Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przed wykonaniem tatuażu nie nakładajcie na skórę maści przeciwbólowych.
Szczególnie jeśli nie skonsultowaliście tego wcześniej z waszym tatuażystą. Siedząc na fotelu wysłuchałam kilku historii o tym, jak osoby, bez wcześniejszego pytania, nałożyły na skórę specjalne maści, które kupiły na własną rękę w aptece. Skutek był taki, że tatuażysta miał dużo cięższe zadanie, a tusz nie chciał się odpowiednio wchłaniać. Jak się dowiedziałam, w takim przypadku tatuażysta ma prawo odmówić wykonania tatuażu, bo może nie znać środka, który zastosowaliście. Niektóre maści nakłada się w przypadku dużych tatuaży, ale wtedy na pewno dowiecie się o tym przed wizytą.

Jedyne czym sie powinno smarowac tatuaz to krem typu jakiegos alantanu juz po wykonaniu

Cytat
Minioska
Jedyne czym sie powinno smarowac tatuaz to krem typu jakiegos alantanu juz po wykonaniu

Dokladnie, sami tatuazysci go polecaja

Bo on fajnie natłuszcza

Polecam i to zdecydowanie. Nawet nie swędziało przy nim aż tak gojenie się skóry :)

Tez słyszalam ze powinno sie go stosowac albo cos podobnego.

Ja wolę dziewczyny bez tatuaża

Dziewczyn yz tatuazami sa bardzo seksowne o ile robia je z glową.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

dokładnie :) to jest indywidualna decyzja, mi się tatuaże bardzo podobają.

No ja jestem dosyć sceptycznie nastawiona na tatuaże

Tatuowanie to trudna decyzja.
Trudno znaleźć dobry wzór.
Ale trudniej jest znaleźć mistrza, który to zrobi

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Moja kolezanka zrobiła sobie wzdłóz plecow imie teraz juz exmęza, to jak musiało byc głupio jej jak poznała nowego goscia a on nie miał na imie Tomek tylko inaczej, usuwała ten tatuaz z 20 razy ale dalej go lekko widac, wiec przemyslcie bardzo dokladnie te tatuaze i co na nich bedzie równiez

bo tatuaz ma sie na całe zycie, w sumie niby powinno sie go miec hehe ale wiadomo róznie bywa wiec ten obraz na ciele musi byc pieknie wykonany, przez mistrza, który ma fach w reku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-09 09:30 przez tuska4.

oczywiście, ze powinno się zastanowić i iść do profesjonalisty, a to jej ciało. chciała to miała, usuwa sobie tusz, usuwa. wiadomo no imię nie jest dobrym pomysłem, ale jednak bo już nie przesadzajmy, że na całe życie i wszystko musi mieć sens i przemyślane tysiąc razy

znam lasi co sobie wytatuowały nawzajem daty urodzin, nie są parą tylko przyjaciólkami i dla mnie to też przesada jest juz

Cytat
minska
znam lasi co sobie wytatuowały nawzajem daty urodzin, nie są parą tylko przyjaciólkami i dla mnie to też przesada jest juz

Troche bez sensu, wyglada tak jakby bez tego nie pamietaly tych dat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyczka w Warszawie