Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Ja stosuję od paru lat tylko kawowy. Mielona kawa dwie łyżeczki, zalane wodą (lub po prostu fusy po kawie, którą wypiję). Peeling kawowy stosuje przede wszystkim na twarz. Raz, dwa razy na tydzień. Mam po nim matową i gładką skórę. Nie zauważyłam, żeby kawa poprawiała koloryt, ale na prawdę jest to dobry peeling.

Ja na twarz robię z płatków owsianych:
-2 łyżki płatków
-łyżka miodu
-łyżka śmietany/jogurtu naturalnego
trzeba to mieszać do uzyskania w miarę jednolitej konsystencji, nałożyć na twarz, zostawić na chwilę (jakieś 5 min.), a później delikatnie wmasować i spłukać pozostałość ciepłą wodą.

ja proponuję:

kawa grubo ziarnista + żel pod prysznic + kilka łyżek cynamonu i oliwy z oliwek, wymieszać na taką tzw. papkę.
masować w miejscach z cellulitem, koleżanka twierdzi że działa :) ja nie wiem, bo dopiero rozpocznę tą kuracje ;p

kiedys po peelingu z kaw mialam wysep krostek na cakych nogach, czytalam gdzies ze peelingi trzeba robic wtedy jak nie ma sie zadnego syfka na nodze bo jak jest to podobno sie rozprzestrzenia wlasnie przy peelingu..

a ja ostatnio zrobilam eksperyment i zrobilam peeling z : kawa, zel pod prysznic, kakao, oliwka bambino, krem oliwkowy ziaja, balsam do ciala antycelluitowy , wiorki kokosowe(:D) , sok z cytryny, sol :D:D:D i byl spoko, skora jak u niemowlaka :D

najprostszy na świecie i najskuteczniejszy- piję kawkę, potem do szklanki z fusami wlewam trochę żelu pod prysznic i gotowe:) można też zamiast żelu dodać do fusów śmietanę albo jogurt naturalny, wtedy skóra jest delikatna, ale mi osobiście przeszkadza zapach takiego wynalazku...

Ja daję 3 łyżki stołowe kawy (takiej po której zostają fusy)+2 łyżki stołowe soli+ zapalać to wszystko oliwką dla dzieci albo żelem pod prysznic którym się myjesz do uzyskania gęstej konsystencji. Takie proporcje powinny starczyć na około tydzień.
Jeśli robi się to codziennie to po tygodniu są już widoczne efekty redukcji cellulitu :)
Ja daję 3 łyżki stołowe kawy (takiej po której zostają fusy)+2 łyżki stołowe soli+ zapalać to wszystko oliwką dla dzieci albo żelem pod prysznic którym się myjesz do uzyskania gęstej konsystencji. Takie proporcje powinny starczyć na około tydzień.
Jeśli robi się to codziennie to po tygodniu są już widoczne efekty redukcji cellulitu :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Cytat
martischa
A ja sobie na all kupuje korund do mikrodermabrazji albo peeling ze skały wulkanicznej i mieszam z żelem do mycia twarzy i peelinguję twarz. Jest idealny na wszelkie rozszerzone pory, krostki i skóra jest delikatna, mięciutka i napięta :D


Właśnie wypróbowałam korund z ulubionym żelem pod prysznic... i chyba już nie kupię zwykłego peelingu.
Skóra jest wprost aksamitna, dawno nie miałam tak mięciutkiej. W zasadzie chyba nigdy jeszcze.... :]


dobry na cellulit , jest cukier , kawa , cynamon , imbir kakao :P
pomaga po stosuję :)

ja wolę te z drogerii

ja czasami z cukru

cukier+żel do twarzy+oliwka rewelacja!!!!!

Ja blizn pozbyłam się przez Contratubex. Tylko, ze ta masc jest droga.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-20 15:57 przez mery1211.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TATUAŻ / Pokażcie swoje tatuaże - galeria cz.1