Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

06 lut 2013 - 15:48:56

Dziewczyny powiem Wam jako Kosmetolog z wykształcenia i osoba pracująca na tym sprzęcie, że podstawową informacja do Was , że jest iż liposukcja ultradźwiękowa to zabieg WSPOMAGAJĄCY!, a nie odchudzający.
Pomaga uporać się z tkanką tłuszczową w takich partiach jak brzuszek, bryczesy, ramiona, uda, a także pośladków.
Sprzęt opiera się na działaniu ultradźwięków o częstotliwości dopasowanej do wykonaniu zabiegu na określonej partii ciała.
Nie jest to zabieg Cudotwórczy. Ale wykonywany w regularnej serii bardzo skutecznie wspomagający walkę z tkanką tłuszczową.
Sam mechanizm polega niszczeniu błony komórek tłuszczowych przez fale ultradźwiękowe o różnej częstotliwości, uwalniając tłuszcz i usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową.
Jest to zabieg nie inwazyjny, nie naruszający ciągłości naskórka, więc w miarę zastosowania się do procedury wykonywania bez przeciwwskazań u pacjenta bezpieczny, nie wywołujący dyskomfortu i przykrych skutków ubocznych.
Ultradźwięki wywołują efekt kawitacji w tkance tłuszczowej - e efekcie drgań powstające drobne pęcherzyki pękają naruszając tym samym błonę komórki adipocytu magazynującej tłuszcze proste, co skutkuje ich zniszczeniem i usunięciem tłuszczy z organizmu.
Ważne jest to, że przy ćwiczeniach lub diecie nie uśmiercamy adipocytów, jedynie zmniejszmy ich objętość.
I pod względem fizjologicznym osobiście zalecam po takim zabiegu wykonaniu drenażu limfatycznego, aby uwolniony tłuszczyk odprowadzić do węzłów, co wpływa na jego wydalenie z organizmu.
Zabieg jednak nie jest tani. A jednorazowy nie ma takiego działania jak seria.
W gabinecie, w którym pracuję cena regularna wynosi 350zł za pojedynczy zabieg na wybraną partię. Cena jest jednakowa na każdej partii ponieważ zabieg jest wykonywany przez określony czas.
Zalecana ilość zabiegów jest indywidualna w zależności od oczekiwań i obserwowanych efektów, ale wynosi między 5 a 10 zabiegów.
Osobiście polecam ten zabieg ze względu na działanie i nie inwazyjność.
Choć moim nowym odkryciem jest kriolipoliza.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

05 lis 2013 - 08:53:49

Ktoś może pochwalić się jakimiś nowymi opiniami, bo zastanawiam się nad tym zabiegiem i jestem ciekawa :)

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

05 lis 2013 - 09:07:29

to nie jest forma odchudzania, a tylko rozbijania fałd tłuszczu. moze lekko wyszczuplic uda i wygładzic posladki, ale nie pomoze ci schudnąć. do tego trzeba dobrej, zdrowej diety i ćwiczeń... nie ma innych sposobów

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

05 lis 2013 - 09:12:37

Życie uczy, że co tanio, to nic nie jest warte. I zupełnie się z tym zgadzam. Chcesz schudnąć lub skorygować sylwetkę to weź się do roboty i ćwicz! Gwarantowany efekt i szacunek do swojego ciała wzrasta wymiernie.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

05 lis 2013 - 09:21:47

dieta i trening to jest najlepsza liposukcja dla ciała



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 09:22 przez beata0904.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

06 lis 2013 - 07:30:08

A czy któraś z Was słyszała o kriolipolizie?? Jestem dopiero co po pierwszym zabiegu, a czeka mnie jeszcze 5!!! z tym, że ja, nie zdecydowałam się na zwyczajne zamrażanie, a połączyłam je z działaniem falą akustyczną. Dlatego chyba już dzisiaj, a więc kilka dni po zabiegu, mogę się pochwalić pierwszymi rezultatami :) :) zabieg robiłam Criowavem, w Katowicach, w Ultraslimshowroomie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-13 09:17 przez juliakawka.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

13 sty 2014 - 14:36:05

moim zdaniem fajny zabieg, bo takie połączenie dwa w jednym jest skuteczniejsze - w tym wypadku fala wspomaga tylko koriolipozę. ja też walczę z cellulitem, ale na siłowni, pewnie gsdybym miała taka mozliwośc, top chciałabym skorzystac z criowave.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

20 lis 2018 - 16:28:32

Jeśli mogę być szczera, to uważam, że teksty w stylu idź ćwiczyć, jedz zdrowo i pij wodę, są nie na miejscu! Ja też ćwiczyłam, zdrowo się odżywiałam, piłam hektolitry wody i dalej nie miałam takiej sylwetki, o jakiej marzyłam. Niestety trzy ciąże i wiek, zmieniły moje ciało dlatego postanowiłam oddać się w ręce chirurga i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Mój mąż jest zachwycony a po 15 latach małżeństwa dalej poza mną świata niie widzi. Dziewczyny jeśli naprawdę potrzebujecie tej operacji i uwierzycie, że zmieni wasze życie to czemu nie? Wiecie ile kobiet każdego dnia poddaje się liposukcji? Wszystko jednak z głową. . Uważam że jest jedna z lepszych i jak najbardziej profesjonalnych klinik w Warszawie ;]

Udanego tygodnia kochane ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-21 16:40 przez macarena01.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

straszna cera!