Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne powiększanie biustu

17 kwi 2011 - 13:54:45

Cytat
asija777
Gdyby działały wszelkiego rodzaju masaże, kremy tabletki itd. na porost piersi, uwierz,że większość z nas miałaby mega biust ;)))) nie wierzę w takie rzeczy.

Jasne, wielkośc piersi jest warunkowanie genetycznie i nie zmienimy tego, chyba tylko operacyjnie. Można jedynie im dopomóc i je ujędrnić. Są różnego typu świczenia w tym celu, ja znalazłam również takie tabletki bustello, które mają w składzie róznego rodzaju zboża i zioła, które w tej kompozycji dają widoczne efekty, a nigdy nie wierzyłam w "takie" cuda. Nie powiększam moich piersi, jednak ujędrniam co ptycznie je powiększa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-17 13:55 przez just7.

Naturalne powiększanie biustu

17 kwi 2011 - 13:57:34

Jezuuu baby kiedy zrozumiecie ze NIE MA naturalnych sposobów na większe cycki , przestańcie o nich stale myśleć . naprawdę nie macie większych zmartwień niż mały biust - zazdroszczę .

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

Naturalne powiększanie biustu

17 kwi 2011 - 14:05:37

A już myślałam, że mowa o powiększeniu biustu z własnej tkanki tłuszczowej, np. z ud ;)

Powiem tak, jedna z miseczką C (nie mówię tu już o fachowej rozmiarówce) czuje się dobrze, inna źle. Nic nikomu do tego, czy ktoś chce mieć duże czy małe. Każda kobieta robi to na własną odpowiedzialność i tyle :P

Jeżeli kiedyś mój biust zamieni się w przysłowiowy "zwis", bo nie pomogą żadne masaże i ćwiczenia- pójdę na operację usunięcia niepotrzebnej skóry, by wróciły do poprzedniego kształtu, a nawet bym wypełniła z własnej tkanki :P A co! Sama mam polską miseczkę C i czuję się z moim biustem dobrze, bo jest ładny, o :) Ale nie wykluczam tego, że w wieku 45 czy 50 lat będę chciała coś zmienić ;)

Naturalne powiększanie biustu

17 kwi 2011 - 14:07:09

Piersi powiększają się w okresie wzrostu organizmu (już Cię to nie obejmuje). Pierwsze słyszę o naturalnym powiększaniu piersi (ha ha ha). Po coś w końcu wymyślili opercje plastyczne. Masażem jedynie możesz ujędrnić piersi i to tyle ;D (może Ci się wydawać, że są większe ale to złudzenie). W czasie okresu tak samo piersi robią się jędrniejsze i wydają się większe.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Naturalne powiększanie biustu

17 kwi 2011 - 14:13:34

ja mam d albo dd zalezy bo rozmiar rozmiarowi nie rowny tak jak z butami a dla mnie idealny stanik powinien miec ok 10 cm mniej niz masz pod biustem wtedy ładnie piersi trzyma ja mam 75 D czasmi 80 bo w tych sklepach jest róznie wazne zeby stanik przymierzyc a naturalnym sposobem jest albo przytyc albo ciaza :) ale jak tyjesz nie zawsze musi ci isc w piersi ale chciałabym tak zeby tyc ale tylko w biuscie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-17 14:15 przez princeska22.

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:09:50

Dla mnie hasło "naturalne powiększenie piersi" kojarzy się tylko z wypełnieniem ich własnym tłuszczem - naturalnie dlatego, że rozmiar nie zmieni się diametralnie i piersi zostaną proporcjonalne, i naturalnie dlatego, że przy takim zabiegu nie używa się żadnych innych substancji syntetycznych, czy to kwasu hialuronowego czy wkładek silikonowych. W sumie bardzo chętne skusiłabym się na taką opcję, nie mam dużych piersi i chętnie zobaczyłabym się w staniku rozmiar wyżej. Wiem, że tego typu powiększenia propaguje warszawski chirurg plastyczny, dr Piotr Osuch - większość opinii w necie na jego temat dotyczy jego ekologicznego podejścia do medycyny estetycznej.

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:17:44

hahaha pewnie masz 75c tylko dlatego ,ze masz ogromny stanik chinski z push-up tez kiedys kupilam sobie na bazarku i rzekomo byla to miseczka d a nosze 75b;]

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:25:04

Cytat
natunio
zgadzam się z poprzedniczką, "standardowe" 75B czy 80C to tak naprawdę niedużo, no i literka to też nie wszystko:) na swoim przykładzie mogę podać: po fachowym mierzeniu wyszło że mam 65E. Wcześniej nosiłam właśnie 75B i wydawało mi się że jest ok, ale teraz czuć różnicę:)

Dopasowanie, dopasowaniem ale za dużo biustonosze też nie są wskazane. Dziw mnie bierze, że jeszcze w nim oddychasz.

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:25:35

Cytat
anusia89
Naturalne powiekszanie biustu? Ciaza ;) hehehe ;D


Dokładnie!!!
Hehe kolezanka ma racje!!

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:29:16

no to masz <moderacja>! ciesz sie ze nie jestes plaska ! ja mam 18 lat i mam miseczke A- prawa piers a misecza niecałe B, - lewa piers , a Tobie przeszkadza ze masz C, <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-19 09:52 przez moderator.

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:32:27

Cytat
harmoszka
yhy, w Japonii opatentowali gumę do zucia powiekszającą biust. Na pewno jest to kolejny genialny sposób ;)
o nie. już ją zamawiam. hehe

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:33:24

Cytat
invisible28
Cytat
natunio
zgadzam się z poprzedniczką, "standardowe" 75B czy 80C to tak naprawdę niedużo, no i literka to też nie wszystko:) na swoim przykładzie mogę podać: po fachowym mierzeniu wyszło że mam 65E. Wcześniej nosiłam właśnie 75B i wydawało mi się że jest ok, ale teraz czuć różnicę:)

Dopasowanie, dopasowaniem ale za dużo biustonosze też nie są wskazane. Dziw mnie bierze, że jeszcze w nim oddychasz.
Co cie dziwi ? wiesz ile ona ma pod biustem ? Raczej nie :)
Poza tym staniki sa z rozciągliwego materiału .

Swoją drogą ...
nosiła byś spodnie które maja 85 w pasie , mając 75 ? Wątpię

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:34:13

Cytat
invisible28
Cytat
natunio
zgadzam się z poprzedniczką, "standardowe" 75B czy 80C to tak naprawdę niedużo, no i literka to też nie wszystko:) na swoim przykładzie mogę podać: po fachowym mierzeniu wyszło że mam 65E. Wcześniej nosiłam właśnie 75B i wydawało mi się że jest ok, ale teraz czuć różnicę:)

Dopasowanie, dopasowaniem ale za dużo biustonosze też nie są wskazane. Dziw mnie bierze, że jeszcze w nim oddychasz.

aż dziw mnie bierze, że w dalszym ciągu tyle Polek w dobie Internetu jest nieuświadomionych jeśli chodzi o dobór rozmiaru. Czemu uważasz, że chodzi w za dużym? 65E to jak najbardziej normalny rozmiar, i to wcale nie duży. Ja przed ciążą taki nosiłam mając w biuście 88cm a pod 72 cm.
Jeszcze większy dziw mnie bierze, że tyle osób ściska swoje piersi w chinskich 75B uważając, że wszystko jest cacy i idealnie dobrane hehe

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:43:36

Może nie wynalazłam niczego nowego ale czytałam, że kawa może mieć znaczący wpływ na pogorszenie jakości i jędrności biustu... Ale są ćwiczenia, które pomogą zachować biust pięknym. Pompki oraz złączanie dłoni na wysokości klatki piersiowej( jak do modlitwy) i naciskanie mogą zdziałać cuda. Wiem co mówię, bo jestem zmuszona do tego typu rzeczy, noszę 70H... Dziewczyno, nie denerwuj się, jeszcze same urosną, zobaczysz! Ja mam 22 lata i co rok muszę zmieniać staniki na większe ;) Lekarz Ci tego nie wytłumaczy, ew. spojrzy jak na mutanta. Powtarzam jeszcze raz- ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia! Biust będzie ładny i na swoim miejscu :)

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:45:36

Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/

skąd ja to znam... zawsze kupuje wieksze bluzki zeby w cyckach sie zmiescic a polowe oddaje do krawcowej zeby zwezic pod biustem bo wygladam jak w worku. Chociaz ja rozumiem autorkę wątku.

Moje piersi to rozmiar 75 - 80 D i jak zdejmę stanik to wydaja mi sie serio małe albo jakoś dziwnie zbudowane i czasami też mam ochotę wszczepić jakieś implanty ale nie żeby powiększyć a skorygować kształt. Całe szczęście, że na co dzień nie latam bez stanika :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-18 11:48 przez electroamp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA