Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne powiększanie biustu

20 cze 2020 - 08:17:24

są specjalne tabletki nazywają się Breastfem które trudno znaleźć w Polsce ale można ja kupiłam, one powodują produkcję estrogenów i powiększanie biustu, co ważne to naturalne zioła znane od wieków stosowane przez kobiety w Ameryce Południowej i Afryce nawet niezłe efekty mozna dzięki nim uzyskać mi udało się zwiększyć rozmiar miseczki o jeden. Z tego co wyczytałam to bezpieczny preparat zarejestrowany w Unii jako suplement jest i dosyć tani do tego cała kuracja ok. 100zł.

Naturalne powiększanie biustu

10 lip 2020 - 11:01:49

w końcu jakieś konkretne które działają

Naturalne powiększanie biustu

29 wrz 2020 - 14:02:46

Brałam pełną kurację nimi 4 miesiące 2 opakowania za 136zł i jestem bardzo zadowolona. W tej cenie lepszego efektu nie znajdziecie tylko operacja

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne powiększanie biustu

05 paź 2020 - 08:38:34

Dziewczyny szkoda kasy na te wszystkie suplementy. Jeżeli nie chcecie implantów, albo boicie się powikłań po operacji to jest jeszcze jeden ratunek. Sama nie chciałam implantów ze względu na ich sztuczny wygląd i ewentualne poroblemy w przyszłości. Poszperałam w internecie i znalazłam opcję która mi odpowiada https://klinikaotco.pl/oferta/powiekszanie-piersi-wlasnym-tluszczem/
Zabieg będę miała wykonywany w styczniu 2021.

Naturalne powiększanie biustu

09 lis 2020 - 15:19:44

Witajcie dziewczyny,
ja również należę do grona tych, które raczej nie mają się czym pochwalić. Pokrótce mówiąc chciałabym, żeby mój biust był 1-2 rozmiary większy. Suplementy mnie nie do końca przekonują. Nie lubię się niczym faszerować. Na zabieg powiększania piersi niestety mnie nie stać. Ale ostatnio znalazłam inne rozwiązanie - https://sferaintymna.pl/cwiczenia-na-powiekszenie-biustu/ Lubię aktywność fizyczną, chętnie dodam te ćwiczenia do swojego treningu. Jednak czy mogą one faktycznie działać - któraś z Was kiedyś osiągnęła efekty za pomocą ćwiczeń?

Naturalne powiększanie biustu

08 mar 2021 - 16:48:41

Stosowałam te breastfem 4 miesiące moja ocena 7/10 ogólnie polecam

Naturalne powiększanie biustu

28 mar 2022 - 14:39:25

dobre są potwierdzam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Infuzja tlenowa