Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Chce sobie zrobić tatuaż na całe przedramie, polecicie coś ?

Nie lepiej dobrać coś co ci się podoba? Mało znany wzór będzie o wiele bardziej przyciągał wzrok :)

Co sądzicie o muzycznym tatuażu takim jak ma Maffashion? Play, stop, next?

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Voria
Nie lepiej dobrać coś co ci się podoba? Mało znany wzór będzie o wiele bardziej przyciągał wzrok :)
Zgadzam się, chociaż zaczęłabym od tego w ogóle po co robić taki tatuaż :D Jeśli już tak, to na pewno nie "modne wzorki" tylko coś indywidualnie dobranego.

Ja sobie robiłam parę dni temu w tattoo Warszawa i nie było tak źle dość małego robiłam wiec też drogo nie wyszło ale salon profesjonalny było widać podejście ludzi do klienta. Ja sobie zrobiłam wzór muzyczny ponieważ bardzo lubię muzykę ale wiele dziewczyn ma takie motywy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-09 11:32 przez Garbirs.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Pmalepszak
Chce sobie zrobić tatuaż na całe przedramie, polecicie coś ?
Może jestem staromodna ale myślałam, że tatuaż ma coś symbolizować, z czymś się kojarzyć. Być częścią Ciebie a nie tylko wzorkiem...

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Ja myślę że kiedyś zrobię sobie rękaw w kwiaty magnolii. Od zawsze podobało mi się coś takiego. Uważam, że rękawy są bardzo ciekawym wyjściem.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Ja jestem zdecydowanie zwolennikiem kwiatów jeśli chodzi o tatuaże .I zawsze zależało mi by wyglądał on tak naturalnie . Czyli róża nie ma być niebieska tylko czerwona. Lubie tatuaże delikatne . Poza tym mając tatuaż powinnyśmy tez pamietac o pielęgnacji . Nie wiem czy któras słyszała , ale ostatnio mi w jednym ze studiów tatuażu polecono mi naturalny kosmetyk , bez parabenów i innych ropopochodnych świństw . Tattoo Butter ;) Jest mieszkanką maseł shea , chyba migdałowego i jeszcze jakiegoś . Na pewno jest tu olej kokosowy (tak na marginesie używam go do smażenia ) .A zamówiłam go na loveink.pl ;)

Cytat
Usza1ka
Co sądzicie o muzycznym tatuażu takim jak ma Maffashion? Play, stop, next?

jak dla mnie bardzo fajny. nutki też mi się podobają :)

Muzyczne fajne są, ja też lubie ptaki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Najbardziej podobaja mi sie male tatuu :)

Jaki był Wasz pierwszy tatuaż i dlaczego go zrobiłyście? :D

cytat, na żebrach, bo dużo dla mnie znaczył i znaczy ;) czyli przemyślany :P

Najlepszy tatuaż to mało rzucający się w oczy i mało drapieżny, w przeciwnym wypadku odwraca uwagę od samej osoby i tego, co mówi.

Ja chciałam sobie zrobić krzyżyk na nadgarstku albo palcu u dłoni. Co o tym sądzicie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER W LASER DELUX MOJA OPINIA