Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

27 minut temu

Biznes

31 minut temu

tabernakula sklep

51 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsze są te z kawy i oleju kokosowego serce robię co dwa dni i jestem taaak zadowolona z efektów serce

Cytat
vaiana
Najlepsze są te z kawy i oleju kokosowego serce robię co dwa dni i jestem taaak zadowolona z efektów serce

przybijam piąteczkę :D

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

oprócz peelingów domowej roboty warto również od czasu do czasu skorzystać z zabiegów, które proponuje medycyna estetyczna. na serię peelingów już od dobrych paru lat udaję się do krakowskiej kliniki vesuna i jestem bardzo zadowolona z ich oferty. moim ulubionym jest peeling gliko plus, ale testowałam już chyba każdy.

Cytat
Krakersikx3
ja robię peeling z cukru i albo mydła (w płynie oczywiście) albo żelu pod prysznic :D niby nic, ale skóra potem jest super ;)
A jakieś konkretne mydło masz do tego?

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Słyszałam ostatnio o metodzie własnie jaką opisała Krakersikx3. Z tego co wyczytałam na blogach to wystarczy zwykłe mydło.

kawowy - na cellulit :)

ja lubie z kawy i gruboziarnistego cukru :)

Szczerze, jestem sceptyczna peelingom domowej roboty... Może nie ogólnie, ale mam na myśli swoje zdolności przygotowania takowego. Zdecydowanie bardziej polecam kupić gotowy peeling Bielendy z serii Hydro aloe. Jest to świetny peeling zawierający aloes i ekstrakt z kiwi. Świetnie wygładza skórę dodatkowo ją nawilżając :)

Świetny jest tez peeling żurawinowy :) Wystarczy zmielić w blenderze zmiel żurawinę, olejek migdałowy i glicerynę, a następnie do masy dodać cukier trzcinowy. Wszystko wymieszać i na koniec dodać mączkę owsiana i olejek pomarańczowy :)

Peeling z cukru i jakiegos żelu :D

Cytat
vaiana
Najlepsze są te z kawy i oleju kokosowego serce robię co dwa dni i jestem taaak zadowolona z efektów serce

Dokladnie, też kocham kawowy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-17 12:36 przez Raya00.

ja bym jeszcze dodała cynamon. Wtedy to jest cudo :D

O, oleju kokosowego dodajesz. Muszę wypróbować, bo wcześniej stosowałam same fusy z kawy i tak czegoś mi brakowało ;)

Tylko pamietaj, ze olej kokosowy musi byc nierafinowany :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-20 09:43 przez Ms_Nobody.

Ja często robię sobie peelingi z soli morskiej/kawy ostatecznie z cukru :) Baaardzo polecam! Po prostu dodaję do żelu do kąpieli :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy!!