mam na myśli swoje zdolności przygotowania takowego. Zdecydowanie bardziej polecam kupić gotowy peeling Bielendy z serii Hydro aloe. Jest to świetny peeling zawierający aloes i ekstrakt z kiwi. Świetnie wygładza skórę dodatkowo ją nawilżając :)

Świetny jest tez peeling żurawinowy :) Wystarczy zmielić w blenderze zmiel żurawinę, olejek migdałowy i glicerynę, a następnie do masy dodać cukier trzcinowy. Wszystko wymieszać i na koniec dodać mączkę owsiana i olejek pomarańczowy :)

Peeling z cukru i jakiegos żelu :D

Cytat
vaiana
Najlepsze są te z kawy i oleju kokosowego serce robię co dwa dni i jestem taaak zadowolona z efektów serce

Dokladnie, też kocham kawowy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-17 12:36 przez Raya00.

ja bym jeszcze dodała cynamon. Wtedy to jest cudo :D

O, oleju kokosowego dodajesz. Muszę wypróbować, bo wcześniej stosowałam same fusy z kawy i tak czegoś mi brakowało ;)

Tylko pamietaj, ze olej kokosowy musi byc nierafinowany :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-20 09:43 przez Ms_Nobody.

Ja często robię sobie peelingi z soli morskiej/kawy ostatecznie z cukru :) Baaardzo polecam! Po prostu dodaję do żelu do kąpieli :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy!!