Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

43 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne powiększanie biustu

26 wrz 2011 - 11:21:02

Tabletki i masaże może dobrze działają na ujędrnienie, ale nie wierzę, żeby od tego piersi autentycznie rosły. Niestety, jak chcemy mieć większe piersi, to zostają tylko operacje albo zabiegi - co prawda Macrolane nie przekonuje mnie do końca, bałabym się reakcji alergicznej, ale zawsze istnieje szansa na wstrzyknięcie własnego tłuszczu, przecież każda z nas ma tu i ówdzie niechciany nadmiar ;) Więc to dwie pieczenie na jednym ogniu, zabieg też jest tańszy niż Macrolane, może nie wszędzie dostępny (z tego co wiem, to w Warszawie zajmuje się tym dr Piotr Osuch, zresztą implantami też i to z powodzeniem), ale warto popytać :)

Naturalne powiększanie biustu

26 wrz 2011 - 11:24:45

Masakra ,innych problemów jeszcze nie masz :]

Naturalne powiększanie biustu

26 wrz 2011 - 11:27:12

Nie ma czegoś takiego jak naturalne powiekszanie biustu :) Ale podobno pozytywne myslenie jest dobre na wszystko ;)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne powiększanie biustu

04 paź 2011 - 15:50:43

Na pewno jest wiele skuteczniejszych form powiększania piersi niż masaże. Teraz dosyć popularne jest powiększanie biustu własnym tłuszczem. Z tego co się orientuję, to w Warszawie takie zabiegi przeprowadza dr Osuch. Na pewno nie powiększy to piersi o parę rozmiarów, ale wydaje mi się, że większy biust o rozmiar czy dwa wygląda o wiele bardziej naturalnie.

Naturalne powiększanie biustu

04 paź 2011 - 15:54:00

Cytat
asija777
Gdyby działały wszelkiego rodzaju masaże, kremy tabletki itd. na porost piersi, uwierz,że większość z nas miałaby mega biust ;)))) nie wierzę w takie rzeczy.

Dokładnie!

Naturalne powiększanie biustu

04 paź 2011 - 15:55:21

Cytat
malowanyptak
Nie ma czegoś takiego jak naturalne powiekszanie biustu :) Ale podobno pozytywne myslenie jest dobre na wszystko ;)









:)

Naturalne powiększanie biustu

03 lis 2011 - 18:25:03

A właśnie że jest jedna prosta metoda naturalnego powiększenia biustu, ale dotyczy tylko obecnych posiadaczek uniwersalnego 75B:

1. Pójść do salonu z bra fittingiem, dać się wymierzyć i dać sobie założyć poprawnie stanik (czyli dać sobie wyciągnąć cycki spod pach) - efekt minimum +2 rozmiary z miejsca :P

2. Ponosić tak dobrze dobrane staniki z pół roku, a te dodatkowe 2 rozmiary na stałe przeniosą się spod pach do przodu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 18:26 przez Deirdre.

Naturalne powiększanie biustu

05 mar 2012 - 12:55:20

Gdyby było to na stałe możliwe to chrurgii plastycznej spadły by o połowe dochody.

Naturalne powiększanie biustu

02 maj 2013 - 18:03:12

Nie mogę już czytać tych wywodów na temat "prawidłowego rozmiaru stanika". No i co się zmieni jak dziewczyna odkryje że ma inny?Chyba widzi jakie ma piersi i widzi że są małe nie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 18:03 przez Mee1990.

Naturalne powiększanie biustu

05 maj 2013 - 00:34:26

Tak intensywne masaże (że też Ci ręka nie odpadła) nie powiększą Twoich piersi, a jedynie poprawią ich ukrwienie przez co staną się nabrzmiałe, ale też nie należy przesadzić, ponieważ mogą Cię boleć -staną się wrażliwe na każdy dotyk.

Jeśli chodzi o ciąże i okres laktacyjny to jest coś takiego jak 'laktacja indukowana'. Jest to mechaniczne wywoływanie laktacji najczęściej przez kobiety, które zaraz adoptują dziecko i chciałyby karmić je swoim mlekiem.
Otóż jest to możliwe w 100% bezpieczne no i piersi się powiększają, ale trzeba być bardzo systematycznym no i wiadomo, że wygląd piersi po takiej laktacji to indywidualna sprawa -może zostać duży biust innej może się on zmniejszyć jeszcze bardziej, a tak dla ciekawostki dodam, że niektóre kobiety robią to dla swoich partnerów lub dla spełnienia własnych fantazji erotycznych o cycuszkach pełnych mleka, które piją ich partnerzy :P osobiście nie przemawia do mnie coś takiego, ale są gusta i guściki ;p

Naturalne powiększanie biustu

05 maj 2013 - 06:52:04

Cytat
Mee1990
Nie mogę już czytać tych wywodów na temat "prawidłowego rozmiaru stanika". No i co się zmieni jak dziewczyna odkryje że ma inny?Chyba widzi jakie ma piersi i widzi że są małe nie?

A choćby nawet wizualnie zmieniło się o tak:
http://na-ostatnia-haftke.blogspot.fr/2011/02/maa-metamorfoza-czyli-jak-przesiadam.html

to chyba warto, nie? Nie wspominając o tym, że źle dobrany stanik jest niewygodny i może szkodzić zdrowiu biustu, a za to noszenie dobrze dobranego stanika może trwale poprawić wygląd i rozmiar piersi. Ot, takie "nieważne" drobiazgi, nie?

P.S. spamerskie reklamy wyżej, "dzięki" którym ten temat został odkopany, zupełnie Ci nie przeszkadzają, nie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-05 06:54 przez takaona.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne powiększanie biustu

06 wrz 2013 - 10:44:20

ja jakoś się nie mogę przełamać do tabletek, ciężko mi uwierzyć w ich skuteczność. A jeśli chodzi o powiększenie piersi to chyba najlepszym sposobem jest operacja plastyczna, sama się jej w końcu poddałam, a doktor Osuch muszę powiedzieć super specjalista.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne powiększanie biustu

23 wrz 2013 - 16:40:40

Są też inne metody na przykład pewne ćwiczenia pozwalają wzmocnić mięśnie, co wpływa na wygląd piersi. Podobnie masaże mogą dać pewne rezultaty powiekszanie-piersi.com.

Naturalne powiększanie biustu

30 wrz 2013 - 14:17:45

Typowe dla tego forum, nie znam się to udam eksperta.

ćwiczenia + dieta wpływają na chudnięcie, dlaczego po ulicach nie chodzą same szczupłe laseczki?... no właśnie.

Trzeba przewalić internet i znajdzie się mnóstwo metod, tylko to nie jest łatwe i szybkie (w przeciwieństwie do skalpela). Jednak dziewczyny pracują nad swoimi biustami i widzą rezultaty. Niektórym np. po zażywaniu kozieradki biust się powiększa, jest sporo innych ziół, które mogą pomóc.

Masaże działają, można przenieść trochę piersi spod pach na właściwe miejsce. Sama zauważyłam poprawę.

Zdrowe przytycie też może pomóc. Trzeba poczytać których składników dostarczyć organizmowi. Wiadomo, że tłuszcz średnio pomoże (choć i z tkanki tłuszczowej składają się piersi), ale warto postawić na białko.

Naturalne powiększanie biustu

24 paź 2013 - 08:47:21

Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/



Popieram ,że za duzy biust to naprawdę duuużżżyyyy problem.Mam miseczkę E z niektórych firm F i tu dramat w tym sensie że wszystkie ładne staniki są do C ,D to już rzadko, muszę nosić zwykłe gładkie, a uwielbiam, sliczną bieliznę!A już najgorsze ze muszę kupować wszystkie bluzki o rozmiar dwa wieksze!A już nie mówię że wszyscy się patrzą w dekolt -nienawidzę tego!(nie obnoszę się z biustem wrecz go chowam a i tak ,,latające cycki,,przyciagają wzrok ,yyyyyy tragedia!Ciesz się dziewczyno że masz zgrabniuchy w staniku ,a już na pewno wybij sobie z głowy silikon!!!
Jak sa ładne staniki i duże to firm ,które kosztują majątek!kiedyś pół dnia chodziłam za głupim stanikiem ,jakiś horror....żadna przyjemność i przymierzasz i przymierzasz i wszystko wyłazi ze stanika!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 08:50 przez luiza2012.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIERCING / pokaż gdzie masz kolczyk - galeria cz.1