Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

19 minut temu

sprawdzony stomatolog

23 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

To prawda, ten peeling z kawą jest bardzo fajny, ładnie ujędrnia ciało. Można go lekko modyfikować i dodawać jakieś składniki, tak jak pisały dziewczyny powyżej: np. oliwę czy cynamon. Warto spróbować

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

ja właśnie taki peeling z kawy robię sobie na udach i mam znacznie mniejszy celuliut :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Nie słyszałem o takim, tylko do oczyszczania skóry.

Dołączam się do ochów i achów nad peelingiem kawowym! Uwielbiam !!! :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Do kawowego można te z trochę wymoczonych płatków owsianych dodać, albo oliwki, albo olejku np. arganowego, makadamia.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Kawowe peelingi są na prawdę super, ja ostatnio kupiłam naturalny z Bułgarii bo nie mam czasu zbytnio robić swojego :)

A co do wągrów podobno to pomaga, ale nie testowałam osobiście :)/
- łyżka soli morskiej
- pół łyżki soku z cytryny
- łyżkę wody

Nasmarować twarz i po 15-20 min płatkiem ścierać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-16 16:59 przez kasia1koba.

Sól na twarz? A nie wysusza?
Ja robiłam z soli morskiej na ciało, ale na twarz to nie słyszałam.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Ja uwielbiam peelingi kawowe - czasami wracam do kupnych zachęcona zapachem, reklamą itd. i zazwyczaj żałuję swojej decyzji. Kawowe rządzi :D no i można pozbyć się kiepskiej kawy ;)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Peeling kawowy domowej roboty to mój ulubiony. Ja robię z fusów z kawy, łyżki oleju i cynamonu. :)

Łał, super pomysł :) Niestety mam przymieszkowe zapalenie skóry, co znaczy że często muszę złuszczać naskórek - dlatego peelingi zawsze mile widziane :) Generalnie raczej wybieram takie super-profesjonalne peelingi medyczne, np w instytucie Medycyna estetyczna Wrocław, ale takie domowe też chętnie robię :) Czasem robię sobie sama takie balsamy na delikatnej oliwie, ze świeżymi ziołami - ale potem pachnę jak pizza.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

Ja też uwielbiam peeling kawowy, w połączeniu z solą i cynamonem cudownie złuszcza skóre, po tym zabiegu jest zawsze gładka i miła w dotyku. Szkoda tylko, ze nie przepadam za zapachem kawy ale czego nie robi sie dla urody.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

kawowy super, szczególnie w połączeniu z cukrem trzcinowym i olejkiem migdałowym :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

kawowy rządzi! chociaż nie znoszę zapachu kawy, to peeling jest nie do przebicia!

Peeling kawowy to jeden z moich ulubionych kosmetyków :)

Tez używam peelingu kawowego i to najlepszy sposób według mnie by mieć gładkie ciało :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz znaczenie