Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

sklep detailingowy

12 minut temu

kosmetyki samochodowe

57 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

To prawda, ten peeling z kawą jest bardzo fajny, ładnie ujędrnia ciało. Można go lekko modyfikować i dodawać jakieś składniki, tak jak pisały dziewczyny powyżej: np. oliwę czy cynamon. Warto spróbować

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

ja właśnie taki peeling z kawy robię sobie na udach i mam znacznie mniejszy celuliut :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Nie słyszałem o takim, tylko do oczyszczania skóry.

Dołączam się do ochów i achów nad peelingiem kawowym! Uwielbiam !!! :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Do kawowego można te z trochę wymoczonych płatków owsianych dodać, albo oliwki, albo olejku np. arganowego, makadamia.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Kawowe peelingi są na prawdę super, ja ostatnio kupiłam naturalny z Bułgarii bo nie mam czasu zbytnio robić swojego :)

A co do wągrów podobno to pomaga, ale nie testowałam osobiście :)/
- łyżka soli morskiej
- pół łyżki soku z cytryny
- łyżkę wody

Nasmarować twarz i po 15-20 min płatkiem ścierać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-16 16:59 przez kasia1koba.

Sól na twarz? A nie wysusza?
Ja robiłam z soli morskiej na ciało, ale na twarz to nie słyszałam.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Ja uwielbiam peelingi kawowe - czasami wracam do kupnych zachęcona zapachem, reklamą itd. i zazwyczaj żałuję swojej decyzji. Kawowe rządzi :D no i można pozbyć się kiepskiej kawy ;)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Peeling kawowy domowej roboty to mój ulubiony. Ja robię z fusów z kawy, łyżki oleju i cynamonu. :)

Łał, super pomysł :) Niestety mam przymieszkowe zapalenie skóry, co znaczy że często muszę złuszczać naskórek - dlatego peelingi zawsze mile widziane :) Generalnie raczej wybieram takie super-profesjonalne peelingi medyczne, np w instytucie Medycyna estetyczna Wrocław, ale takie domowe też chętnie robię :) Czasem robię sobie sama takie balsamy na delikatnej oliwie, ze świeżymi ziołami - ale potem pachnę jak pizza.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

Ja też uwielbiam peeling kawowy, w połączeniu z solą i cynamonem cudownie złuszcza skóre, po tym zabiegu jest zawsze gładka i miła w dotyku. Szkoda tylko, ze nie przepadam za zapachem kawy ale czego nie robi sie dla urody.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

kawowy super, szczególnie w połączeniu z cukrem trzcinowym i olejkiem migdałowym :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

kawowy rządzi! chociaż nie znoszę zapachu kawy, to peeling jest nie do przebicia!

Peeling kawowy to jeden z moich ulubionych kosmetyków :)

Tez używam peelingu kawowego i to najlepszy sposób według mnie by mieć gładkie ciało :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz znaczenie