Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pod biustem bym nie zrobiła, bo skórka tam jest taaaka cieniutka

mi podobają się tylko kolorowe szablony. czarne wg mnie są dosyć nudne :P

Witam chcialabym sobie zrobic taka dziarke na nadgarstku ale sie boje troche ze bedzie bolec i moze sie ktos orientuje jaki bylby koszt takiego tatuazu?



niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Sama chyba na takie miejsce zamieszczenia tatuażu chyba bym się nie zdecydowała :) a pomysł całkiem

Wiem, że to co powiem, może się tu nie spodobać, ale uważam, że tatuaże są obciachowe. Zdecydowana ich większość robiona jest przez osoby nie bardzo utalentowane i później takie tatuaże nie wyglądają za dobrze. Naprawdę widziałam mało w necie tatuaży robionych przez prawdziwycgh artystów, a na ulicy to w ogóle. Tatuaże szybko też się nudzą i nie wyobrażałabym sobie chodzić z czymś, co mi się dawno znudziło przez większość część życia.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
karen25
Witam chcialabym sobie zrobic taka dziarke na nadgarstku ale sie boje troche ze bedzie bolec i moze sie ktos orientuje jaki bylby koszt takiego tatuazu?

Bardzo mi się podobają tatuaże z różami!

Co sądzicie? Nie mój instagram, nie mój tatuaż, jedynie inspiracja :D



zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

a co myslicie o takich?zastanawiam się nad jednym z nich!:)



niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Takie ptaki są bardzo dziewczęce w wyglądzie no i na stopie, więc nie będzie problemów z pracą - niestety nadal ludzie z tatuażami nie są traktowani poważnie.

Ptaki faktycznie wyglądają świetnie, tak delikatnie. Tylko dużo lepsza wersja czarno biała, nie podobają mi się kolorowe tatuaże...

A ja właśnie jestem zwolenniczką ptasich tatuaży. Z rzadka są takie, które mi się nie podobają.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Trzeci ptak to już przesada, zbyt komiczny, ale pierwszy i drugi rewelka. Zwłaszcza pierwszy jak dla mnie serce



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-14 09:16 przez Cytrynuqa.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

A myślałyście o tatuażach na pośladkach i w okolicach odbytu? Co sądzicie o napisie w tych okolicach?

hej,

ja mam dwa smoki na żebrach, cztery godziny przyjemnego bólu bardzo się opłaciło:)pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
sylwia933
a co myslicie o takich?zastanawiam się nad jednym z nich!:)

bardzo mi sie nie podobają takie tatuaże i obstawiam, że ból na stopie musi być nieziemski :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pośladków woskiem