Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

kawa i brązowy cukier z olejkami, nie ma nic lepszego!

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Dziewczyny ja również robiłam sobie peelingi z kawy. Ale z racji tego,że jestem niesamowitym leniuchem jakiś czas temu postanowiłam wypróbować sobie już gotowy peeling i szczerze powiedziawszy to jestem z niego o wiele bardziej zadowolona.

Piszę tutaj o peelingu kawowym Skin team.
+ świetny skład - moja ulubiona robusta oraz olejki
+ idealnie wygładza skórę i sprawia, że jest miła w dotyku
+ rewolucyjnie ujędrnia
+ możemy pożegnać się z martwym naskórkiem (jednocześnie jest delikatny)
+ poprawia wygląd skóry, która wydaje się porządnie napięta, odświeżona i zdrowa
+ przyjemny zapach Jest wiele wersji zapachowych. Sama wybrałam oryginalną kawową ponieważ uwielbiam zapach kawy
+ brak szkodliwych składników
+ wydajny

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Ja stosuję kawę z oliwą z oliwek. Zaparzone fusy mieszam z oliwką tak żeby konsystencja była papkowata i smaruję całe ciało. Polecam robić peeling w wannie albo pod prysznicem, bo można troszkę nabrudzić. Dodatkowo stosuje po peelingu naturalny kolagen, który dobrze wpływa na skórę i zwalcza cellulit. Dla zainteresowanych posyłam linka https://kolagenspa.pl/sklep/kolagen-graphite/kolagen-naturalny-graphite-200-ml-colway

zastosowałam obydwa i robi wielkie wrażenie! :) dziękuję

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Sama robię peeling z fusów od kawy oraz cukrowy, czasem też solny. Z domieszką oliwy.

Mój faworyt to zdecydowanie kawa i olej kokosowy :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

U mnie też fusy z kawy, ale dodane do szarego mydła w płynie. Na pięty jeszcze dodatkowo cukier.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Też taki robię, mam po nim super skórę i co tego jeszcze jestem obudzona. Zostawia tylko brązowawy kolor na skórze, co czasami jest akurat plusem, bo jestem dosyć blada.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Ja używam głównie peelingu kawowego. Mieszam fusy z olejem kokosowym i stosuje go na ciało. Bardzo fajnie ściąga martwy naskórek, nawilża i wygładza skórę. Poza tym pomaga na cellulit i rozstępy.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Też robię ten kawowy, mam po nim super gładką skórę i ten zapach :)

Peelingi są świetne, mam dzięki nim gładką skórę, a to dla mnie najważniejsze.

Zgadzam się - kocham takie peelingi z cukru i olejków ale robię tylko wtedy kiedy nie mam mocnych króst żeby ich nie roznosic po calej twarzy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-19 13:50 przez ZochaGra.

Ale czadowo! Nie sądziłam, że tak prosto można zrobić w domu peeling. Zabiorę się do niego na pewno, gdy już będę miała trochę więcej czasu :) To musi nieziemsko pachnieć!

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Zdecydowanie najbardziej lubię z kawą i z cukrem :) Fajnie działa, lepiej niż jakikolwiek sklepowy produkt

W domu najczęściej funduje sobie peeling z awokado, ale raz do roku umawiam się na serię peelingów laserowych w krakowskiej klinice vesuna. Może i domowe sposoby są dobre, ale jednak laser potrafi zdziałać cuda. Owszem na efekty trzeba trochę poczekać, ale moja skóra po tym laserowym peelingu ma naturalny koloryt, a także poprawia się gęstość skóry. Sama czuję się jak nowo narodzona. Jakoś za dużo z usług medycyny estetycznej nie korzystam, ale wydaje mi się, że od czasu do czasu nie zaszkodzi sobie dogodzić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plamy po opalaniu -ratunku!