Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Postanowiłam założyć watek zbiorczy nt peelingów domowej roboty. Wypisujcie tutaj skład i w jakich celach stosujecie ten peeling, słyszałam że np peeling z kawy stosuje się na cellulit, oraz nadaje skórze lepszy koloryt.

Peelingi które stosuję na ciało, głównie w celu 'zdzierania' naskórka, z nadzieją że pomogą mi pozbyć się przebarwień na plecach po trądziku:
-miód+cukier+trochę soku z cytryny+oliwa - pięknie pachnie :D
-żel pod prysznic+kawa mielona+oliwa - faktycznie nadaje koloryt skórze, co do cellulitu to nie wiem ponieważ nie mam tego problemu, i słyszałam również że zmniejsza rozstępy ale tego też nie potwierdzę ponieważ mam tylko dwa rozstępy, które mi nie przeszkadzają :P

Peeling na twarz, po którym cera jest super gładziutka, niemalże jak pupcia niemowlaka
-kawa mielona+cukier+mydło w płynie+miód - również pięknie pachnie :D

zweryfikowana
Posty: 569
Ostrzeżenia: 1/5

ja też przede wszystkim kawę stosuję, w różnych kombinacjach

Ja też robie często taki peeling z kawy mielonej i mieszam to z żelem pod prysznic:)Fajny jest również peeling z cukru zmieszanego z oliwą z oliwek:)

a można więcej takich sposobów na pozbycie się trądziku albo blizn po nim? ;)


i jeszcze można prosić miarki do tych wszystkich produktów ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 18:04 przez patu13.

ja tez stosuje kawowy

ja ilość produktów różnie daję ;p trochę żelu do tego dwie łyżki stołowe kawy i dwie łyżki oliwy ;D

ja robię peeling z cukru i albo mydła (w płynie oczywiście) albo żelu pod prysznic :D niby nic, ale skóra potem jest super ;)

dziękuje ;D mam nadzieje że zadziała ;)

Super watek ..akurat o nim myslałam ,ze chyba cos takiego ząłoże, bo mi sie przydadza porady a tu masz .... z chcecia posledze i wykorzystam porady ...ja niestety nic nie mam tylko gotowe aaa i kiedys jak byłam nastolatka to robiłam z płatków owsianych

Kawa mielona + oliwka Bambino lub żel pod prysznic, czasem dodaję jeszcze cukier do tego - poprawia koloryt, dobre na celu.
Cukier + oliwka Bambino - na starcie naskórka, dobre przed nałożeniem np. balsamu brązującego.

fajnie by było jakby wątek się bardziej rozkręcił i więcej osób wypisywałoby tutaj swoje propozycje ;)

wlasnie,wlasnie dawajcie dalej! :)

Cytat
Vanitys
Kawa mielona + oliwka Bambino lub żel pod prysznic, czasem dodaję jeszcze cukier do tego - poprawia koloryt, dobre na celu.
Cukier + oliwka Bambino - na starcie naskórka, dobre przed nałożeniem np. balsamu brązującego.


Identyko robię kawowy jak Ty :D ,lepiej dać cukier brązowy bo jest trochę grubszy od białego :D.Wszystkim polecam :)

chwała Ci za ten przepis na plamy na plecach. W ciąży mi się porobiły takie paskudztwa i zostały mi plamki. Mam nadzieję, że mi to zejdzie po tym wrrrr...


A ja sobie na all kupuje korund do mikrodermabrazji albo peeling ze skały wulkanicznej i mieszam z żelem do mycia twarzy i peelinguję twarz. Jest idealny na wszelkie rozszerzone pory, krostki i skóra jest delikatna, mięciutka i napięta :D

a ktoś ma jakiś peeling na wyciągnięcie wągrów? :D nie wiem czy w ogóle istnieje coś takiego ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TATUAŻ / Pokażcie swoje tatuaże - galeria cz.1