Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne powiększanie biustu

24 paź 2013 - 08:53:12

yUUUUUUUUUUUUU??:), bo nic więcej mi nie przychodzi do głowy,chciałam jeszcze posiedzieć ale do widzenia wszystkim.

Naturalne powiększanie biustu

25 paź 2013 - 01:13:58

Cytat
luiza2012
Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/



Popieram ,że za duzy biust to naprawdę duuużżżyyyy problem.Mam miseczkę E z niektórych firm F i tu dramat w tym sensie że wszystkie ładne staniki są do C ,D to już rzadko, muszę nosić zwykłe gładkie, a uwielbiam, sliczną bieliznę!A już najgorsze ze muszę kupować wszystkie bluzki o rozmiar dwa wieksze!A już nie mówię że wszyscy się patrzą w dekolt -nienawidzę tego!(nie obnoszę się z biustem wrecz go chowam a i tak ,,latające cycki,,przyciagają wzrok ,yyyyyy tragedia!Ciesz się dziewczyno że masz zgrabniuchy w staniku ,a już na pewno wybij sobie z głowy silikon!!!
Jak sa ładne staniki i duże to firm ,które kosztują majątek!kiedyś pół dnia chodziłam za głupim stanikiem ,jakiś horror....żadna przyjemność i przymierzasz i przymierzasz i wszystko wyłazi ze stanika!

Bluzki kupuje się w BiuBiu, Pepperbery i Urkye, to są firmy, gdzie wszyskto jest na tip top dopasowane (mają przemyślany system rozmiarów).


Staników pieknych jest masa do miseczki K angielskiej (polska R-S), tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać (i mieć dobrze dobrany rozmiar, a Ty takiego raczej nie masz, bo inaczej nie pisałabyś przy E-F o "wielkim biuście" i nic a nic by ci nie "latało";). Nawet marki polskie (Ewa Michalak, Comexim, Ava, Kris Line...) mają niezły wybór.

O, jakie dziesiątki modeli we wszelkich kolorach można kupić w rozmiarze 30G (65J) i wcale nie kosztują "majątku":

W sklepie nr 1

W sklepie nr 2 (najlepsza polska marka, zwracam uwagę na staniki bez ramiączek)

W sklepie nr 3 (też polska marka)

I jeszcze ułamek oferty na żywych biustach

Itd. itp.

A co sezon oferta się zmienia i powiększa...

Naturalne powiększanie biustu

25 paź 2013 - 06:33:16

Cytat
takaona
Cytat
luiza2012
Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/



Popieram ,że za duzy biust to naprawdę duuużżżyyyy problem.Mam miseczkę E z niektórych firm F i tu dramat w tym sensie że wszystkie ładne staniki są do C ,D to już rzadko, muszę nosić zwykłe gładkie, a uwielbiam, sliczną bieliznę!A już najgorsze ze muszę kupować wszystkie bluzki o rozmiar dwa wieksze!A już nie mówię że wszyscy się patrzą w dekolt -nienawidzę tego!(nie obnoszę się z biustem wrecz go chowam a i tak ,,latające cycki,,przyciagają wzrok ,yyyyyy tragedia!Ciesz się dziewczyno że masz zgrabniuchy w staniku ,a już na pewno wybij sobie z głowy silikon!!!
Jak sa ładne staniki i duże to firm ,które kosztują majątek!kiedyś pół dnia chodziłam za głupim stanikiem ,jakiś horror....żadna przyjemność i przymierzasz i przymierzasz i wszystko wyłazi ze stanika!

Bluzki kupuje się w BiuBiu, Pepperbery i Urkye, to są firmy, gdzie wszyskto jest na tip top dopasowane (mają przemyślany system rozmiarów).


Staników pieknych jest masa do miseczki K angielskiej (polska R-S), tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać (i mieć dobrze dobrany rozmiar, a Ty takiego raczej nie masz, bo inaczej nie pisałabyś przy E-F o "wielkim biuście" i nic a nic by ci nie "latało";). Nawet marki polskie (Ewa Michalak, Comexim, Ava, Kris Line...) mają niezły wybór.

O, jakie dziesiątki modeli we wszelkich kolorach można kupić w rozmiarze 30G (65J) i wcale nie kosztują "majątku":

W sklepie nr 1

W sklepie nr 2 (najlepsza polska marka, zwracam uwagę na staniki bez ramiączek)

W sklepie nr 3 (też polska marka)

I jeszcze ułamek oferty na żywych biustach

Itd. itp.

A co sezon oferta się zmienia i powiększa...





Bardzo dziekuje za wyczerpujace informacje......
Jesteś bardzo pomocna ..............
Dziekuję i pozdrawiam!!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-25 06:37 przez luiza2012.

Naturalne powiększanie biustu

25 paź 2013 - 06:55:08

Cytat
gabi203
jak masz miseczke C to masz duże piersi. Ja mam 18 lat i mam nie za duże takie w sam raz. ale chce mieć większe. ja słyszałam, że od jedzenia rosną piersi ale zależy o jakiej porze i co zjadamy. Słodycze powinniśmy jejść do godz 19 zeby potem spalić kalorie które odkładają się w górnych pariach ciała. Jeśli zjemy coś słodkiego/tuczącego po godz 23 to pójdzie nam w biodra i pupę. oczywiście nie, że zaraz urośnie Ci tu i ówdzie z 2 cm , ale w Ciągu roku może nawet 3-4 cm wyjść w bioderkach, natomiast w piersiach nawet 5 cm przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach w ciągu 12 mscy.

A wiesz czemu rosną od jedzenia?Bo się tyje i się tłuszczyk tam odkłada,ot cała tajemnica rośnięcia biustu po jedzeniu.Moja siostra tak miała-śmiała się "patrz jak mi urosły cycki",ale jednocześnie urosły jej inne części ciała,bo po prostu przytyła.

Co do masażu i że cię piersi bolą to raczej nie z powodu,że zaczęły rosnąć,ale skóra w tym miejscu jest delikatna i jak tak nagle zaczęłaś je masować to zaczęły boleć,po jakimś czasie się przyzwyczają i już boleć nie będą.

Naturalne powiększanie biustu

25 paź 2013 - 07:28:25

zrób sobie dziecko :D od pokarmu Ci urosną -.-
ps. jeśli nie skończyłaś 16 lat nie bierz mojej propozycji na poważnie :D
+ jak byłam mała dziadek mówił : " jedz piętki od chleba a piersi będziesz mieć duże " i chyba działa :D
na biust nie narzekam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-25 07:30 przez adusia1993.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Naturalne powiększanie biustu

05 lis 2013 - 11:13:28

nie wiem, czy w jakiś naturalny sposób można powiększyć biust, chyba tylko zabieg może je skutecznie je powiększyć, mnie bardzo interesuje ta metoda

czy któraś z was może była na takim zabiegu? i może coś na jego temat powiedzieć?

Naturalne powiększanie biustu

05 lis 2013 - 11:25:21

Dobierz sobie odpowiedni rozmiar stanika, smaruj balsamem ujędrniającym i nie głoś herezji :)

Naturalne powiększanie biustu

05 lis 2013 - 11:33:00

Ale nie które dziewczyny mają problemy :P ja nosze B i jestem zadowolna. Najważniejsze, żeby kobieta miała zdrowe piersi nie ważne czy duże czy małe. choć dla nie których to problem mieć duże piersi. :)

Naturalne powiększanie biustu

17 cze 2018 - 23:48:04

A jakieś domowe sposoby na powiększenie biustu? Zanim na świecie pojawiły się operacje itp kobietki też kombinowały trochę. Jakieś masaże i zioła podobno sprawdzają się. ;)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Naturalne powiększanie biustu

08 lip 2019 - 07:55:57

Dziewczyny jakies opinie o tabletkach Perfect bust? Czytam sobie opinie i są pozytywne ale czy ktos na forum może przyjmował i napisze czy było działanie?

Naturalne powiększanie biustu

08 lip 2019 - 13:59:16

75 C to nie jest mały biust + polecam Ci braffiterkę, bo może się okazać, że źle dobierasz rozmiar.

Jeśli jesteś młodą osobom to nie polecam powiększania chirurgicznego bo to dość poważne decyzja, duża ingerencja itp. Mi np biust bardzo urósł po tym jak zaczęłam brać tabletki anty - możesz spróbować

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Naturalne powiększanie biustu

11 lip 2019 - 08:20:07

Treść posta została usunięta automatycznie

Naturalne powiększanie biustu

11 lip 2019 - 12:18:13

Ja mam małe i żyje

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Naturalne powiększanie biustu

12 lip 2019 - 09:44:19

No wląsnie czytam sobie wiele opinii i dziewczyny są zadowolone z tabletek jednak obawiam się, że te tabletki wcale nie maja naturalnych składników ale maja w sobie hormony i z tego powodu powiększają biust. A nie chciałabym niczego szkodliwego.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Naturalne powiększanie biustu

15 lip 2019 - 10:35:04

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hiszpański tatuaż