Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

41 minut temu

Biznes

45 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Postanowiłam założyć watek zbiorczy nt peelingów domowej roboty. Wypisujcie tutaj skład i w jakich celach stosujecie ten peeling, słyszałam że np peeling z kawy stosuje się na cellulit, oraz nadaje skórze lepszy koloryt.

Peelingi które stosuję na ciało, głównie w celu 'zdzierania' naskórka, z nadzieją że pomogą mi pozbyć się przebarwień na plecach po trądziku:
-miód+cukier+trochę soku z cytryny+oliwa - pięknie pachnie :D
-żel pod prysznic+kawa mielona+oliwa - faktycznie nadaje koloryt skórze, co do cellulitu to nie wiem ponieważ nie mam tego problemu, i słyszałam również że zmniejsza rozstępy ale tego też nie potwierdzę ponieważ mam tylko dwa rozstępy, które mi nie przeszkadzają :P

Peeling na twarz, po którym cera jest super gładziutka, niemalże jak pupcia niemowlaka
-kawa mielona+cukier+mydło w płynie+miód - również pięknie pachnie :D

zweryfikowana
Posty: 569
Ostrzeżenia: 1/5

ja też przede wszystkim kawę stosuję, w różnych kombinacjach

Ja też robie często taki peeling z kawy mielonej i mieszam to z żelem pod prysznic:)Fajny jest również peeling z cukru zmieszanego z oliwą z oliwek:)

a można więcej takich sposobów na pozbycie się trądziku albo blizn po nim? ;)


i jeszcze można prosić miarki do tych wszystkich produktów ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 18:04 przez patu13.

ja tez stosuje kawowy

ja ilość produktów różnie daję ;p trochę żelu do tego dwie łyżki stołowe kawy i dwie łyżki oliwy ;D

ja robię peeling z cukru i albo mydła (w płynie oczywiście) albo żelu pod prysznic :D niby nic, ale skóra potem jest super ;)

dziękuje ;D mam nadzieje że zadziała ;)

Super watek ..akurat o nim myslałam ,ze chyba cos takiego ząłoże, bo mi sie przydadza porady a tu masz .... z chcecia posledze i wykorzystam porady ...ja niestety nic nie mam tylko gotowe aaa i kiedys jak byłam nastolatka to robiłam z płatków owsianych

Kawa mielona + oliwka Bambino lub żel pod prysznic, czasem dodaję jeszcze cukier do tego - poprawia koloryt, dobre na celu.
Cukier + oliwka Bambino - na starcie naskórka, dobre przed nałożeniem np. balsamu brązującego.

fajnie by było jakby wątek się bardziej rozkręcił i więcej osób wypisywałoby tutaj swoje propozycje ;)

wlasnie,wlasnie dawajcie dalej! :)

Cytat
Vanitys
Kawa mielona + oliwka Bambino lub żel pod prysznic, czasem dodaję jeszcze cukier do tego - poprawia koloryt, dobre na celu.
Cukier + oliwka Bambino - na starcie naskórka, dobre przed nałożeniem np. balsamu brązującego.


Identyko robię kawowy jak Ty :D ,lepiej dać cukier brązowy bo jest trochę grubszy od białego :D.Wszystkim polecam :)

chwała Ci za ten przepis na plamy na plecach. W ciąży mi się porobiły takie paskudztwa i zostały mi plamki. Mam nadzieję, że mi to zejdzie po tym wrrrr...


A ja sobie na all kupuje korund do mikrodermabrazji albo peeling ze skały wulkanicznej i mieszam z żelem do mycia twarzy i peelinguję twarz. Jest idealny na wszelkie rozszerzone pory, krostki i skóra jest delikatna, mięciutka i napięta :D

a ktoś ma jakiś peeling na wyciągnięcie wągrów? :D nie wiem czy w ogóle istnieje coś takiego ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TATUAŻ / Pokażcie swoje tatuaże - galeria cz.1